Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. A kasowałeś błędy zaraz przed logiem?
  2. 2+33, 3+20 i 115+118
  3. Nie wiem dokładnie. Poszukaj w necie, bo robiło się zworki chyba we wtyczce sterownika od lpg na odpowiednich pinach.
  4. Uszkodzony sterownik lpg moze powodować, że jednocześnie jest podawane paliwo i gaz. Znałem taki przypadek.
  5. A na jakiej niby podstawie sonda do wymiany? Gaz też możesz miec do regulacji. Logi były z jazdy na benzynie?
  6. Błąd od niedoładowania i od kata. Już pisałem wcześniej co sprawdzić i nic więcej nie wyczaruje.
  7. Zbieżność była robiona?
  8. przem8 odpowiedział(a) na shogu temat w Audi
    W a4 b8 to szału nie robi i to jeszcze po sofcie więc w a6 jeszcze gorzej będzie. Jeśli obecne a4 masz pomodzone to tą wersją będziesz bardzo roczarowany jeśli chodzi o osiągi.
  9. Nie wie. Trzeba przeprowadzić adaptację i zmienić/wyzerować masę popiołu.
  10. U mnie dpf w miescie wypala się co 300km, a jest wg kompa zapełniony prawie w 90% ale różnica ciśnień wzorowa, bo nie przekracza 160 przy pełnym bucie, a auto po sofcie. Dlatego trzeba znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Jeden zmieni auto, drugi wytnie ekologie, a trzeci będzie próbować to naprawić ?
  11. Czytając ostatnio tematy na forum i po rozmowach ze znajomymi i mechanikami to wychodzi, że tak. Jeśli masz szczęście to jest dobrze przez krotki czas, a potem wypala się co chwilę. Nie wiem tez ile jest w tym prawdy, bo każdy ma inne zdanie, ale ponoć filtrów dpf zintegrowanych z filtrem scr (występujące w kałdi z adblue) nie wolno prać pod żadnym pozorem, a przynajmniej pod wysokim ciśnieniem.
  12. Żeby wykluczyć lpg to musiałbyś zakręcić zawór w butli albo odpiąć elektrozawor przy reduktorze i wypalić go z przewodow aż zgaśnie. Może jest problem z ciśnieniem paliwa.
  13. Vcdsem w instruments zmieniasz wartość adaptacji odnośnie spalania i będzie bardziej dokładne. Podpowiada nawet wzór, który daje wartość do wpisania. Nie pamiętam tylko który kanał. W b8 byl to chyba 3 więc może i tu jest podobnie.
  14. Tu masz na przykładzie 1.8t jak robić logi. Ciebie póki co interesują grupy 2+33. Jak zrobisz to tu wklej linki do logów, a logi wrzucasz na https://log.tunezilla.com/
  15. Masz termostat do wymiany i na 90% sondę przed katem. Jeśli objaw występuje tylko na gazie to sprawa prosta. Logi zrób 2+33 na obu paliwach od 1,5 do 6 tys obr. Przed logami kasujesz błędy nawet jak ich nie ma.
  16. Inne turbo i dwa IC masz w bex
  17. Podstawowa różnica to pompa wody. W aeb jest zewnętrzna, napędzana paskiem osprzętu. Słupek zamiennie nie podejdzie.
  18. Jak przebieg w okolicach 300tys do zdejmować łeb i mini remont, bo i tak prędzej czy później yebnie, a będzie to prędzej, a na dodatek jest lpg, który nie ułatwia jej życia.
  19. Problemy z adblue, egr z chlodniczka spalin, kolektor dolotowy zintegrowany z intercoolerem wodnym, skrzynia do remontu, rozrząd z paskiem napędzającym pompę oleju. Najtańsze z tego to rozrząd, reszta w tysiącach żeby naprawić.
  20. Lepiej zajrzyj kamerką w cylindry czy zawory rzeczywisxie są mokre od oleju zanim zaczniesz psuć. Prócz paska musisz zdemontować napinacz łańcucha żeby wyjąć wałki. Masz blokade ściskającą napinacz? Porywasz się z motyką na słońce.
  21. Ta, tego samego dnia nawet od full do 60%. Trzeba sobie bagnet dokupić i mierzyć tak jak się powinno.
  22. Wg tych tematów dwumas na 99% pasuje.
  23. Logi są w miarę ok. Masz lpg, jakie świece są założone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.