Treść opublikowana przez bell23
-
Airbag kontrolka pali, po wymianie opon.
przypadkowa zbieżność , równie dobrze mógłbyś doszukiwać się związku między wymianą opon a przymrozkiem w nocy
-
Pompowtryskiwacze - o co chodzi z tym połaczeniem elektrycznym ?
brak kontaktu (chwilowy ) na stykach skutkowałby problemami niezależnie od temperatury silnika więc raczej to nie to
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
drgania od 80-90 , wzmagające sie do 120 to na bank złe wyważenie kół
-
Stuki podczas ruszania i hamowania
też stawiam na przegub (tak miałem kiedyś w B4 )
-
[ALL B6] Brak prądu w drzwiach kierowcy
może tylko brak komunikacji pomiędzy komputerem a modułem w drzwiach?
-
Problem z centralnym- jaka przyczyna
obstawiam zanieczyszczony styk w drzwiach kierowcy
-
Klapa tylnia problem z otwarciem centralnym....
Avancik ? jezeli tak , to musisz zdjąć osłonę wewnętrzną tylnej klapy ( oczywiście po otwarciu klapy, inaczej się nie da ) i siłownik jest od razu widoczny jest też duża szansa że uszkodził się kabelek w przepuście do tylnej klapy sciągnij gumę przepustu i sprawdź kable
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
trzeba znaleść centralkę (alarmu lub sterownika zamka ) i wylutować przekaźnik kierunków i wymienić , w niektórych urządzeniach stosowano przekaźniki 2 obwodowe mocno awaryjne
-
Centralny zamek, scyzoryk, masa problemów.
na początek poszukaj nieszczelności na przewodach pneumatycznych uszkodzona moze też być elektronika pompki lub zaśniedziałe styki kostek przy pompie...
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
fabryczny to kluczyk scyzoryk, niefabryczny to dodatkowy pilot...
-
Centralny zamek - praca kierunkowskazów (lewy TAK - prawy NIE)
która wersja auta? czy sterownik fabryczny czy dokładany?
-
[B5 1Z] Lampka w podsufitce a pompka centralnego zamka
ma pompka zamka centralnego steruje też oświetleniem na dzień dobry sprawdź styki na zasilaniu pompki bo wygląda , że czasami nie kontaktuje
-
[ALL B7] Wlałem diesla do silnika benzynowego
teraz to tylko wymienić silnik na Diesela )))) a poważnie dodaj jakiegoś uszlachetniacza do benzyny, lub dolej benzyny 98 ( mozna zlać pół zbiornika przed tankowaniem ) powinno wrócić do normy
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych lampach zamienniki?
polecam używki wydasz podobnie a będziesz na pewno bardziej zadowolony
-
[ALL B5] Gdzie moduł zamka centralnego na pilota i moduł czujników parkowania
w wersji z fabrycznym pilotem całość jest w pompie zamka centralnego , bagażnik po prawej stronie
-
[ALL B7] Nowa bateria bosh s5(77/780) i problem
sprawdź omomierzem świece , czy każda z nich ma "przejście" , jeżeli jakieś są uszkodzone , to rozruch może być utrudniony , poza tym rozrusznik może mieć duże opory mechaniczne ( łozyskowanie lekko zatarte) i kręci trochę wolniej i silnik nie zaskakuje
-
[B5 AHU] Odblokowanie zamków z siłownikiem pneumatycznym
znajdź pompę zamka ( w avancie w boczku bagażnika po prawej) i odłącz przewód ciśnieniowy (plastikowa elastyczna rurka) zamki powinny sie otworzy, jak nie to dmuchnij w rurkę
-
[ALL B5] Nowy akumulator PROBLEM.
zawsze lekko zaiskrzy , bo podłączasz zasilanie całej elektroniki auta , więc następuje chwilowy skok prądu a przy zakladaniu drugiej klemy zamykasz obwód
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
jaki to pilot? jak rozumiem niefabryczny? jaki producent?
-
[B5 AFN] kasuje się licznik przebiegów dziennych
sprawdz czy połączenie kabla minus aku od strony karoserii jest ok, nie skorodowane
-
[B5 AHH] Brak wspomagania kiery?
podepnę się pod temat : brak wspomagania przy ciepłym silniku , przy obrotach biegu jałowego zwiększam obroty, wspomaganie działa, przy zimnym po rozruchu zwykle jest ok ???
-
[ALL B6/B7] Problem z centralnym zamkiem, alermem - rozładowują akumulator
myślę , ze akumulator umiera , sprawdź jego stan sam alarm raczej nie rozładowuje aku , a mógł wyć na skutek spadku napięcia w rozładowującym się akumulatorze
-
[ALL B6] Światła wsteczne - palą się cały czas, co jest ?
ja myślę , że zwarcie na tylnej lampie lub niepewna masa lampy rozkręć i sprawdź czy nie ma nadpalenia na wtyczce
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a ja założyłem do B7 wczoraj OSRAM night breaker plus i coś nie widzę specjalnie różnicy... do B5 tydzień temu z kolei założyłem OSRAM Silverlight i tu różnica jest spora..
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
gdzieś jest nieszcxzelność w układzie pneumatycznym i dlatego pompka cały czas chodziła , teraz możliwe że strzelił bezpiecznik pompki lub się przegrzała ,może nie zadziałał układ czasowego wyłączenia pompy zamka?