Treść opublikowana przez przem8
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
A gdzie tam masz chłodniczke egr? To nie diesel
-
Audi TT 8N 1.8 AJQ nierówno pracuje na wolnych obrotach
Wymień zaworek jednokierunkowy odmy na oryginał.
-
Głośno po usunięciu katalizatora w Audi A4 B7 1.8T BFB
Miałem dp i też był lekki polonez w niektórym zakresie obrotów ale w środku w ogóle tego nie było słychać więc nie przeszkadzało.
-
A4 B6 1.8T BEX Kutno Nogaro Blue
Ponad 300 tys na blacie, lpg, tuningi i magiczny bex... Piękny mix żeby topić kolejne tysiące w przestarzałego, zajeżdżonego trupa. Dobrze, że swojego sprzedałem w porę, a dzięki utartej przezajebistosci tego modelu po 10 latach ujeżdżania wziąłem niewiele mniej niż kwota za którą był kupiony ?
-
Problem z odpalaniem Audi A4 B6 1.6
Czujnik położenia wału patrzył?
-
Rosnącą temperatura płynu chłodzącego, w trakcje wypalania DPF w Audi A6 C7 2.0 TDI
Oczywiście, zwłaszcza przy obecnej jakości części. Dawno wymieniany rozrząd?
-
Rosnącą temperatura płynu chłodzącego, w trakcje wypalania DPF w Audi A6 C7 2.0 TDI
Możliwe, że w pompie wody przesłona do końca się nie otwiera. Przy wypalaniu dolewa paliwa, wszystko szybciej i bardziej sie nagrzewa i stąd może być niewystarczające chłodzenie.
-
Biały dym z rury wydechowej w Audi A4 B6 1.6
Przecież słychać, że przy odpalaniu nie chodzi na wszystkie gary, bo pewnie woda stoi w cylindrach i zanim to przepali to kopci i nierówno pracuje. Jak śmierdzi glikolem to juz masz na 100% głowice do zdjęcia.
-
Ominięcie kompresora klimatyzacji w Audi A4 B6 1.8T
Nie ma znaczenia kod silnika w tym przypadku.
-
Ucina moc A4 B7 1.8T BFB
Wszystko dobrze prócz tego, że turbo przeładowuje. Trzeba poluzować sztangę. Nawymieniales niepotrzebnie rzeczy tylko.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
A skąd miałem wiedzieć, że ta padaczka nie jest w stanie przekroczyc 2 tys obrotów.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
Przecież te logi są bezużyteczne. NIc się z tego nie wyczyta. Nie jest tak, że masz dodane błedy np. od ubogiej mieszanki do kasownika w sterowniku lpg ? Jakie masz korekty długoterminowe w gr. 32?
-
Jaki interfejs diagnostyczny do Audi A4 B6?
Kabel z viakena i vcds. Mam na zbyciu taki ori i się kurzy, oprogramowanie też...
-
Parametry DPF w Audi Q5 3.0 TDI
Wypalanie dpf rozpoczyna się po osiągnięciu granicznej wartości sadzy, powiedzmy 24g (nie wiem jaka to jest wartość dla 3.0 tdi). A czy to nastąpi po 100 czy 500km to na to ma wpływ wiele rzeczy, m.in zapełnienie filtra popiołem, jazda na krótkich odcinkach, sprawność wtryskiwaczy itp., itd... Jak przerywałeś kilkukrotnie pod rząd procedurę wypalania to stąd możesz mieć te swoje błędy.
-
Zwiększone spalanie w Audi A4 B9 2.0 TDI
Po tygodniu to samo, czyli znowu więcej pali. Filtr czysty i caly dolot od przeplywki, nawet to miejsce gdzie jest wejście od egr niskocisnieniowego. Sprawdziłem i taki sam przepływomierz jest w cffb więc podmienienie z auta żony Czujnik i przeplywka w środku wyglądała na czystą...
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
Nie pamietam juz, bo to było ze 12 lat temu ale ja w trybie manulanym często jeździłem na 2 i 3 biegu i szło z wklepanym gazem do końca. To spróbuj na drugim biegu. Może miałem jakieś nowszy soft skrzyni, bo generalnie ten wynalazek miał remont skrzyni i przeróbkę na 7 lameli jeszcze w niemieckim aso.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
Miałem multi. Jak nie wcisniesz kickdowna przed połową skali obrotów to nic nie zredukuje w tych wirtualnych biegach i ciągnie do czerwonego pola.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
Nawet nie mam zamiaru się w to wczytywac, bo to bez sensu. Wrzuć logi jak nalezy i parami 2+33, 3+20 i 115+118. Na gazie tylko 2+33. Poza tym w multi to chyba nie problem w trybie manulanym zrobić logi z pedałem w podłodze. Juz od pewnych obrotów przeciez nie zrzuci biegu.
-
Audi A4 B6 1.8T BEX dławi się przy dodawaniu gazu
Pokaż te logi albo do wróżki się udaj.
-
Dwumasa Audi A4 B8 2.0 TDI
Nie ma dedykowanego zamiennika do b8 tdi z serii ultra (te spełniające normę euro 6) i zostaje koszt samego dwumasu od 5tys w górę w zależności gdzie kupisz. Temat prześledziłem i na forum z resztą też to było poruszane nie raz.
-
2.0 TDI 190km Clean Diesel a uszlachetniacze
Ja dodaje archoil 6900, dpf się rzadziej wypala i trochę mniej pali. Oczywiście tankuje najzwyklejszy ON, a nie żadne vervy itp...
-
Dwumasa Audi A4 B8 2.0 TDI
Nic im się nie pomyliło. Dwumas do b9 jest o wiele tanszy właśnie Ale ponoć z b9 i a6 c7 pasuje do b8 także jest o wiele tansza alternatywa LUK 415095410, spiesz się bo jeszcze jest w dobrej cenie na sprzęgła24.
-
Tłumik środkowy w Audi A4 B6 1.8T
Imasaf.
-
Czy rozrząd w Seat Leon 1.8T jest dobrze ustawiony?
Tak.
-
Błąd P0299 i problem z doładowaniem w Audi A4 B6 1.8T BFB
Nie wyciśnie i na żadne dane producenta nie licz, że znajdziesz.