Treść opublikowana przez przem8
-
Logi 1.8T
Nie opowiadaj bajek. Jak jest dobrze wyłączone to pokazuje. Wiem, bo sam nie raz tak miałem robione. A po wartościach w gr. 90 to z tym rozrządem tak nie powinno wyglądać. Masz cos namotane w tym sofcie.
-
Logi 1.8T
W logach widać tylko lekkie niedoładowanie i spore cofki oraz pętlące wtryskiwacze górą. Może głowica powiedziała papa i stąd masz takie objawy. Sprawdź jeszcze wartości w gr. 93 dla synchro rozrządu, bo w tym logu co dałeś z jakiegos powodu jej nie ma.
-
Logi 1.8T
A mierzyles podczas jazdy? Wtryski pętlą więc brakuje paliwa, chyba że od samego początku po sofcie tak miałeś?
-
Logi 1.8T
Pompa paliwa kaput. Turbo nie osiąga zadanego doładowania.
-
Zgasł na skrzyżowaniu
A ja podejrzewam, że auto zgasło z winy kierowcy, a w nerwach nie potrafiła odpalić i sprzedała Ci taką bajeczkę. A4 B6 nie ma dpf więc albo piszesz o innym aucie niż w profilu albo również bajki opowiadasz: P
-
Wypadanie zapłonu w A4 B9 2.0 TFSI
Odma wymieniona?
-
Audi A4 B5 1.6 ANA, a benzyna E10
Pisales o czujnika polozenia wałka, a czujnik położenia wału był wymieniany? Jak nie chce odpalić to podaje paliwo? Było to fizycznie sprawdzane czy tylko domysły, że odcina?
-
Błąd regulacji ciśnienia Audi a4 b8
Geometria w tfsi?? W tych turbinach lubi pęknąć żeliwo i zazwyczaj jest luźna klapka wg.
-
Błąd regulacji ciśnienia Audi a4 b8
Turbo nie dmucha tyle co ma zadane. Przyczyn dużo od samego turbo, nieszczelnosci, dv, n75 itp, itd.
-
Tryb ECON w A4 B6 1.8T
Przy tej pogodzie to 5-7 bar na wyłączonej klimie.
-
logi 1.8t CFMA po chipie
Zrób centralny cooler to bedzie mniejsza, seryjny to niczego się nie nadaje. Niestety, samemu trzeba kombinować. Sprawdź czy stuków nie masz przy pelnym bucie.
-
logi 1.8t CFMA po chipie
Jak brak nieszczelności, dv sprawne to można trochę sztange podciągnąć jak Ci tak przeszkadza to niedoladowanie.
-
logi 1.8t CFMA po chipie
Nie znam tolerancji ale może to być zmienione w sofcie. Turbo też mogło się zużyć i stąd takie braki.
-
logi 1.8t CFMA po chipie
No raczej. A najlepiej wsadzić wtryskiwacze wydajniejsze np. z bexa żeby był zapas. Zawór dv sprawny?
-
logi 1.8t CFMA po chipie
Turbo niedoladowuje i wtryski na granicy pętlenia.
-
Czy chip tuning na 184KM jest bezpieczny w Audi A4 B8 2.0TDI?
Tuning 2.0tdi jest tak oklepany, że szkoda nawet rozmyślać nad tym tematem. Ja tylko dodam od siebie, że po sofcie w 2.0 tdi cffb w a3 8P jakoś przerażającej róznicy w osiągach nie odczułem, spalanie zostało takie samo, dpf się rzadziej wypala ale to kwestia tego, że zostało wgrane i zmodyfikowane oprogramowanie sprzed afery "diesel gate".
-
Czy chip tuning na 184KM jest bezpieczny w Audi A4 B8 2.0TDI?
To nie koncert życzeń, że mówisz jaka moc i tyle ma być. Jak soft zrobiony z głową to będzie bezpiecznie, a pierwsze co się podda to dwumas. To skąd wiesz ile tych kuni będzie? Uwierzysz na słowo, bo na tyle niby soft zrobiony??
-
slabe doladowanie B7 1.8T - Error Code P0299: Turbo/Super charger underboost
Bo seryjna k03 nie jest w stanie dmuchnąć tyle co masz zadane w sofcie. Proste i nad czym tu rozmyślać. Pracowało na skraju pełnej wydajności i się zużyło. Trzeba zainwestować w turbo z bexa i będzie jeździć na tym co jest. A seryjny ic serii nie obrabia więc w lato i przy tym doładowaniu to nie dziwota, że tam po 70 stopni.
-
slabe doladowanie B7 1.8T - Error Code P0299: Turbo/Super charger underboost
Turbo nie jest w stanie więcej dmuchnąć. Wysterowanie n75 na maksa jest i piekło w dolocie. Program do poprawy to nie będzie błędu.
-
Proszę o sprawdzenie logów A3 8L 1.9TDI
Turbo przeladowuje. Zapewne źle ustawiona geometria, nieszczelność albo uszkodzony n75. Obstawiam to pierwsze.
-
Ciśnienie w układzie chłodzenia A4 B7 2.0 TFSI
Może masz pęknięty zbiorniczek jak ta para wydostaje się na zewnątrz. To akurat normalne jak płyn jest gorący.
-
Prośba o analizę logów w A4 B6 1.8T
Zużycie.
-
Prośba o analizę logów w A4 B6 1.8T
Doprowadź do ładu na pb i potem regulacja lpg, bo bedziesz jeździć po 100 razy i poprawiać. Brakuje jakieś 10g przepływu, a to nie mało.
-
Prośba o analizę logów w A4 B6 1.8T
A po co jak czasy wtrysku ok.
-
Wzrastanie obrotów przy wysprzęglaniu w A4 B7 1.8T
Sprawdz czy działa czujnik sprzęgła co do podbijania obrotów.