Treść opublikowana przez Wandej
-
System operacyjny Android
Kończy mi się akurat umowa w orange Pchne S5 i może się uda S6 w wysokim abonamencie wziąć
-
Jakie Aparat do 1500zł
Co to znaczy kompaktowy? mały? Dorzucając 300-400zł masz dobre lustro z podstawowym obiektywem
- B6 DIVISION
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ależ nie ma problemu ogarniemy Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu Dzięki za rade mój kompanie myślę że są optymalnie dokrecone Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1] Miałem takie na aucie już z niemiec. Ledwo odkręciłem tył no i peknięcie już miały pomiędzy otworem na śruby Ale trzymały
-
B6 DIVISION
Dobra cena jozek Ale właśnie dzisiaj zamówiłem za 2tys oleju
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Chopin auto daje radę ale balony
-
B6 DIVISION
Nie wytrzeźwiałeś jeszcze że nie wiesz? Brać Ci tarcze bo coś czuje w moczu że zaciski będą na dniach Szkoda że swinta bo byśmy zamontowali
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Taki będzie finał że zrobią coś we 3 w jakiejś telewizij która wyłoży im na to hajs. W sumie z takimi prezenterami pewna inwestycja
-
B6 DIVISION
na pewno 1.8t od srodkowego do ostatnich ma 45mm
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
90mm Artur. Podeślesz mi ten kontakt na Chorwację?
-
B6 DIVISION
True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie
-
F1, Rajdy i Motorsport
No jak ferrari utrzyma formę z Malezji chyba będzie zmiana mistrza świata Dodajmy że Raikonen był 4 po tym jak złapał kapcia w zasadzie na początku okrążenia. Gdyby nie to były by 2 miejsca na podium dla Maranello Liczyłem na więcej ze strony mclaren honda
-
B6 DIVISION
nie można klnąć więc napiszę... Marcin Ty łotrze Hamuje r8?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jak już przestaniesz się na nie tasować w kuchni to powiedz jak się jeździ
-
B6 DIVISION
ściema jak nic :doh: jazda bez oleju, jakies 200km- bezpośrednio przy braku ciśnienia, którego nie ma z oczywistych powodów- to kontrolka na desce najpierw, na końcu zawory dostają po d*pie- przetestowałem to na własnym aucie, silnik wpadł w tryb awaryjny, kontrolka check engine, głośne stukanie a raczej łomot spod maski- jednym słowem, nie da się nie zauważyć problemu,a silnik jest ciężki do zajechania- turbina dostała w d*pę i rozwaliło wirnik, bez smarowania- to tyle z ussterek, jakie były bez braku oleju Domi to byłeś Ty ja często kontroluję stan oleju także nie ma szans na takie akcje
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
oczywiscie, mi i wielu milionom osób program bardzo sie podobał ale takie zachowania są niedopuszczalne bez wzgledu na pozycję, stanowisko czy kasę cos dzisiaj mówili w radyjo ze JC dostał dostał powazna ofertę od rosyjskiej telewizji Może gdyby nie afera w Argentynie to by przeszło... Ale za blisko jedno drugiego
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Klocki mastera to shit. Wahacze owszem jakiś poziom trzymają ale klocki to jeden pisk Ten klocek MS sprzedaje po 30zł więc wyobraż sobie jego jakość
-
B6 DIVISION
Dziadek jak silnik ok to pewnie bym go od Ciebie odkupił
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Jarko tg usa to warzywo nie oszukujmy się Tylko ludziom którzy mają wielkie pickupy w stanach może się podobać
-
B6 DIVISION
Secio pewnie 800 lub 750 Tapnięte z SGS5
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Jak oddasz 5k pożyczam choćby jutro
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Czyli rozumiem że będą do końca tygodnia tak?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
A gdzie moje foto?