Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Wrzucę, tylko że na niej mało widać czyli jakby jej wogóle nie było
  2. To faktycznie masz niewesoło. Byłem parę razy w Bieszczadach i muszę przyznać że takie podjazdy z zakrętami to codzienność w tamtych okolicach Ja bym na Twoim miejscu zakładał opony z kolcami i nawet się nie zastanawiał. Zdrowie najważniejsze. A gdyby sie nawet Policja przyczepiła to wyślij ich na tą górkę, niech sobie zjadą radiowozem bez kolców
  3. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To zależy na jakiego policjanta trafisz. Jak na służbistę to nic nie wskurasz i przy nim będziesz musiał zrywać. Nowak_zg wie coś o tym
  4. To też Ale poprostu chce bez problemu wjeżdzać pod tą górkę
  5. Ja bym na Twoim miejscu dołożył i wziął Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+ .
  6. Kolce są zabronione w Polsce. Ale wiele osób jeździ, zwłaszcza jak mieszkają w miejscu gdzie na zwykłych zimówkach jest ciężko
  7. Tu Ci przyznam rację Mi też się 17" już opatrzyło i myślę nad 18". Ale to chyba dopiero w B6 bo mi się moje 17" bardzo podobają
  8. Ten jest lepszy Może te płomienie to oznaka że żar powrócił i dalej chcesz wodzować w Resie
  9. To fakt, przy przejściu z 17" na 15" bardziej czuć różnicę. Ale nadal jest to mało odczuwalne. I nie ma sensu przez to rezygnować z dużych rozmiarów alu
  10. Pewnie masz rację Ale zawsze to coś innego by było
  11. Strobo Mówisz ? Zobaczymy, ale chyba zostanę przy halogenach
  12. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wszystkie szyby przyciemnione ładnie wyglądają. Tylko najgorsze jest to zrywanie podczas kontroli
  13. Ostatnio miałem okazję jeździć na oponach z kolcami. Jeździłem na czarnym asfalcie i nie czułem różnicy w porównaniu do zwykłej opony zimowej. Opona zachowywała się tak jak zwykła zimówka.
  14. Po tym co tu piszą to ciekawe te opony: http://www.dziennik.pl/auto/article253755/Oto_opona_nie_do_zdarcia_.html
  15. Tylko że niektórzy na forum na siłę wciskają że tak nie jest. Dla nich alu wieksze od 16" to zło. Przyjęli taki stereotyp nawet chyba nie jeżdząc na większych rozmiarach. I dlatego takie tematy powstają bo wprowadzają w błąd zainteresowanych większymi alu.
  16. A mnie ciekawi jakby to na MAM8 wyglądało
  17. No możesz wrzucić jeszcze kilka fotek. Coś czuję że niedługo czeka mnie dylemat wiosenny: halogeny czy LEDy w zderzak
  18. Bierz ori valeo zespolone Jak nie to zamienniki Depo.
  19. Bo to jest zderzak od RSSS 4 Te zawirowania na zderzaku - mocy przybywaj
  20. Raczej bez zdejmowania zderzaka się nie obejdzie. To nie B5
  21. MAM8 ? czy Tomasony ?
  22. To są Sonary czyli jak to napisałeś chiński plastikowy badziew Odpuść sobie, szkoda Twoich pieniędzy i nerwów jak zobaczysz jak to świeci.
  23. Może Ci ktoś inny jeszcze podpowie. Zagadaj do Trzenia - on też ma MAM8. Może Ci coś doradzi odnośnie zakupu.
  24. Tu Ci nie pomogę. Przeglądając aukcje internetowe ciężko na oko rozróżnić oryginalność tych MAMów. Musisz patrzeć na cenę, bo za małe pieniądze to kupisz plastelinę. Najlepiej jednak kupować z jakiegoś wiarygodnego źródła. Jakiś czas temu widziałem komplet. Gość jako dowód oryginalnosci dodawał fakturę z niemieckiego ASO. Tak jest najpewniej
  25. Ori są jakościowo bardzo dobre. Tylko jakieś plastelinowe podróbki psują opinię tym alu. Nowak_zg ma 19" to zagadaj do niego. Ale coś czuję że potwierdzi moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.