Treść opublikowana przez bell23
-
[B5 AKN] Centralny zamek
sprawdź po kolei 1. bezpiecznik 2. zasilanie na pompie przy braku zasilania pompa się nie odzywa , przy nieszczelności słychać jam pompa pompuje ale nie zamyka ani nie otwiera , jeżeli zasilanie dochodzi , nawaliła pompa 3. przewód ciśnieniowy na pompie
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka avant
napięcie na silniczku pojawia się po przełączeniu manetki , więc wyciek płynu nie ma nic do rzeczy raczej stawiałbym na manetkę
-
[ALL B6] Brak oświetlenia po otwarciu schowka.
witam w B5 zapala się po wlączeniu pozycji może u Ciebie jest tak samo?
-
silnik BKE (1,9TDI 116 KM ) jakie pompowtryski ?
Devastation, dzięki za odpowiedź mam jeszcze pytanka , poszło na PW
-
silnik BKE (1,9TDI 116 KM ) jakie pompowtryski ?
witam mam pytanie jakie pompowtryski pasują do silnika BKE ( 1,9 TDI 116 KM ) jakie mają oznaczenie katalogowe czy są kompatybilne z innym silnikiem jakie zamiennie pasują ? pozdr
-
[B5 AFN] Brak światła przeciwmgielnego lewy tył..
standardowo świeci się lewa lampa przeciwmgielna , do prawej trzeba zmostkować kabelek
-
[ALL B5] Brak kierunkowskazów, światła długie w miejscu kierunkowskazu. Problem
manetka w B5 ma konstrukcję prostą jak budowa cepa coś musiałeś źle żłożyć , inaczej wszystko by działało podłącz na krótko + zasilania do kabelka od kierunków czarno-zielony lub czarno-biały przy kostce i zobacz czy kierunki działają
-
[ALL B5] zasilanie kamery cofania
wepnij się w zasilanie lampy cofania , bezpiecznika nie zmieniaj, kamera ma moc 3-4 W , czyli pobór prądu znikomy
-
[ALL B5] Przelałem płyn do wspomagania
płyn zwiększa objetość podczas pracy (nagrzewa się ) i może ci wyciekać przez korek ( sam tak miałem )
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas skręcania
też tak mam płyn brunatny po dolaniu płynu, troche powyżej maksa , dźwięki ustały na 2 tygodnie , teraz się znowu pojawiły mechanik mówił, że wymiana płynu może pomóc[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 10:32_________________________________________________ktoś wie jaka jest pojemność układu wspomagania?
-
[B5 AJM] Max pobór mocy z zapalniczki
z praktyki długotrwałe wielogodzinne obciążenie mocą maksymalną szczególnie w lecie to przegrzewanie się przewodów i nadpalenia gniazda lub wtyczki ( szczególnie wtyki made in China )
-
[B5 AJM] Problem z elektyryką, czyżby moduł komfortu?
Pompa centralnego jak dostanie wodę , to dzieją się takie cyrki jak to avant , to potrafi podciekać ( nie wiem którędy , szukałem , ale nie znalazłem )
-
[B5 AFN] Centralny zamek dlugo zamyka drzwi,( dlugie dzialanie pompki )
na bank nieszczelność , sprawdź wężyki w przepustach drzwiowych
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
ja kupiłem u forumowego kolegi TOM77 łącznik stabilizatora Lem bez podania która strona i jest ok, więc są symetryczne
-
[ALL B5] Co wymienić aby poprawić komfort kierowania starszą B5? Jakie są czynniki komfo.
opony... :>
-
[ALL B7] Nie działający centralny zamek
masz przecież jeszcze zamek od strony pasażera...
-
[ALL B6] Którą stację 1 DIN wybrać?
jak nie ori, to proponuję radyjko Alpine , moim zdaniem lepszy wybór niż Clarion
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
stanmonika na Allegro kupowałem i jest ok
-
[ALL B5] Oświetlenie bagażnika problem
+ zasilania i masę sprawdzałes?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1996 r AFN , 316 tys km silnik OK zawieszenie masakra !
-
[ALL B5] Centralka
z bagażnika słychac pompkę pneumatyczną zamka jeżeli pilot od alarmu ( lub fabryczny sterujący alarmem bezpilotowym ) to może być aktywna funkcja kontroli zamkniecia drzwi ( uszkodzony wyłącznik drzwiowy w pozycji zwartej powoduje , że alarm otwiera drzwi ) ewentualnie uszkodzona krańcówka siłownika master w drzwiach z zamkiem mechanicznym
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
też kupiłem u TOMA i jest ok polecam
-
[ALL B5] Centralka
pilot fabryczny, czy od alarmu?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
założyłem 2 lewe górne wahacze Mastersport niecałe 2 lata temu (10.2009) , przejechałem ok 45 000 , i są ok teraz będę wymieniał 2 prawe górne , zobaczymy, ile wytrzymają
-
[ALL B5] Problem z nagłośnieniem w B5 Avant
głosniki wysokotonowe przednie maja sygnał z głosników nisko-średniotonowych ( przez zwrotnice lub filtr ) jak masz 8 pinów w kostce ISO to masz instalację także pod głośniki tylne