Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Zajrzyj kamerką w cylindry to zobaczysz czy olej ścieka głowicą czy nie. Zmiękczyć to sobie można wodę co najwyżej.
  2. Sprawdź korekty wtryskiwaczy, a prócz tego to przyjrzyj się czy czasem silnik lepiej nie pracuje podczas wypalania dpf i występuje brak powyzszych objawów.Może być tak soft napisany w tym modelu, że te wtryskiwacze mają tak pracować. Można to zmienić oczywiście jeśli w tym tkwi przyczyna.
  3. Sonda szerokopasmowa na biegu jałowym ma trzymać okolice 1,5V. Poza tym nie wklejamy zdjęć tylko plik z zapisanym logiem. Zdjęcia to sobie możesz wrzucać na insta.
  4. Dla mnie to jest dźwięk wtryskiwaczy, a wlasciwie to dźwięk spalania stukowego. Miałem coś podobnego ale w w znacznie mniejszym stopniu w a3 8p jak była wgrana poprawka po aferze dieselgate. Wgranie poprzedniej wersji oprogramowania rozwiązało problem.
  5. To jest na ori dv? Jest zalany i tyle widać. Jeśli to ori dv to obstawiałbym zjebany soft jak to bywa w większości 1.8t.
  6. Nazwe zmieniasz przed rozpoczęciem loga w programie vcds, jak pyta gdzie zapisać i pod jaką nazwą. Od zawsze tak robie i nigdy nie miałem problemów. Zmiana nazwy zapisanego loga później w folderze z logami nic nie da.
  7. Pokaż loga statycznego 90+93, 2+33. Poza tym w b7 nie było silnika avj, tylko bfb. Słupek, a przynajmniej głowica nie jest fabrycznie z tego auta
  8. Zmien nazwe loga, bo tak to się nadpisują
  9. Blow offa nie montuje się w tym układzie. Brawo ty.. Tylko ori dv albo forge.
  10. Jakby byla sonda to byłby błąd od sondy. Najlepiej byloby zrobic logi dynamiczne...
  11. Weź zrób jeszcze raz logi dynamiczne 2+33, 3+20, 115+118 zaraz po kasowaniu błędów. W tych co wkleiles to jest wielki misz-masz. W tych samych grupach raz jest zalany, drugi raz petlą wtryskiwacze, a jeszcze innym jest w miarę ok. Po korekcie to masz gdzies nieszczelność albo soft skopany. U mnie avj w Q po stg2 , jakieś 250KM, palił 13-14 gazu, a benzyny nie wiem bo tylko wąchał przy odpalaniu ale fis pokazywał poniżej 11 litrów i lekkiego życia nie miał.
  12. Pokaz te logi.
  13. Szwagier kupił w wakacje nowe mg, nie wiem jaki dokladnie model ale jakis suv, nastepnie 2 dni po odbiorze pojechał z rodziną na wegry i juz nim nie wrócił. Zesrał się tam na miejscu, elektronika, skrzynia żyła własnym życiem. Pomimo wykupionych ubezpieczeń, assistance itp. powrot do domu kosztował go 8tys na własną rękę. Teraz się sąduje z importerem o zwrot poniesionych kosztów. Przez miesiąc samochod jezdzil od seriwsu do serwisu. Po 2 miesiacach odebral auto, ponoć jeździ:D
  14. Sprawdź czy te nowe opony nie mają bicia promieniowego.
  15. Miał. Uwalony termostat ale żeby to sprawdzić na 100% trzeba podpiąc kompa, sprawa szybka i łatwa do sprawdzenia.
  16. A obecne europiejskie auta to nie chłam? Najlepszy przykład to cały koncern stellantis. Do jakich europiejskich aut wrocisz jak to wszystko chyli się ku upadkowi. Poza tym wszystko co się dzieje w tym sektorze i nie tylko jest dokładnie zaplanowane i my co najwyzej mozemy sobie popisać, ponarzekać , a i tak zrobią swoje. O dodatkowej opłacie do kazdego litra paliwa w związku z ets2 słyszał? Zmuszą Cie żebyś i tak zrezygnował z auta, bo nie będzie zwyklego kowalskiego stać na paliwo. Będziesz goły ale za to wesoły.
  17. Przy zmierzonej masy sadzy tak, a co do reszty to juz nie pamietam, bo na szczęście problemy kopciuchów od jakiegos czasu mnie nie dotyczą.
  18. Jeśli masz adblue to tak.
  19. No jest i powinno to być zrobione od razu i najlepiej nowy czujnik różnicy ciśnien. Ciekawe czy w ogóle był prany ten dpf, a nawet jesli wyprany to może i tak nie spełniać swojej funkcji i będzie się wypalać co chwilę. Taki urok tych cudnych diesli...
  20. Piszesz, że był prany dpf, a nie zmieniono masy popiołu.
  21. Świeżo to znaczy ile km zrobiłeś od tego remontu (o którym z resztą wcześniej nie pisałeś). Poza tym po takim jednorazowym daniem w piz*ę nic by mu się nie stało więc i tak prędzej czy później miałbyś to samo.
  22. Ja tam słyszę jak napieprzaja wtryskiwacze. Nie masz czasem wypalonych podkładek?
  23. Nie zgodzę się. Widziałeś kiedys w ogóle loga zapisanego z vcds? Poza tym w vcds jest taka funkcja marker i zaznaczasz sobie dodatkowo moment w którym odczułeś cos niepożądanego i przewijając zapisanego loga wszystko masz jak na dłoni. W jednym momencie masz obroty, czas wtrysku, korekty sondy, przepływ masy powietrza itd, itp. Ale niech kazdy robi i diagnozuje jak uważa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.