Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Kończy mi się akurat umowa w orange Pchne S5 i może się uda S6 w wysokim abonamencie wziąć
  2. Co to znaczy kompaktowy? mały? Dorzucając 300-400zł masz dobre lustro z podstawowym obiektywem
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie do mojego A4
  4. Ależ nie ma problemu ogarniemy Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu Dzięki za rade mój kompanie myślę że są optymalnie dokrecone Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1] Miałem takie na aucie już z niemiec. Ledwo odkręciłem tył no i peknięcie już miały pomiędzy otworem na śruby Ale trzymały
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra cena jozek Ale właśnie dzisiaj zamówiłem za 2tys oleju
  6. Chopin auto daje radę ale balony
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wytrzeźwiałeś jeszcze że nie wiesz? Brać Ci tarcze bo coś czuje w moczu że zaciski będą na dniach Szkoda że swinta bo byśmy zamontowali
  8. Taki będzie finał że zrobią coś we 3 w jakiejś telewizij która wyłoży im na to hajs. W sumie z takimi prezenterami pewna inwestycja
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na pewno 1.8t od srodkowego do ostatnich ma 45mm
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    55 pewnie Szyderca
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90mm Artur. Podeślesz mi ten kontakt na Chorwację?
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    True. 2.6 to już beton na cienkiej gumie
  13. No jak ferrari utrzyma formę z Malezji chyba będzie zmiana mistrza świata Dodajmy że Raikonen był 4 po tym jak złapał kapcia w zasadzie na początku okrążenia. Gdyby nie to były by 2 miejsca na podium dla Maranello Liczyłem na więcej ze strony mclaren honda
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie można klnąć więc napiszę... Marcin Ty łotrze Hamuje r8?
  15. jak już przestaniesz się na nie tasować w kuchni to powiedz jak się jeździ
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ściema jak nic :doh: jazda bez oleju, jakies 200km- bezpośrednio przy braku ciśnienia, którego nie ma z oczywistych powodów- to kontrolka na desce najpierw, na końcu zawory dostają po d*pie- przetestowałem to na własnym aucie, silnik wpadł w tryb awaryjny, kontrolka check engine, głośne stukanie a raczej łomot spod maski- jednym słowem, nie da się nie zauważyć problemu,a silnik jest ciężki do zajechania- turbina dostała w d*pę i rozwaliło wirnik, bez smarowania- to tyle z ussterek, jakie były bez braku oleju Domi to byłeś Ty ja często kontroluję stan oleju także nie ma szans na takie akcje
  17. oczywiscie, mi i wielu milionom osób program bardzo sie podobał ale takie zachowania są niedopuszczalne bez wzgledu na pozycję, stanowisko czy kasę cos dzisiaj mówili w radyjo ze JC dostał dostał powazna ofertę od rosyjskiej telewizji Może gdyby nie afera w Argentynie to by przeszło... Ale za blisko jedno drugiego
  18. Klocki mastera to shit. Wahacze owszem jakiś poziom trzymają ale klocki to jeden pisk Ten klocek MS sprzedaje po 30zł więc wyobraż sobie jego jakość
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziadek jak silnik ok to pewnie bym go od Ciebie odkupił
  20. Jarko tg usa to warzywo nie oszukujmy się Tylko ludziom którzy mają wielkie pickupy w stanach może się podobać
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Secio pewnie 800 lub 750 Tapnięte z SGS5
  22. Jak oddasz 5k pożyczam choćby jutro
  23. Czyli rozumiem że będą do końca tygodnia tak?
  24. Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.