Treść opublikowana przez f16mysliwiec
-
[B5 1Z] A4 TDi
a TEN 3 OD PRAWEJ TO CO TO ??
-
[B5 1Z] A4 TDi
I jak to ma działać ???
-
[B5 AHU] Skrzynia DHF do silnika AHU
Poza tym na forum jest mnóstwo postów odnośnie skrzyń do 1z o ahu i są tabelki powstawiane z oznaczeniami skrzyń
-
[B5 1Z] A4 TDi
Guzior od oświetlania wnętrza?? jest taki pokażcie fotki
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
chyba nie bede, bo podobno nie ma prawego dużego składanego , a małego nie bede spowrotem zakładał Jak niema jak ja mam oba duże i oba składane elektrycznie
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Do avanta 98rok też widziałem na allegro zaraz ci poszukam
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Ślepy jak będziesz zakładał składane elektrycznie lusterka to daj znać Ja kombinuje teraz jak zrobić żeby się składały i rozkładały z alarmem [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:05_________________________________________________ 220zł, za komplet z wiązką i czujnikami, to za***ista cena , jakbyś takie coś wypatrzył jeszcze w podobnej kasie to daj znać na Pw [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:02_________________________________________________a i nie wiedziałem że w przedliftach było PDC Było od 98 roku dopiero heheh
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Wiec Dokładka jest z przed lifta i jest jeszcze jedna taka do sprzedania (wstawiałem jakiś czas temu link na forum) Ja zapłaciłem za cały zderzak(98rok) z belka i odbojami i dokładka plus wiązka i czujniki parkowania 220zl z wysyłką. Szukałem całego kompletu bo wywalałem hak(który już tak zardzewiał że mało się nie rozpadł przy zdejmowaniu) Wszystko pasowało P&P Zaraz wam wstawię linka do dokładki samej(gadałem z klientem 100zl z wysyłką sprzeda)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:58_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-sedan-95-99-zderzak-tylny-tyl-i1272390801.html
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Nowa dupcia z PDC (sorki za brudasa ;/ )
-
[B5 1Z] A4 TDi
W kostki w lewym słupku wpiołem się tak jak alarmy zakładają w te same kable z forum wziąłem które to kabelki sterują CZ i do nich podłączyłem ten guziczek
-
[B5 1Z] A4 TDi
bede cos jutro myslał o tym , napewno da sie to zrobić Da się bo ja tez to zrobiłem ) ale jakiś rok temu jak wsadzałem skórę z boczkami
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Gdzie są zdjęcia ??
-
[ALL] Parktronik montaż
http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/57/2635101/ Centralka : 4B0919283 Głośniczek : 4B0919279 Czujniki : 4B0919275 http://www.passatplus.de/umbauteile/pdc/index.htm
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
- [ALL] Parktronik montaż
Poradziłeś sob9ie z tym park tronikiem ?- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Zakladaj i sprzedawaj mi 1be ;p;p;p- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Jest Kolejka !!!- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
I jak ???- [B5 ARG] Problem z funkcją GALA
Mi sie wartosci na radiu zmieniaja te decybele od 0 do 5 ale radio sie niepoglasza ;/- [B5 ARG] Problem z funkcją GALA
Szymonik a czemu podpioles 7 pin a nie 6?? Ja wlasnie chcialem podpiac sobie gale i pociagnolem 6 pin bo jest od speed out 1 Ale mi niedziala z 6. A 7 pin jest speed aut 2- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
I jak masz już nowe?? sprzedajesz stare ??- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Pokaz wogule fotkę jak stoi twoja na 1be ?? bo ja mam sprężyny weiteca zielone (zobacz w moim profilu jak stoi) i kurde muszę troszkę ja podnieść bo zawadzam na działce o wszystko hehehe A może się zamienimy ??- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Ej "TOMKAUS" ja biore twoje 1be srzedajesz???- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Potrzebuje do sedana- [ALL B5] 1be + sprezyny H&R
Jak bedziesz sie pozbywal 1be to ja rezerwuje - [ALL] Parktronik montaż