Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na Userr temat w 1.8T
    Eżektor tylko oryginalny, a jak korek zasysa to do wymiany zaworek jednokierunkowy odmy i tez tylko z ori.
  2. przem8 odpowiedział(a) na Userr temat w 1.8T
    Pewnie kupiłeś jakiegoś chinola typu topran albo nty?
  3. Firemax fm601. Niby budżetowy chińczyk ale szczerze mówiąc nie zauważyłem miażdzącej różnicy w porównaniu do marek premium. Są cichutkie, bardzo dobrze kleją na suchym i mokrym i kosztują śmieszne pieniądzę. Bez problemu się wyważają, nic nie bije itp. O wiele lepsze niż dębica presto uhp 2.
  4. Z tym nie było problemów.
  5. Na mokrym u mnie żadna opona nie pomoże, bo mam grubo ponad 400 niuta. Mam teraz budżetowe opony i nie zauważyłem żeby miały gorszą trakcję na mokrym niż wcześniej te vredesteiny.
  6. Miałem u siebie te vredesteiny. Te co były na osi napędowej nie wiem czy przejechały 30tys i nadają się na śmietnik. Tylne zużyte w 60-70%. Są ciche ale jeśli chodzi o trakcję to mocno średnio.
  7. Delphi daje radę. Wymieniałem nie raz, ewentualnie Bosch - to samo co ori.
  8. Jak smok nigdy nie był czyszczony to i tak to trzeba zrobić przy wymianie napinacza i dla świętego spokoju. Wg mnie te dźwięki wskazują na uszkodzony napinacz.
  9. przem8 odpowiedział(a) na Userr temat w 1.8T
    Zrób mu antykoksa może się trochę poprawi. Co drugi taki bierze olej. Masz ubytek mniejszy niż litr na 2500km więc jeszcze bym tak nad tym nie płakał.
  10. Gdzie to czyste i zadbane wnetrze o którym mowa w ogłoszeniu? Chceck się pali pewnie przez ubogą mieszankę na gazie, a sama instalacja też niskich lotów.
  11. Nic się nie podziało. Starość, a pod maską 1.8t są bardzo wysokie temp. Jak to zbierzesz do kupy to masz efekty na powyższym obrazku. Poza tym jak się dorwie jakas kaleka, która nie potrafi wypiąc wtyczki to połamie zatrzaski.
  12. Szkoda całkowita. Zaczyna się od wypadania zapłonu na zimnym silniku, a kończy szarpaniem przy przyspieszaniu, brakiem kompresji, ubywaniem płynu. Jak nie była czapka robiona to przy tym przebiegu na lpg to będzie prędzej niż później do zrobienia.
  13. Jeśli chodzi o koszty samego paliwa to na gazie wyjdzie trochę taniej i bociany nie klepią spod maski. Poza tym jeśli na gazie przejechane ponad 100tys to szykuj się co najmniej na remont głowicy. Chyba, że juz było to robione...
  14. Bang & olufsen bardzo słabo gra w b8. W porównaniu do bose w b6 to jest jakiś żart.
  15. Raczej nie ma sensu regenerować, bo one są z gownolitu. Jak nie jest pęknięta to może pęknąć w krótkim czasie. W logach masz wszystko ok, jeśli objaw ustaje wraz z rozgrzaniem to wszystko wskazuje na glowice. Możesz jeździć aż się pogorszy i odwlekać w czasie remont i przy okazji potwierdzić diagnozę odnośnie główki.
  16. Typowy objaw zajechanej głowicy. Pozapadane gniazda albo pęknięcia przy zaworach, upalony zawór.
  17. Musi być taki sam obwód koła na obu osiach.
  18. To miałeś chyba ślepych diagnostów i policjantów w okolicy, że Ci dowodu nie zabrali. Bratu nie chcieli przeglądu podbić, a miał felgę równo z rantem błotnika...
  19. Pomijając wszystko to jak to założysz skoro w audi jest zupełnie inny rozstaw śrub?
  20. Zrób logi, masz w dziale diagnostyka co i jak. Takie wróżenie z fusów teraz. Sonda i przepływka z Boscha?
  21. Może masz nieszczelność jak wspawywałeś tą rurkę w środek. Jeździłem kilkoma 1.8t z dp i w środku nie było takich objawów jak u Ciebie.
  22. To nie działa od nowości. Korek ma podskakiwać cały czas, nieważne czy zimny czy ciepły silnik. Kolor raczej nie ma znaczenia. Kiedyś jak wymieniałem u siebie to był szary, a założyłem zielony.
  23. To zmień trop. Jak spaliny śmierdzą benzyną to problem jest z mieszanką i w tym kierunku trzeba szukać przyczyny. Prócz tego test na obecność co2 w płynie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.