Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Te pierwsze nie pasują do Twojego koloru. Drugie już prędzej Powiem Ci że moje 17" mają środek podobnie malnięty. Ale widać to z bliska przy dobrym słońcu i jest to minimalne. Z daleka wygląda jak normalne malowanie.
  2. Zauważ że ludziska ściągają nadmiar oznaczeń z tylnej klapy. Ty chcesz iść w drugą stronę U mnie by to nie przeszło, ale z chęcią zobaczę to u kogoś innego. Odnośnie imienia to są klubowe ramki gdzie istnieje możliwość doklejenia imienia
  3. topor tylko nie załóż takich jak ja będę, bo dalej nic z rarytasu nie będzie
  4. Da radę założyć dzięki dystansom zmieniającym rozstaw. Ale takie dystanse to nie jest groszowa sprawa.
  5. Wiadomo że MT1 to w 19". Te 17" wkleiłem tylko jako wzór
  6. Cena z kosmosu za te MAM T13 Tutaj aukcja z samymi felgami: http://www.allegro.pl/item936686226_mam_t13_audi_vw_mercedes_seat_8_5x19_5x100_5x112.html Tylko w opisie coś namieszane. Z innych mercedesowskich wzorów by MAM to jeszcze te: http://www.allegro.pl/item943126499_nowe_17_mam_mt1_super_promocja_raty.html
  7. Kowi87 odnośnie TA-Technix poszukaj opinii na innych forach. Na forum Golfa jest esej o tym gwincie. Ja po przeczytaniu jednak go odpuściłem bo nie dla mnie taki gwint
  8. Sam sobie dałeś odpowiedź na pytanie Każda ori felga ma z tyłu wybite OOOO + numer. Brak tego oznacza że nie jest ori.
  9. Po co Ci 225 na 16" ? Pewnie felga nie jest za szeroka i będzie to wyglądało baloniasto. A co do wpływu szerokości na spalanie, zawieszenie itd. to jest już taki temat na forum
  10. W takim razie 215/45/17 Mam takie u siebie ale na 7J. Na 8J będzie wyglądało lepiej
  11. W aukcji też są wklejone zdjęcia sedanowych zamienników poliftów
  12. Nawet fajne te lampy
  13. Na forum Mazdy ktoś nimi zainteresowany napisał że to firma australijska a produkcja felg Chiny/Tajwan.
  14. Wiedziałem że Ive się tu pojawi
  15. miron nie podsyłaj SmSowi takich ogłoszeń bo po przesiadce ze swojego diesla się rozbije w Poźkowej rakiecie
  16. Porsche Co tu dużo mówić jest piękne
  17. slepy zamiast sreberko to idź w złoto. Przy Twojej zieleni będzie
  18. To są jedne z tych bezmarkowych felg które jakiś czas temu "zalały" allegro. A sama nazwa PDW powstała żeby przekonać kupującego że są markowe a nie no-name. Często jest tak że nazwa taka jest tworzona na prośbę sprzedawcy/dystrybutora, który zamówił dużą partię. Dlatego też nie możesz znaleźć informacji o nich w sieci Co do jakości to ciężko powiedzieć gdyż nawet wśród takich felg trafiają się mocne i twarde. Możesz jedynie zaryzykować i je kupić.
  19. Prawie jak w R8 A tak na poważnie to wydaje mi się że lampy muszą być przystosowane do LEDów dlatego pesymistycznie do tego podchodzę. Choć jestem bardzo ciekawy efektów
  20. Masz jakiś link do nich ?
  21. Nie warto bo ten wzór w 16" wygląda jak kołpak. Jak już to 19" Było dużo o tym na forum
  22. Konrad odpuść sobie i poszukaj sztuki na allegro. Tym bardziej że to nie jest 18-19" i dużo nie zapłacisz
  23. Za podjęcie się tego duży RESPECT Po wyrezaniu będzie projekt kompletny
  24. Młody jak nie chcesz oklepanych felg to pomyśl o Tomasonach TN5 - taka ładniejsza "wersja" nowych RS6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.