Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Sprawdz na odpietym przepływomierzu.
  2. Ja bym zmierzył ciśnienie paliwa. Masz niedorzecznie długie czasy wtrysku na jałowych. Logi na zimnym są bez sensu trochę, bo sonda jeszcze nie pracuje.
  3. Jakby tak było to prędzej wypadałyby zapłony. Te gniazda trzeba kupić nowe. Są stare, przegrzane i popękają przy demontażu lub ponownym wkręcaniu..
  4. Na gotowcu to nie przejdzie, zwłaszcza jak przyjdzie okiełznać hybryde, co zazwyczaj nie bywa takie proste. Wina może leżeć po stronie samych wtryskiwaczy.
  5. Jakiej firmy silniczek kupiłaś? Miałem taką sytuacje przy chińskim zamienniku typu nty. Żeby się wyłączył trzeba było uruchomić spryskiwacz.
  6. Obstawiam nieszczelność w dolocie przez co jest trochę za duży przeplyw jak dla bfb w serii i korekty lecą przez to na bogato w logach. Ewentualnie uszkodzona przeplywka ale zacząłbym od testu szczelności dolotu. Tyle i aż tyle.
  7. Diagnostykę tskich rzeczy robi się na benzynie tylko. Sonda działa to widać, daj loga statycznego 2+33 i jeszcze raz dynamicznego 2+33 na obu paliwach i zaraz przed tym każdorazowo kasuj błędy nawet jak ich nie ma. To nie wina sondy wg mnie.
  8. To szukaj nieszczelności w dolocie, tylko ciśnieniowo lub dymiarką, bo na oko to sobie można...
  9. Błędów pewnie nie kasowałes przed logami i dlatego go zalewa przez to że na LPG było za ubogo. Powodzenia z tym BRC żeby ktos dobrze ustawił
  10. To jest to samo przecież. Ponowna adaptacja przepustnicy=nowe nastawy.
  11. Kanał 60 w engine, basic settings. Poza tym przepustnica sama się adaptuje jeśli zostawisz ją kilkadziesiąt sekund na zapłonie.
  12. Nie Ty jeden. U mnie b8 z silnikiem cnhc najmniejsze średnie spalanie miało 6,5 l przy ciotowatej jeździe z trasy. Norma to 8l i to był główny powód sprzedaży tego padła. Też wszystkie parametry miałem w normie i dpf na miejscu... U Ciebie wersja allroad i do tego głównie miasto więc nie ma co liczyc na niskie wartości.
  13. Turbo nie osiąga zadanego ciśnienia doładowania wiec pewnie klapka brzęczy i błąd ubogiej mieszanki zapewne przez nieprawidłowo wyregulowane lpg, czyli standard.
  14. Z tej perspektywy wygląd, że góra nie jest na znaku.
  15. Bosch ale po co zamawiasz jak to na 99% wina po stronie złego ustawienia rozrządu.
  16. Wymiana czujnika to chwila moment, bo jest na wierzchu. W moim przypadku nie wyrzucał błędów, były nieprawidłowe wskazania. Można.
  17. Ustaw najpierw na znaki rozrząd i sprawdz czy jest przesunięcie, a parametry na to wskazują. Jest też mała szansa, że uszkodzony jest czujnik położenia wałka rozrządu. Miałem taki przypadek, że nowy czujnik źle pokazywal od początku, właśnie -15.
  18. Trzeba rozrząd przestawić i tyle. Z moich obserwacji wynika, że na takim ustawieniu trochę więcej pali i jest trochę zmulony. Kolizji nie ma przy takim ustawieniu więc tyle dobrego. Miałem kiedyś 1.8t co tak jeździło ze 2-3 lata.
  19. Rozrząd przestawiony o ząbek.
  20. Nie ma paliwa to gaśnie, co w tym dziwnego. Jeździj dalej na rezerwie to spalisz pompkę i na tym się skończy.
  21. No i ? Usuwasz sai, potem wykodowac żeby nie sypało błędem i problem z głowy. Tylko pytanie czy w tym silniku ajq pompa wody nie jest czasem poza rozrządem? Jesli tak to rzeczywiście nie podejdzie. Poza tym to nie jest egr w 1.8t. Bex, avj, bfb są zamienne i wszystko to samo jeśli chodzi o goły słupek.
  22. Oznaczenie z wlepy albo zdejmij koło i zmierz średnicę tarczy ale najlepiej w aso w twoim przypadku.
  23. No skąd. Muszą byc dwa slizgi, a dolnego brakuje. To chyba nowe nie jest?
  24. Tak, a ile faktycznie zostało to już inna sprawa.
  25. Nic nie musisz zmieniać. BFB, AVJ, BEX słupki są jednym ujem robione, tyle że w bex są wydajniejsze wtryskiwacze. Zmieniasz silnik i latasz póki w kolejnym głowica nie yebnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.