Treść opublikowana przez przem8
-
Częste wypalanie DPD w Audi A4 B8 2.0TDI CGLC
Masz odpowiedz dlaczego.
-
Dwumasa w Audi A4 B8 2.0 TDI CNHA
Jest temat na forum i pasuje ponoć z a4 b9. Różnica w cenie jest znacząca, bo taki dwumas z luka kosztuje około 3 kola, a nie 5-6 tys. Nie ma takiego silnika nhca.
-
Notoryczne wycieki oleju spod pokrywy zaworów w Audi A4 B6 1.8T BEX
Raczej rzadkość. Ja się nie spotkałem i nie słyszałem.
-
Notoryczne wycieki oleju spod pokrywy zaworów w Audi A4 B6 1.8T BEX
Dużo możliwości nie ma. Spod pokrywy, głowicy albo spływ lub zasilanie turbo. Może to jeszcze pozostałość po starym wycieku? Jeśli głowica jest zapocona to teoria z turbo odpada.
-
Notoryczne wycieki oleju spod pokrywy zaworów w Audi A4 B6 1.8T BEX
E tam. Tylko co 50tys trzeba uszczelkę pokrywy wymienić, a tak to susza Jak ktoś drutuje i składa wszystko na silikon zamiast dać nowe oringi i uszczelki to wychodzą potem kwiatki.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
O wiele lepiej jest ale na gazie powinny być same zera w gr. 20.
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Raczej wymiana.
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Powinno być stałe 4 bary.
-
Czy warto kupić B8 2014r 136km 300tys przebiegu
Teraz raczej jakąś popierdólke typu leon 3 albo golf 7 z 1.4 tsi 150 KM z okolic 2017r. Silnik prosty, praktycznie bez wad na zwykłym pasku. Całkiem żwawy i oszczędny. Ewentualnie coś starszego pod lpg ale z tym to ciężko.
-
Czy warto kupić B8 2014r 136km 300tys przebiegu
A jakies faktury za naprawy? Jeśli nie było nic grubszego robione to szykuj się na dpf, dwumas, rozrząd z paskiem pompy oleju, ic wodny, egr z chłodniczą spalin. Najtańsze z tego wszystkiego do roboty to rozrząd. Potem ic - koszt części od 2200zl. Sam dwumas ponad 5000zl. Nie wiem jakie dystanse pokonujesz i czy ten skomplikowany diesel ma sens. Ja swoje niedawno kupiłem, czekam az minie pół roku i sprzedaje. Wracam do benzyny.
-
Problem z oświetleniem postojowym w Audi A4 B6
Zacznij od wymiany żarówki. Jak nie pomoże to sprawdź czy nie masz uszkodzonych kabli w lampie.
-
Audi A4 B5 1.8T na zimnym szarpie i brakuje mocy
W takim razie pozostaje wróżka z magiczną szklaną kulą.
-
Stan DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CAGA
Czego wymagasz jak nie potrafi zrobic nawet print screena, a co dopiero zapis parametrów z vcds.
-
Audi A4 B5 1.8T na zimnym szarpie i brakuje mocy
Logi zrób.
-
Audi A4 B6 1.8 T BFB puszcza olej na pierścieniach
A próba olejowa była robiona? Nie licząc remontu silnika to 20koła będzie mało na stg3, a skoro chcesz kuć silnik to mierzysz w grubo ponad 300kuni 400niuta? Jeśli nie to szkoda to kuć i koszt modyfikacji będzie mniejszy.
-
Wyłączenie sondy lambda w Audi A4 B7 1.8T LPG
Wrzucasz na tryb manulany i tak jedziesz żeby nie zrobiło kickdowna przy niskich obrotach.
-
Wyłączenie sondy lambda w Audi A4 B7 1.8T LPG
Skontaktuj się z @Łukasz13
-
Wyłączenie sondy lambda w Audi A4 B7 1.8T LPG
Jak masz czym zgrać i wgrac soft np. mpps lub nefmoto to tak, inaczej nic nie zrobisz. Ja za takie rzeczy płaciłem grosze ale słyszałem, że życzą sobie nawet 400-500zl za wyłączenie tego?
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
Wszystko można. Może zapłon zaagresywny do tego silnika...
-
A4 B6 śliczne za ... śliczniusie 4-5kzł to będzie sepuku, co?
Nie ma takich. Wszystkie disle mają turbo, a silniki ma pompie to tylko w a3 przedlift, a te przedlifty są w agonalnym stanie. Sory ale w tym budżecie nie kupisz za bardzo nic do jazdy jeśli chodzi o audi, a napewno bedzie to zapyziały śmieć.
-
Wypadanie zapłonu w Audi A4 B6 1.8T BEX
Są dwa. U mnie gorzej wyglądały zawory jeśli chodzi o nagar i stukowe miałem zero, a soft na 250 kuni. Temat zagadka. Możesz zrobić antykoksa może coś pomoże... U Ciebie to w ogóle wyglada jakbys miał niedawno w głowicy gniazda wstawiane.
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Gaz do natychmiastowej regulacji!
-
Opony 225/55/17 do Audi A4 B7
Nic nie bedzie wariować ale ta opona będzie za wysoka i prawdopodobnie może przycierać.
-
Analiza logów w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Program się sam z siebie nie rozjeżdza, a jedynie silnik dożyna Jak masz logi zaraz po sofcie to możesz wrzucić dla porównania. Z lpg log może być dłuższy z róznych obciązeń, nie tylko gaz w podłogę.
-
Szarpanie i smród spalenizny przy wysokich obrotach w Audi A4 B6 1.8 T BFB
Pewnie miał adapter jakiś