Treść opublikowana przez przem8
-
Błąd P0299 i problem z doładowaniem w Audi A4 B6 1.8T BFB
Nic Ci tu nie da. Niecałe 1,1, a widzisz różnice? Zadane jest wyższe więc aktualne podąża za zadanym. NIe rozumiesz podstaw. Wirnikiem. Popraw soft i będzie to jeździć jeszcze ale mocy to więcej w życiu nie uzyskasz na tej suszarce. Przerost formy nad treścią, tipy, sripy, wydajne wtryskiwacze, a turbo dziad.
-
Błąd P0299 i problem z doładowaniem w Audi A4 B6 1.8T BFB
Seryjne turbo k03 nie dmuchnie górą więcej niz 0,6bara. Głupota, a po drugie to u Ciebie zadane doładowanie nie przekracza 0,96bara więc jak niby ma więcej osiągać?
-
Błąd P0299 i problem z doładowaniem w Audi A4 B6 1.8T BFB
Turbo górą niedoładowuje, wysterowanie na maksa n75 i stąd błąd. Do poprawy program albo jaka hybryda i zmiana softu.
-
Kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI
Nie wiem ile kosztuje firmowa pompa oleju do tego silnika. Robota drugie tyle albo i więcej, nie wiem jakich masz mechaników.
-
Kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B7 2.0 TFSI
Pompa oleju do roboty, wada tych silników. Ciśnienie oleju 5bar? To się sprawdza na mocno rozgrzanym oleju i takie wartości są wtedy niemozliwe.
-
Ciśnienie paliwa w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMA
A pompa w baku?
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Dużo rzeczy, szkoda pisać bez brakującego loga.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Cofa zapłony . W logu tego nie widać. Ze 170-180. Zrób 2+33. Poza tym sonda szerokopasmowa na jalowych polazuje 1.5v i jeśli po tym twierdzisz, że nie działa to jestes w błędzie. Masz błąd tylko od grzalki sondy.
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
To sobie kup vcdsa i nic nie stoi na przeszkodzie. Zaraz się odezwą obrońcy oprogramowania ale na znanym azjatyckim portalu kupujesz to za grosze i na własny użytek w sam raz.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Auto po sofcie, duże stuki. Ale brakuje w sumie najwazniejszej grupy przez to. Po to jest komplet logów zeby je robić bez względu czy wg Ciebie cow działa czy nie.
-
Czy przewiercony DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI ma prawo działać?
To teraz niech przywroci do pierwotnego stanu za free albo zafunduje nowy dpf za swoją głupotę.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Zrób logi dynamiczne. Co i jak masz w temacie diagnostyka.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Jak nie zrobisz porządku w sofcie z napinaczem to korekty długoterminowe dalej będą zamrożone. Krótkie powinny działać. Masz błąd od sondy więc i tak jest ona do wymiany. Napisz jeszcze o jakim aucie dokładnie mowa. Łukasz 13 z forum się zajmuje takimi rzeczami. Ja to wszystko przerabiałem u siebie kiedys i dlatego coś tam mi świta w temacie
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
Wyczyściłem u siebie po raz drugi przepływomierz w ciągu trzech tygodni i spalanie spadło o 1,5 l na trasie, którą codziennie pokonuje do pracy. Wcześniej pomogło takie czyszczenie na tydzień. Ciekawe na ile teraz. Poza tym auto stało się zrywniejsze z dołu więc chyba winowajaca się znalazł.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
To czemu się dziwisz, że masz błąd i przez to tez sonda pewnie stoi, a na pewno korekty dlugoterminowe. Trzeba w sofcie wywalić zmienną fazę u kumatego tunera. Ktos nie dokończył dzieła ale bardzo dobre posunięcie z usunięciem tego raka.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Zrób loga 90+93 z normalnej jazdy to będzie widać czy w ogóle działa ta "zmienna faza". Mozna tez zmierzyc jego opornosc ale nie pamietam dokladnych, prawidlowych wartości. W obszernym temacie o tym badziewiu jest o tym info. Solenoid nie występuje jako część zamienna. Może byc tez tak, że napięcie nie dochodzi do wtyczki.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Zobacz wartosci w gr. 93 i będziesz wiedzieć jak jest ustawiony. Sonda do wymiany, a ten błąd świadczy o uszkodzonym solenoidzie w napinaczy, bo przecież wyraźnie jest napisane przerwa w obwodzie.
-
Ciśnienie paliwa w Audi A4 B8 2.0 TFSI CPMA
Czujnik i pompa jakiej firmy?
-
Bluetooth i radio Concert w Audi A4 B8
Mam taki modul ami-bluetooth. Moge się go pozbyć, użyłem raz, bo się okazalo, że u mnie normalnie da się przesyłać muzykę przez fabryczny bt.
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
Tego dokładnie nie wiem ale właściciel na nic się nie skarżył.
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
2018r.
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ostatnio sprawdzałem stan dpf w a6c7 z bliźniaczym silnikiem z przebiegiem 117tys. Różnica ciśnień przy pełnym obciążeniu wynosiła około 440hpa, a zawartość popiołu coś ponad 30g. Samochód jeździł niby tylko trasy, a różnica ciśnień 2x większa niż u mnie przy przebiegu 275 tys i zapelnieniu 70g popiołem. Właściciel nie skarżył się na spalanie, które jest śmiesznie niskie w porównaniu do mojego.
-
Audi A4 B6 1.8T nie odpala za pierwszym razem
Taa, powtarzaj te stereotypy. Byłeś na hamowni, że masz tak dokładne dane procentowe? Różnica przy prawidłowo dobranej i wyregulowanej instalacji jest niezauważalna, a jak się zrobi program pod lpg to nawet uzyskasz więcej mocy niż na benzynie. Mnie się na przykład wydawało, ze na gazie idzie lepiej niz na benzynie. Zdejmij na noc wężyk podcisnieniowy z kolektora, ktory idzie od reduktora, i sprawdź jak odpala.
-
Audi A4 B6 1.8T nie odpala za pierwszym razem
To coś słabo z tą dynamiką...
-
Audi A4 B6 1.8T nie odpala za pierwszym razem
Nie mam szklanej kuli. Bez podpięcia się pod sterownik lpg to mozna zgadywać... Jaką masz i instalacje? Podejrzewam, że reduktor lub wtryskiwacze puszczają gaz po zgaszeniu silnika i stąd masz problemy z rozruchem i prócz tego problemy z instalacją lub jej regulacją.