Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Nic Ci tu nie da. Niecałe 1,1, a widzisz różnice? Zadane jest wyższe więc aktualne podąża za zadanym. NIe rozumiesz podstaw. Wirnikiem. Popraw soft i będzie to jeździć jeszcze ale mocy to więcej w życiu nie uzyskasz na tej suszarce. Przerost formy nad treścią, tipy, sripy, wydajne wtryskiwacze, a turbo dziad.
  2. Seryjne turbo k03 nie dmuchnie górą więcej niz 0,6bara. Głupota, a po drugie to u Ciebie zadane doładowanie nie przekracza 0,96bara więc jak niby ma więcej osiągać?
  3. Turbo górą niedoładowuje, wysterowanie na maksa n75 i stąd błąd. Do poprawy program albo jaka hybryda i zmiana softu.
  4. Nie wiem ile kosztuje firmowa pompa oleju do tego silnika. Robota drugie tyle albo i więcej, nie wiem jakich masz mechaników.
  5. Pompa oleju do roboty, wada tych silników. Ciśnienie oleju 5bar? To się sprawdza na mocno rozgrzanym oleju i takie wartości są wtedy niemozliwe.
  6. Dużo rzeczy, szkoda pisać bez brakującego loga.
  7. Cofa zapłony . W logu tego nie widać. Ze 170-180. Zrób 2+33. Poza tym sonda szerokopasmowa na jalowych polazuje 1.5v i jeśli po tym twierdzisz, że nie działa to jestes w błędzie. Masz błąd tylko od grzalki sondy.
  8. To sobie kup vcdsa i nic nie stoi na przeszkodzie. Zaraz się odezwą obrońcy oprogramowania ale na znanym azjatyckim portalu kupujesz to za grosze i na własny użytek w sam raz.
  9. Auto po sofcie, duże stuki. Ale brakuje w sumie najwazniejszej grupy przez to. Po to jest komplet logów zeby je robić bez względu czy wg Ciebie cow działa czy nie.
  10. To teraz niech przywroci do pierwotnego stanu za free albo zafunduje nowy dpf za swoją głupotę.
  11. Zrób logi dynamiczne. Co i jak masz w temacie diagnostyka.
  12. Jak nie zrobisz porządku w sofcie z napinaczem to korekty długoterminowe dalej będą zamrożone. Krótkie powinny działać. Masz błąd od sondy więc i tak jest ona do wymiany. Napisz jeszcze o jakim aucie dokładnie mowa. Łukasz 13 z forum się zajmuje takimi rzeczami. Ja to wszystko przerabiałem u siebie kiedys i dlatego coś tam mi świta w temacie
  13. Wyczyściłem u siebie po raz drugi przepływomierz w ciągu trzech tygodni i spalanie spadło o 1,5 l na trasie, którą codziennie pokonuje do pracy. Wcześniej pomogło takie czyszczenie na tydzień. Ciekawe na ile teraz. Poza tym auto stało się zrywniejsze z dołu więc chyba winowajaca się znalazł.
  14. To czemu się dziwisz, że masz błąd i przez to tez sonda pewnie stoi, a na pewno korekty dlugoterminowe. Trzeba w sofcie wywalić zmienną fazę u kumatego tunera. Ktos nie dokończył dzieła ale bardzo dobre posunięcie z usunięciem tego raka.
  15. Zrób loga 90+93 z normalnej jazdy to będzie widać czy w ogóle działa ta "zmienna faza". Mozna tez zmierzyc jego opornosc ale nie pamietam dokladnych, prawidlowych wartości. W obszernym temacie o tym badziewiu jest o tym info. Solenoid nie występuje jako część zamienna. Może byc tez tak, że napięcie nie dochodzi do wtyczki.
  16. Zobacz wartosci w gr. 93 i będziesz wiedzieć jak jest ustawiony. Sonda do wymiany, a ten błąd świadczy o uszkodzonym solenoidzie w napinaczy, bo przecież wyraźnie jest napisane przerwa w obwodzie.
  17. Mam taki modul ami-bluetooth. Moge się go pozbyć, użyłem raz, bo się okazalo, że u mnie normalnie da się przesyłać muzykę przez fabryczny bt.
  18. Tego dokładnie nie wiem ale właściciel na nic się nie skarżył.
  19. Ostatnio sprawdzałem stan dpf w a6c7 z bliźniaczym silnikiem z przebiegiem 117tys. Różnica ciśnień przy pełnym obciążeniu wynosiła około 440hpa, a zawartość popiołu coś ponad 30g. Samochód jeździł niby tylko trasy, a różnica ciśnień 2x większa niż u mnie przy przebiegu 275 tys i zapelnieniu 70g popiołem. Właściciel nie skarżył się na spalanie, które jest śmiesznie niskie w porównaniu do mojego.
  20. Taa, powtarzaj te stereotypy. Byłeś na hamowni, że masz tak dokładne dane procentowe? Różnica przy prawidłowo dobranej i wyregulowanej instalacji jest niezauważalna, a jak się zrobi program pod lpg to nawet uzyskasz więcej mocy niż na benzynie. Mnie się na przykład wydawało, ze na gazie idzie lepiej niz na benzynie. Zdejmij na noc wężyk podcisnieniowy z kolektora, ktory idzie od reduktora, i sprawdź jak odpala.
  21. To coś słabo z tą dynamiką...
  22. Nie mam szklanej kuli. Bez podpięcia się pod sterownik lpg to mozna zgadywać... Jaką masz i instalacje? Podejrzewam, że reduktor lub wtryskiwacze puszczają gaz po zgaszeniu silnika i stąd masz problemy z rozruchem i prócz tego problemy z instalacją lub jej regulacją.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.