Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Masz odpowiedz dlaczego.
  2. Jest temat na forum i pasuje ponoć z a4 b9. Różnica w cenie jest znacząca, bo taki dwumas z luka kosztuje około 3 kola, a nie 5-6 tys. Nie ma takiego silnika nhca.
  3. Raczej rzadkość. Ja się nie spotkałem i nie słyszałem.
  4. Dużo możliwości nie ma. Spod pokrywy, głowicy albo spływ lub zasilanie turbo. Może to jeszcze pozostałość po starym wycieku? Jeśli głowica jest zapocona to teoria z turbo odpada.
  5. E tam. Tylko co 50tys trzeba uszczelkę pokrywy wymienić, a tak to susza Jak ktoś drutuje i składa wszystko na silikon zamiast dać nowe oringi i uszczelki to wychodzą potem kwiatki.
  6. O wiele lepiej jest ale na gazie powinny być same zera w gr. 20.
  7. Teraz raczej jakąś popierdólke typu leon 3 albo golf 7 z 1.4 tsi 150 KM z okolic 2017r. Silnik prosty, praktycznie bez wad na zwykłym pasku. Całkiem żwawy i oszczędny. Ewentualnie coś starszego pod lpg ale z tym to ciężko.
  8. A jakies faktury za naprawy? Jeśli nie było nic grubszego robione to szykuj się na dpf, dwumas, rozrząd z paskiem pompy oleju, ic wodny, egr z chłodniczą spalin. Najtańsze z tego wszystkiego do roboty to rozrząd. Potem ic - koszt części od 2200zl. Sam dwumas ponad 5000zl. Nie wiem jakie dystanse pokonujesz i czy ten skomplikowany diesel ma sens. Ja swoje niedawno kupiłem, czekam az minie pół roku i sprzedaje. Wracam do benzyny.
  9. Zacznij od wymiany żarówki. Jak nie pomoże to sprawdź czy nie masz uszkodzonych kabli w lampie.
  10. W takim razie pozostaje wróżka z magiczną szklaną kulą.
  11. Czego wymagasz jak nie potrafi zrobic nawet print screena, a co dopiero zapis parametrów z vcds.
  12. A próba olejowa była robiona? Nie licząc remontu silnika to 20koła będzie mało na stg3, a skoro chcesz kuć silnik to mierzysz w grubo ponad 300kuni 400niuta? Jeśli nie to szkoda to kuć i koszt modyfikacji będzie mniejszy.
  13. Wrzucasz na tryb manulany i tak jedziesz żeby nie zrobiło kickdowna przy niskich obrotach.
  14. Skontaktuj się z @Łukasz13
  15. Jak masz czym zgrać i wgrac soft np. mpps lub nefmoto to tak, inaczej nic nie zrobisz. Ja za takie rzeczy płaciłem grosze ale słyszałem, że życzą sobie nawet 400-500zl za wyłączenie tego?
  16. Wszystko można. Może zapłon zaagresywny do tego silnika...
  17. Nie ma takich. Wszystkie disle mają turbo, a silniki ma pompie to tylko w a3 przedlift, a te przedlifty są w agonalnym stanie. Sory ale w tym budżecie nie kupisz za bardzo nic do jazdy jeśli chodzi o audi, a napewno bedzie to zapyziały śmieć.
  18. Są dwa. U mnie gorzej wyglądały zawory jeśli chodzi o nagar i stukowe miałem zero, a soft na 250 kuni. Temat zagadka. Możesz zrobić antykoksa może coś pomoże... U Ciebie to w ogóle wyglada jakbys miał niedawno w głowicy gniazda wstawiane.
  19. Nic nie bedzie wariować ale ta opona będzie za wysoka i prawdopodobnie może przycierać.
  20. Program się sam z siebie nie rozjeżdza, a jedynie silnik dożyna Jak masz logi zaraz po sofcie to możesz wrzucić dla porównania. Z lpg log może być dłuższy z róznych obciązeń, nie tylko gaz w podłogę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.