Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
Polecam sonax
ile?
-
Jaki wosk ? od A do Z
a czym można ładnie nabłyszczyć lakier ?
-
Myjnie na stacjach benzynowych
własnie wypada!!! panie krzątaja się w kuchni a my po cichu zmykamy i pieścimy na święta swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mówiłem że nie ma sensu myć auta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry powodzenia z tym latem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki panowie za spota sory że tak krótko ale du... przemarzła gabrial i tak jesteś wielki boseron dobijemy interesu
-
Malowanie całego samochodu
czekamy na fotostory
-
cos sie dzieje z glosnikiem
dodłącz inne radio na chwile i zobacz czy dzieje się to samo a jakie ma radio?
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
masz w nim darmową navi jeżeli mówimy o aplikacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będe
-
Dziwnie zamyka się schowek.
w nocy właśnie znalazłem ten temat na forym nie tylko ja mam z tym problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry
-
Navigation Plus Słabo odbiera radio
zobacz czy masz dobrze podpięte kable antenowe ja jak kupiłem moją b7 miałem tam niezły bałagan
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
super aplikacja i to za darmo
-
jakie radio do a4 b6
możesz kupić już ogi do kosza 2 din ale ja osoboście przycinałem i wyszło super ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ---------- cena takiego kosza to od 120 do 150zł
-
czujnik temperatury?
mój właśnie padł skacze mi temp między 50 a 90
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja swój też uwaliłem po świętach bierę sie za naprawe fajnie że jest taki temat
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
MaciekW szacun za prace mam nadzieje ze to ci pomoże
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
dzięki cuber właśnie sam nie wiedziałem jak sie je wł. a na spotach zawsze mi to wylatuje z głowy
-
Jaki płyn do podnoszenia dachu...?
ja wiem że forum to skarbnica wiedzy ale czemy sobie w takiej sprawie nie zadzwonisz do
-
Osadzanie emblematów tylniej klapy w Audi A4 B6
a dokładnie taśma 3M
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cena mnie udusiła :shock3:
-
Dywaniki welurowe - jakie polecacie?
tylko zwróć uwagę żeby nie były za cienkie bo ci się będą podwijały
-
Dziwnie zamyka się schowek.
za to mój tak ciężko opadał po otwarciu aż go urwałem chciałem go trochę pospieszyć
-
[ALL B7] Wymiana przycisków kierownicy multifunkcyjnej na chromowane
Muskel gdzie je kupiłeś?