Treść opublikowana przez Dibo
-
Nokia 6500 slide, 6220 Classic czy SE c510 ??
Z tych dwóch to 6500 Slide
-
Znaczenie ET Felgi
Będzie OK
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Grafit będzie OK ale do schwarz pakietu.
-
Znaczenie ET Felgi
Można
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
Ta polerka po zimie napewno tak nie będzie wyglądała Przecież to gołe aluminium.
-
Znaczenie ET Felgi
Trochę za szerokie opony do tej felgi. Będzie balon
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
Tak, to są 19" Jeszcze jakby miały 7 albo 8 ramion zamiast 10 to już byłyby całkiem
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
Pytanie z innej beczki: jeżeli np. podczas przeszukiwania cos Ci uszkodzą np. przy odkręcaniu boczków coś pęknie, ewentualnie śrubokrętem lub innym narzędziem porysują Ci tapicerkę to co wtedy ?
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
znalazłem takie zdjecie na necie, tylko zmieniłem kolor auta: tak sobie w sumie 8.0x18[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 17:37_________________________________________________te mi sie tez podobają http://moto.allegro.pl/item663962373_felgi_18_r36_black_5x100.html A tak wygląda na B5: http://www.tuning.online.pt/cartuning/audi-a4-18t.php Na jednym ze zdjęć widać jak szeroki jest rant
-
[ALL] Czy ma ktoś rabat w firmie DOTZ ?
Podobnie do BBSów których szukam. Przy czym z trafieniem ich mam problem dlatego te DOTZy wydają się ciekawą propozycją. Cristoforo wypytaj się o rabaty bo mnie też interesuje taka felga. Tylko że w 19" i jak już to w okresie zimowym, na przyszły sezon bym kupował.
-
TP "Neostrada" vs. Netia
weż nawet nie przypominaj tych czasów zwykłym modemem ściagałem plik 100mb jakieś łacznie 10h programem wspomagajacym sciaganie, i na koniec przy rozpakowywaniu wyskoczył błąd danych CRC a to wszystko było naliczane własnie na czas połaczeń w jakistam pakietach TP bodajze 15godzin/na miesiąc za 30pare złoty czy jakos tak, to była dopiero żenua Też miałem ten pakiet. Tylko tam chyba było 16 godzin ale już dokładnie nie pamiętam bo to było lata temu
-
TP "Neostrada" vs. Netia
Ja też pewnie wezmę Neo 1Mb, chociaż te 2Mb za mną chodzą Zresztą to 1Mb to i tak dużo w porównaniu do tego jak TP wprowadziła usługę a człowiek wtedy zaczynał od 128Kb. Nie mówiąc o skrzypieniu modemu i liczeniu każdej minuty w programie iBankrut
-
TP "Neostrada" vs. Netia
A do mnie dzwoniła ostatnio jeszcze raz pani z Netii. Przedstawiłem jej te narzekania userów. Dowiedziałem się że przez cały okres jest ta sama cena. Nie wzrasta powiedzmy po roku. Dodatkowo co do długiego czasu przełączania to mówiła że tak jest jak się samemu załatwia sprawy i wysyła papiery. Jak oni załatwiają wszystko i przełączają to będzie jedynie kilkunastominutowa przerwa w nocy kiedy się kończy umowa z TP a zaczyna z Netią. Co do tranferu to kazała sprawdzić łącze i jak ono pozwala na taki transfer to zagwarantowała mi że Netia taki transfer zapewni. I komu tu wierzyć
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Sonary Było o tym dużo na forum
-
[ALL B5] Nakładki na oba duże lusterka A4 z USA
A ja jakie mam ? Oba symetryczne. Zobacz sobie w temacie mojego samochodu. Sprawdź jak masz przykręcane obudowy do stelarza. Wtedy Ci nawet podam ich numer In Pro. Wyślesz mu ten numer i Ci wystawi dokładnie takie jak będą pasowały
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Które ?
-
[ALL B5] Nakładki na oba duże lusterka A4 z USA
Jak chcesz lusterka w chromie to tylko In Pro. http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=669393 Zadzwoń do tego sprzedawcy, a on Ci wystawi aukcję z obudowami. Kilka miesięcy temu kupowałem u niego do swojej B5. Załatwisz z nim wszystko bezproblemowo Drogo
-
[B6 BBK] Atrapa chłodnicy z allegro do S4 B6. Czy ktoś to już widział?
A to nie jest czasem grill S4 obklejony chromem
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Zarówno RS6 jak i TN5 są podobne do siebie. Przy czym RS6 są dla mnie takie nijakie, bez charakteru. TN5 to z kolei RS6 po tuningu, przy czym mają już w sobie to coś: charakter i zadziorność. A patrząc na agresywną sylwetykę B8 właśnie zadziory z charakterem pasuje tam włożyć. Dlatego z tych dwóch wybór jest prosty: TN5
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Napewno S8 tutaj nie pasują. Widzę często A3 na takich i średnio to wygląda. Ten wzór pasuje do wiekszych aut. BBSy już prędzej. Ja jednak widzę tutaj R8 albo S5
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Piękna sztuka Dobry zakup Jakie odczucia odnośnie spalania po przesiadce z diesla ? Bo o wrażenia z jazdy nie pytam bo wiadomo
-
[ALL B5] Boczny znaczek Audi
No właśnie, one są w tym zagłębieniu, zdejmiesz i co, zaszpachlujesz to wgłebienie czy tak zostawisz? No raczej pasuje zaszpachlować bo otwory tam są
-
[B5 ACK] Czy takie felgi wejdą do B5: R18 8,5J / 5X112X57 / ET45 ?
10mm i będzie idealnie
-
[B5 ACK] Jakie max. dystanse przód/tył przy feldze 18/8,5 ET 45 i oponie 225/40 ?
Następny... już kilku się sprzeczało i wyszło na moje Przelicz sobie moje parametry i Twoje i się okaże że moje felgi wystają bardziej o 17,5mm. Wliczając jeszcze opony i przyjmując że Ty masz 225 to będzie mniej, ale dalej moje wystają bardziej o około 12,5mm. A skoro ja mam właśnie równo z nadkolem to Twoje są schowane. Tylko pewnie masz wrażenie że tak nie jest. To jest matematyka a ona nie kłamie Tyle z mojej strony w tym temacie, nie będę się więcej sprzeczał
-
[B5 ACK] Jakie max. dystanse przód/tył przy feldze 18/8,5 ET 45 i oponie 225/40 ?
Niemożliwe że masz równo z nadkolem. Ja przy 7" i ET35 mam 20mm dystansu i dopiero wtedy jest równo z nadkolem. Ludzie na forum mają 225 naciągnięte na 8,5 przy ET35 i jest OK. Zresztą możemy sie założyć