Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia
  2. Bardzo dobre parametry ma felga, nie będzie zbytnio schowana
  3. Szymas I u niego faktycznie to wyglądało fajnie Felgi też miał fajne - z rantem Dezenty.
  4. Ale że Ty Dido wstydź się Do RS-looka, Bremko-look jak znalazł
  5. Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina. Kolega pytał o Firme a nie o to czy jest to plastelina czy nie Po raz enty robisz OT i tworzy sie z tego zbędna dyskusja... Ale dostał odpowiedź. Skoro napisałem że to podróba, to nie można określić firmy. Taak czyli ubarwiona historia w stylu widziałem jak koledzy widzieli którzy mieli bo kolega miał od którego pożyczyłem te felgi bo on je kupił od znajomego mojej sąsiadki który jest moim kuzynem od strony ciotecznego wuja mojej matki Wątpię abyś mógł je giąc rękami bo przy naporze masy zrobiły by się jajka w 30 minut. Żaden wulkanizator nie mógłby założyc na nie opony bo z automatu przy nakładaniu koła by pokrzywił i zdeformował ranty.. Także miej kolorystyki w wypowiedziach Może inaczej bo się nie zrozumieliśmy. Postawilismy obok siebie dwie felgi jedną markową, drugą plastelinę. Naciskając mocno plastelinę widać było jak się gnie (deformuje) pod wpływem siły na nią działającej. Było to minimalne aczkolwiek widoczne. Żeby nie było niedomówień i głupich docinek: oczywiście potem gdy siła nie była przyłozona do felgi, felga wracała do "normalności". W przypadku markowych felg niewiadomo jak próbowaliśmy to na feldze nie "zrobiło to wrażenia". Tyle w tym temacie ode mnie. EOT.
  6. One się dużo różnią. Ty wkleiłeś przeróbkę B5 jakimiś laminatami, DeeJay_Kill z kolei przerabiał na B7 ori częściami, a ta trzecia przeróbka z tym AS na grillu to jest przeróbka na B8 na ori częściach
  7. Mi też jakoś to nie podchodzi, za dużo tych kolorowych kropek.
  8. Reszta fotek tu, wnetrze też ma dosć kontrowersyjne http://www.amt-tuning.com/projects_audi_a4.php Zwróćcie uwage na podświetlenie wnetrza nie o ten wóz mi chodziło... Dokładnie, Kowi87 trochę sie mocno pomyliłeś
  9. Bo jest po całości zrobiona, a nie tylko single frame z przodu.
  10. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Zobacz jakie masz mocowania obudowy do stelarza. Jeżeli na śrubki to obudowy In Pro o numerze 5146, a jeżeli na zatrzaski to 5147. A4 z '99 mają zazwyczaj mocowania na zatrzask czyli 5147, ale dla pewności sprawdź jak jest u Ciebie
  11. Nie bój się różu Jest jeden niebieski Golfik IV na różowych prosiakach i wygląda naprawdę Jakbym miał ten kolor (eSowy niebieski) to też bym różowe fele zrobił
  12. Ja widzę jeden plus tego wynalazku: nie trzeba malować zacisków
  13. Opinia użytkownika, który zapewne nie sprawdził tego typu felg na własnym aucie Mam w garażu walające się 17 od BMW i powiem, że ich wykonanie jest oszałamiająco dobre Może nie jeździłem ale u znajomego wulkanizatora widziałem takie felgi, spokojnie mogłeś je rękoma giąć Poza tym napisałem przeważnie, bo zdarzają się też "twarde" sztuki
  14. Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina.
  15. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Po co się stresować, to nie wstyd że ADR objeżdza serię AFN
  16. Zdecydowanie Ten kolor ładnie się komponuje z czernią
  17. Trochę drogo, chrom na metry jest tańszy
  18. Chrom i LEDy na metry
  19. To jest chyba zakup roku
  20. Przecież kierunki to sprawy groszowe więc po co tak kombinować
  21. Nie znasz się Mrówkojad jest kox jak chrom na metry
  22. Ciekawe Masz więcej informacji na ten temat ? Widze ze się napaliłeś Dla mnie najlepsze rozwiązanie dla B5 to kierunek RS4:evil: a nie jakieś single frame. Pytam bo nic o takiej firmie na terenie Resy nie słyszałem
  23. Jeszcze gorzej niż z przodu. Dziurawienie blachy wkrętami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.