Treść opublikowana przez bell23
-
Wymiana rozrzadu
pasek zębaty to pasek klinowy , nie rozrządu
-
Zbiornik paliwa / pojemność
grawitacyjnie czekasz aż powietrze się samo wydostanie...
-
Problem z centralnym zamkiem...
sprawdz pompę zamka czy nie jest zalana i styki pompki , potrafi podciekać przy silnym deszczu lub po myjce ( nie wiem którędy , ale to częsty objaw ) miałem to samo , po wymianie pompki ok
-
siłownik zamka
elektryczny czy pneumatyczny?
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
nie każdy Niemiec dojeżdza do pracy autostradą , gros posiadaczy aut mieszka w miastach i codziennie stoi w korkach , większych niż u nas...
-
Pierwszy rozrząd po 120 tys a drugi?
w jaki sposób FIS pokazuje przebieg paska rozrządu? coś nie udaje mi się to zrobić ( B7 2005 ) podaj jak to odczytać pozdr ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- w jaki sposób FIS pokazuje przebieg paska rozrządu? coś nie udaje mi się to zrobić ( B7 2005 ) podaj jak to odczytać pozdr
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
zmostkować przy lampach odłączajac oryginalny kabelek od halogenów
-
Pilot zamyka centralny ale nie otwiera
czy zapala się kontrolka na pilocie podczas otwierania?
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
jeżdzę b7 BKE i to motor bezawaryjny, przy dużym obciążeniu (urlop ) jednak trochę mocy brakuje minusem DPF to jednak duża cena wymiany , a nawet jak go się czasami trochę przegoni, to i tak DPF nie jest wieczny
-
Montaż Alarmu
w B6 pod koniec produkcji powinien być CAN , jeżeli jest to alarm z CANem, jeżeli nie ma , to bezpilotowy w Szczecinie popularne jest Ampio (producent w Policach) przy czym najważniejszy jest montaż , tu niestety nie da się kupić alarmu z profesjonalnym montażem za 300 zł , więc albo tanio albo dobrze
-
Podłączenie nie ori alarmu pod klakson.
przez dodatkowy przekaźnik, ale będzie działał w trybie ciągłym , tak jak syrena alarmowa
-
Ding dongi? :d
sygnalizacja włączonych świateł jest w B5 i B7 , więc na pewno będzie też w B6 sprawdź krancówke drzwi ( jeden styk jest to oświetlenia , drugi do sygnalizacji włączonych świateł )
-
[B5 ADP] Założenie alarmu do 1.6 1996 rok.Pomocy
jak podłączenie do kierunków to diody są niezbędne
-
Problem z Centralnym Zamkiem
najlepiej rozkręcić tapicerkę drzwi w obudowie zamka masz 3 krańcówki,( mikrowyłączniki, czyli takie małe kostki do których dochodzą kabelki ) mozesz takie kupić w sklepie z częściami elektronicznymi lub na Allegro po wymianie powinno być OK
-
Centralny zamek - problem zagadka
na dzień dobry psiknij WD40 na wtyczki i gniazdo pompy ( często śniedzieją )
-
Problem z Centralnym Zamkiem
rozregulowane krańcówki w drzwiach kierowcy ( w sensie duze luzy na mocowaniu lub uszkodzone styki )
-
Zapalanie swiatla we wnętrzu samochodu
podłącz impuls otwierania do krańcówki drzwi
-
Podświetlenie schowka
oryginalna lampka podświetlenia w B5 zasilana jest ze świateł pozycyjnych , włącza sie poprzez styk w lampce po otwarciu schowka , styk jest ukryty, wciska go trzpień klapki schowka , czasem wystarczy wyjąc lampkę i podgiąć blaszki jeżeli nie chce świecić
-
Reset "ilości paliwa" pokazywanej na FISie
zresetuj licznik przebiegu w FISie , wszystko zacznie liczyć się od zera w poprawny sposób
-
Stuknięcie przy dodawaniu gazu na 1 biegu
poduszki pod silnikiem lub przegub napędowy
-
Wymiana sprzęgła regeneracja koła dwumasowego
za kpl sprzegła + dwumas wydaje mi się normalna cena wklej tu numer nadwozia może mogę pomóc dzięki, WAUZZZ8E82A111679, znalazłem sprzęgło sachs za 524zł a i jakiś kager za 418zł nie znam tej firmy nie wiem co to za wynalazek, słyszałeś coś o tym? KAGER to totalnie szajsowna chińszczyzna , 2 razy się połakomiłem ( amortyzatory i sprzęgło ) i bardzo żałowałem
-
Świeci się kontrolka przepalonej żarówki ale wszystkie lampy są sprawne
w B7 wyświetla się na FISie nazwa przepalonej żarówki ( np headlight left , czyli lewa mijania )
-
Padające podświetlenie zegarów
podświetlenie jest strasznie awaryjne , żarówki palą się jak głupie.. wyjmij zegary i powymieniaj : 1o minut roboty
-
Centralny zamek, scyzoryk, masa problemów.
taniej kupisz całą pompkę używkę , niż nowy wirnik
-
Podłączenie nie ori radia - plus po stacyjce
najprościej ze skrzynki bezpieczników , 10 minut roboty z przerwą na kawę lub interfejs can do zakupu na Allegro