Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bell23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bell23

  1. przypadkowa zbieżność , równie dobrze mógłbyś doszukiwać się związku między wymianą opon a przymrozkiem w nocy
  2. brak kontaktu (chwilowy ) na stykach skutkowałby problemami niezależnie od temperatury silnika więc raczej to nie to
  3. drgania od 80-90 , wzmagające sie do 120 to na bank złe wyważenie kół
  4. też stawiam na przegub (tak miałem kiedyś w B4 )
  5. może tylko brak komunikacji pomiędzy komputerem a modułem w drzwiach?
  6. obstawiam zanieczyszczony styk w drzwiach kierowcy
  7. Avancik ? jezeli tak , to musisz zdjąć osłonę wewnętrzną tylnej klapy ( oczywiście po otwarciu klapy, inaczej się nie da ) i siłownik jest od razu widoczny jest też duża szansa że uszkodził się kabelek w przepuście do tylnej klapy sciągnij gumę przepustu i sprawdź kable
  8. trzeba znaleść centralkę (alarmu lub sterownika zamka ) i wylutować przekaźnik kierunków i wymienić , w niektórych urządzeniach stosowano przekaźniki 2 obwodowe mocno awaryjne
  9. na początek poszukaj nieszczelności na przewodach pneumatycznych uszkodzona moze też być elektronika pompki lub zaśniedziałe styki kostek przy pompie...
  10. fabryczny to kluczyk scyzoryk, niefabryczny to dodatkowy pilot...
  11. która wersja auta? czy sterownik fabryczny czy dokładany?
  12. ma pompka zamka centralnego steruje też oświetleniem na dzień dobry sprawdź styki na zasilaniu pompki bo wygląda , że czasami nie kontaktuje
  13. teraz to tylko wymienić silnik na Diesela )))) a poważnie dodaj jakiegoś uszlachetniacza do benzyny, lub dolej benzyny 98 ( mozna zlać pół zbiornika przed tankowaniem ) powinno wrócić do normy
  14. polecam używki wydasz podobnie a będziesz na pewno bardziej zadowolony
  15. w wersji z fabrycznym pilotem całość jest w pompie zamka centralnego , bagażnik po prawej stronie
  16. sprawdź omomierzem świece , czy każda z nich ma "przejście" , jeżeli jakieś są uszkodzone , to rozruch może być utrudniony , poza tym rozrusznik może mieć duże opory mechaniczne ( łozyskowanie lekko zatarte) i kręci trochę wolniej i silnik nie zaskakuje
  17. znajdź pompę zamka ( w avancie w boczku bagażnika po prawej) i odłącz przewód ciśnieniowy (plastikowa elastyczna rurka) zamki powinny sie otworzy, jak nie to dmuchnij w rurkę
  18. zawsze lekko zaiskrzy , bo podłączasz zasilanie całej elektroniki auta , więc następuje chwilowy skok prądu a przy zakladaniu drugiej klemy zamykasz obwód
  19. jaki to pilot? jak rozumiem niefabryczny? jaki producent?
  20. sprawdz czy połączenie kabla minus aku od strony karoserii jest ok, nie skorodowane
  21. podepnę się pod temat : brak wspomagania przy ciepłym silniku , przy obrotach biegu jałowego zwiększam obroty, wspomaganie działa, przy zimnym po rozruchu zwykle jest ok ???
  22. myślę , ze akumulator umiera , sprawdź jego stan sam alarm raczej nie rozładowuje aku , a mógł wyć na skutek spadku napięcia w rozładowującym się akumulatorze
  23. ja myślę , że zwarcie na tylnej lampie lub niepewna masa lampy rozkręć i sprawdź czy nie ma nadpalenia na wtyczce
  24. a ja założyłem do B7 wczoraj OSRAM night breaker plus i coś nie widzę specjalnie różnicy... do B5 tydzień temu z kolei założyłem OSRAM Silverlight i tu różnica jest spora..
  25. gdzieś jest nieszcxzelność w układzie pneumatycznym i dlatego pompka cały czas chodziła , teraz możliwe że strzelił bezpiecznik pompki lub się przegrzała ,może nie zadziałał układ czasowego wyłączenia pompy zamka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.