Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Jakich modyfikacjach? Do 250KM śmiało seryjne pfr6q.
  2. Norma, nawet nowy ori potrafi zahałasować.
  3. Wszystkie w większości to takie same zajeżdżone padaki więc bez różnicy. W b7 był już chyba dpf i taka różnica. Wszystkie jednym ch... robione Avf ma bodajże sprzęgło 240mm , a nie 228.
  4. Prawidłowo. Z reszta jakby coś niedomagało to nie byloby korekt koło zera na pb. Lpg do regulacji jak to w 99% takich przypadków.
  5. Zmień gazowników i poza tym nie ma potrzeby jazdy na benzynie żeby potem gaz ustawiać . Kasowanie błędów kasuje korekty. Zobacz sobie przez tą aplikacje jakie masz korekty jeżdżąc na gazie a jakie na pb i sprawa prosta. Jak się gaz reguluje na mapki jak 20 lat temu to nigdy nie będzie dobrze.
  6. Wypadanie zapłonu? Nie.
  7. Nie pamiętam juz ale w granicach 150g.
  8. Licznik wypadan zapłonów, a cofanie zapłonu to zupelnie co innego, całkiem inne grupy. A tak na marginesie to vag nie liczy wypadan zapłonu podaczas jazdy i na postoju po zwiększeniu obrotów. Kasowanie koret może pomóc chwilowo ale co z tego jak podejrzysz korekty krotkie i jest lipa..
  9. U mnie w b6 nie było info o ilości oleju, tylko rodzaj i ilość czynnika. Znalazłem jakis katalog w necie od producenta maszyn do klimatuzacji i na tej podstawie ustaliłem ilość oleju jaka powinna być.
  10. Sprzedawałem kilka aut gdzie było wszystko tip top, cena bardzo rozsądna i przez kilka miesięcy nawet telefonu nie było, także nie ma reguły.
  11. Nie zgodzę się. Zawsze cena czyni cuda. Na wlasnym przykładzie mogę to potwierdzić. Albo ma się farta i pójdzie w miarę szybko albo trzeba czekać na wybawiciela miesiącami lub sprzedać za pół darmo..
  12. To szukaj pomocy na lpg forum. Poza tym jesli na benzynie od 5500 pętla wtryskiwacze to tez trzeba to poprawić, a na petlacej benzynie zazwyczaj ciężko gaz poprawnie wyregulować.
  13. Nie wiem jakie masz korekty przy innych obciążeniach. Porządna regulacja z molestowaniem kazdych obciążeń, miasto i najlepiej droga szybkiego ruchu to pewnie teraz 200 zl w gore, tylko życzę powodzenia znaleźć kogoś kto bedzie chciał stracić przynajmniej godz. na strojenie... Jak jestes z okolic lublina to moge zerknąć na to.
  14. Nie, masz gaz do regulacji. Jescze troche z taką jazdą i głowica podziękuję za współpracę zwłaszcza, że masz program. Poza tym cofa zapłon na niedopuszczalnym poziomie i wtryski benzynowe już pętla więc wychodzi, że masz dupnego softa...
  15. Pisał, że wypłukany cały układ więc leje tyle co na pusty.
  16. Można tylko trzeba w sofcie wyłączyć jego sterowanie.
  17. A masz oprogramowanie do takich rzeczy? Poza tym nikt Ci nie napisze jak to się robi, bo towarzystwo wzajemnej adoracji wtedy nie zarobi Na forum nefmoto znajdziesz takie informacje.
  18. Na wyłączonej centralce lpg powinien się łączyć, a jak nie to na zapłonie wystarczy odczytać wartości z gr. 93.
  19. Pompę oleju wymien, bo byly wadliwe albo przeróbka na taką z 1.8t.
  20. Wystarczy zmierzyć ciśnienie na dobrze rozgrzanym oleju. W każdym 1.8t jaki miałem był zawalony smok olejowy, a w jedym przy przebiegu ori 120 tys., także nie ma reguły...
  21. Masz lpg podłączone pod obd? Zobacz czy po przełączeniu na pb się łączy.
  22. Zacznij od logów, jest temat o logach w 1.8t. Nikt nie ma szklanej kuli...
  23. Jeśli pompa wody w anb nie jest napędzana paskiem rozrządu to nie podejdzie i chyba tak jest w tym przypadku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.