Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Może się mylę ale w wersjach 177kuni są wtryski piezo, które nie nadają się do regeneracji i są drogie w zakupie w razie jak przyjdzie wymienić. Bez diagnostyki gdzie sprawdzisz stan dpf, parametry wtryskiwaczy i odczyt błędów ze wszystkich modułów to nawet nie ma co podchodzić do zakupu. Jak chcesz to mogę dać Ci namiar na pw na tanie i pewne sprawdzenie historii z aso. Mnie to uratowało od dymania na darmo kilkaset km po "bezwypadkową" igiełke.
  2. Na zdjęciach wszystkie piękne.
  3. W tym budżecie to prędzej passata b8 znajdziesz niż jakiekolwiek a4 b8, a b9 tym bardziej. I w pasku masz lepszy automat niz multi w b8 i 0ck w b9, którego naprawa kosztuje krocie.
  4. Zostawiasz tyle oleju ile wylejesz ze starej sprężarki plus to co wylejesz z osuszacza, bo tez go wymieniasz przy okazji, i dodajesz jeszcze tyle co wyciągnęła maszyna (z głową oczywiście). Przy odciąganiu czynnika wyjdzie też czy w układzie była prawidłowa ilość oleju. Jeśli uklad był przeolejony to zwykle odciągnie ponad 40g oleju. Nowa sprężarka zalana jest zwykle ilością oleju potrzebną na pusty układ, a w starej sprężarce zazwyczaj zostaje 50% całego oleju z układu.
  5. Nie. U siebie wczoraj zmieniałem ten czujnik, bo mialem -150 i sporadyczny błąd od czujnika.
  6. Avj, bfb, bex. Słupek wyjdzie taniej niż remont starego ale niewiadomo co się trafi.. Te silniki mają ponad 20 lat i średnio 300tys nalotu także loteria.
  7. A to trzeba pytać tunera
  8. U mnie jest to różnica 100km po wgraniu softu sprzed dieselgate więc szału nie ma. Tyle co poprawiła sie praca wtryskiwaczy, bo nie klepią przy przyspieszaniu w pewnym zakresie obrotów jak wcześniej.
  9. Wymienić dpf na nowy i mieć w pełni sprawne auto.
  10. Każdy słyszał tylko tak naprawdę nikt nie potwierdził. Jakoś nigdy nie miałem z takimi zestawami problemów. Poza tym to benzyna z małym niutem więc nie jest tak sprzęgło obciążane.
  11. Zwykłe mycie ręczne. Tak się konczy mycie na tych bezdotykach. Tylko opluka, a brud zostaje.
  12. A ile kosztuje ten zestaw z jednomasem, bo komplet z dwumasem można kupić za 1400zl. Ewentualnie szukaj uzywki, czasem można wyrwac prawie nówkę w dobrej kasie. Ja w poprzeczniaku 1.8t miałem jednomas i byłem zachwycony, a w wzdłużnym nie wiem jak sie zachowuje ale jeśli to ośka to pewnie podobnie i do wzdluznego idą inne części niż do poprzecznie montowanego silnika. Jeśli usilnie chcesz przejść na jednomas to bym szukal koła jednomasowego od wzdłużnego silnika i sprzęgło od audi 80 ale nie pamiętam dokładnie z jakiego silnika, do tego też krótsze śruby do przykręcenia koła zamachowego. Z gotowymi zestawami dałbym sobie spokoj, zwłaszcza że to z nazwy nie wzbudza zaufania
  13. Nikt od dawna juz nie chce robić tych prehistorycznych sterowników, gdzie trzeba lutować kości.
  14. Chyba, nie pamiętam numerów. Bierz z luka, bo w Sachs trzeba było trochę wieloklin na tarczy sprzęgła skracać. W luku ponoc pasowało bez przeróbek.
  15. U mnie wytrzymalo 80tys, moc 240 i 340niuta i miało sie dobrze w dniu sprzedaży.
  16. Jak wymieniasz z dwumasem to włóż cały set od awx.
  17. Spytaj warsztatów zajmujacych się montażem lpg w tych silnikach, bo zajmują się tym na co dzień. Wątpię żebyś tu uzyskał rzeczową odpowiedź, bo temat lpg i tfsi praktycznie nie istnieje na tym forum. Juz prędzej zapytaj na lpgforum.
  18. Ravenol vst 5w40.
  19. Podpora cała ale może wypracowana i wał wpada w wibracje jak to się dzieje głównie na odpuszczonym gazie.
  20. Przecież masz pęknięty wałek rozrządu. Silnik na złom raczej.
  21. I jeszcze się zastanawiasz nad zakupem? Do huty z tym ?
  22. Za niskie cisnienie albo mechanik ma niesprawny manometr. Minimum to 1.2 bar na jałowych.
  23. przem8 odpowiedział(a) na Stolper temat w 2.0TDI
    Ale jak na jałowych masz powyżej 10 i przy 2,5tys obr. na postoju więcej jak 50 to już słabo.
  24. Odepnij pompę SAI i sprawdź czy się poprawi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.