Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. to tera kierunki U.S. i A.
  2. z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie)
  3. albo jaja albo licytuje ktoś kto nawet nie wie ile na jakim koncie ma $$ ale ponad 70 tysi to troche przesada...
  4. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    dzisiaj popołudniu wybieram się porzucać nad rzeczkę - zobaczymy czy szczęście dopisze
  5. mówisz? jest aż tak źle? taka jakaś wyłamana troche
  6. kup se drugą osłone na silnik
  7. Nie kupiłem, hajs potrzebny narazie na wesele i odpuszczam temat:wink: po weselu moze sie odwidzi i pogonisz b5, ja ciagle szukam i nie moge znalesc progow:facepalm: Nie ma takiej opcji:kox: Auto jest wygodne, pali mało, jest frajda z jazdy to czemu się go pozbywać Mam jeszcze parę planów i jak tylko gotówka pozwoli to będę dalej bezsensownie pakować kasę w brykę też po weselu myślałem nad zmianą samochodu, minęło 3 lata i dalej tłuke tą moją starą padline i coraz mniej chcę ją sprzedać nowa felga git ale ta z podpisu bardziej mi się widzi a co do gleby to
  8. myślałem nad tym ale chyba nie będzie pasować za dobrze u Ciebie mi się spodobały te patelnie ale zdecydowałem się spolerować - końcowy efekt jak dla mnie dzięki dzięki, z wysokością na pewno coś delikatnie jeszcze powalcze
  9. coś takiego K2 TEMPO TURBO - PASTA LEKKOŚCIERNA NANO Z WOSKIEM (3220778093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. K2 ALUCHROM - pastą do chromu i aluminium (3239209371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. najpierw tempo a później do chromu i amelinium (obie z firmy K2)
  11. no i w końcu wiem wiem wieje kozą...
  12. jakie parametry? P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling: 18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ---------- no i dalej popird@lam na zimowych nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie)
  13. jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu
  14. już mam kłopot z wjechaniem do garażu, ale jak sanki sie wytrą od progu to opuszcze
  15. stan jest super-nie wypierdziane nie przetarte ani nic kurcze fotek jakoś nie zrobiłem do tego czasu:facepalm: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:47 ---------- udało się w końcu założyć gwinta (niestety jeszcze na stali bo alu nie gotowe ) niżej chyba już nie pójdzie bo może być trochę "niebezpiecznie" ale i tak mi się podobuje
  16. z tą folią całkiem całkiem ja też
  17. ale to ta "uboga wersja" także bez szału (zwykłe szmaciane kubły z podobnym wzorem do rekarosów)
  18. pewu poszło ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 10:10 ---------- no to po długiej przerwie mały upik teraz cza się rozejrzeć za jakąś felgą w między czasie wpadło "recaro dla ubogich" z avanta - podgrzewane z el. lędźwiami
  19. te będą lepsze od tych co ja podałem ? z tymi vikingami nie miałem do czynienia ale z opinii o nexenach, i z własnego doświadczenia polecam
  20. a może coś takiego? 4x 225/40r18 Nowe opony Lato NEXEN N6000 *Promocja (3090883682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeździłem i jak za tą cenę naprawdę spoko
  21. Chyba źle zrozumiałeś chodzi mi o tą dolną listwę co jest na zewnątrz drzwi, spinki zostały na tych kołkach i chce je ściągnąć nie łamiąc ich bo będą mi potrzebne do montażu "nowej" listwy. pisałem o dolnych ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Audi A4 B5 – Wymiana dolnej listwy drzwi | Audi moją pasją
  22. coś mi świta że od środka drzwi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.