Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Przecież 1.6 słyną z brania oleju, tak samo jak 2.0 począwszy od tych 8 zaworowych do nowszych typu alt, zapiekają się pierścienie. Tak powielają głupoty, że to pancerne i idealne do gazu..jasne tylko że chleje olej lepiej niż nie jedno tfsi i za to nie jedzie i dużo pali ?
  2. Dolewaj archoil 6900 do zwyklego ON i będzie się wypalać nawet 100km później ale najpierw zainteresuj się wymianą termostatu.
  3. Na ścianie lepiej sobie ustawiłem niż u diagnosty. Po przeglądzie światła niby ok, a świeciły tak nisko, że nic nie było widać. Potem ustawiłem na oko na ścianie, pojechałem na inną stację i gość nie miał zastrzeżeń, a ja coś wkońcu widzę w nocy na drodze. Także co z tego jak mają do tego odpowiednie urządzenia jak nie potrafią z nich korzystać? ?
  4. przem8 odpowiedział(a) na Mikolajqq temat w 1.8T
    Nie powinien. Wartości przepływomierza sprawdza się logując grupy 2+33 statycznie i dynamicznie. Jeśli chcesz zmieniać to tylko na dedykowany bosch.
  5. 10-20tys. Prędzej się skontaktujesz jak sobie wpiszesz w google szczepan vag auto, podany jest nr tel.
  6. Farba poliuretanowa, cos typu cobra.
  7. Może w tym zamienniku kata tulejka na sondę jest za wysoka, bo trochę dziwne, że na dwóch różnych sondach ten sam błąd. Podaj nr tej nowej sondy z Boscha.
  8. Nie ma.
  9. To dziwne, że wyrzuca błąd... Sondy dedykowane czy nowe uniewersalne ?
  10. Odpal bez paska osprzętu to się dużo wyjaśni.
  11. przem8 odpowiedział(a) na TomOskroba temat w Audi
    No tak nie do końca, a w skrocie to napchane w c**j kosztownego eko osprzętu. Tez kupiłem diesla spełniającego normy eur6, bo z benzyn nie było nic sensownego w podobnym roczniku, a na gwałt było potrzebne drugie auto i co? Jestem niewolnikiem samochodu. Dpf się zawsze wypala pod domem i trzeba dymac na obwodnice i robic 30km. Myślałem, że z tym wypalaniem nie będę mieć problemu, bo prócz jazdy koło komina robie dłuższe traski w ciągu miesiąca ale to bujda. Taki diesel ma sens jak robisz systematycznie ciągiem minimum te 30-40km. Wtedy jest dogrzany i dpf sie wypala jak trzeba, a nie zawsze wtedy jak trzeba juz isc do pracy albo gasisz grata pod podem Także ja sie pozbywam tego cudu techniki i definitywnie nie chce zadnego diesla w moich przypadku. Jeśli masz zamiar robic krótkie odcinki i tylko miasto to powodzenia....
  12. Nie obiecuje, bo ja to łatwie przez znajomego tunera ale może do konca roku dostane odpowiedź W październiku jak pytałem to taka pompa, tylko że do a3, kosztowała okolo 2300, nowa, a nie odnowiona po "fabrycznej" regeneracji. Ja mam zamiar wymieniać na wiosnę przy okazji rozrządu.
  13. Jakbym ja to miał i tak regenerować albo wymieniać to z ciekawości bym sprawdził i jak będę wymieniać przy okazji rozrządu to rozbióre tą pompę. Tylko, ze ja mam dostęp do oryginału, który jest tanszy od tych super regenerowanych pomp. Uwielbiam takie osoby co niby wymieniają dla zasady ale nie sprawdzą stanu faktycznego, co zajmie raptem dodatkowe 5 minut.
  14. Aha. To po co regenerować jak niby ok? Wyjąłbys tłok to widziałbys zuzycie i ewentualny sens regeneracji.
  15. Było zajrzeć do tłoka to by dało pogląd na zużycie przy jakimś tam przebiegu.
  16. Nie powinien i na 99% nie. Dobry jesteś, że jeździsz bez oleju i to tak, że bagnet się nawet nie macza ? A ma jakieś inne kolory?
  17. Te pomiary na mmi to sobie można wsadzić. Raz pokazuje max, a raz pół bagnetu. Proponuje dokupić sobie bagnet i sprawdzić fizycznie. Jak masz wlane 2 setki więcej to nic się nie stanie.
  18. Pytanie względne. W moich stronach to za 1000 pewnie by przełożyli.
  19. Do wymiany czujnik położenia wałka rozrządu i turbo niedoladowuje.
  20. Miałem z conti i snr i było cicho.
  21. Popularny w poliftach, zwlaszcza w krajach beneluksu. Ja akurat słyszałem o LUK 415095410.
  22. Nieprawda. Cnhc 163KM tez ma taki dwumas ale są zamienne z b9 za połowę ceny. Generalnie diesla w kałdi spełniającego norme eu6 nie polecam, bo jak się ma pecha to można utopić fortunę w krótkim czasie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.