Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. KAbanos to też powinno latać za stóweczkę nowa Boscha tylko wtyczke przełozyć, co o tym myslisz http://allegro.pl/sonda-lambda-renault-0-258-006-953-i6199959776.html
  2. Zawór bez napięcia przepuszcza od turbo do gruchy a po podaniu napiecia przepuszcza we wszystkie strony
  3. Napisz do kolegi wyżej on ma dojścia do tego. Jak troszkę się z budżetem podniosę to też wezmę.
  4. Powróciłeś do ustawień sztangi tak jak było poprzednio albo tak jak Dev napisał?
  5. Dlaczego tak się dzieje jak skręcił bardziej, to chyba powinien mieć większy boost.
  6. Podaj nr sondy którą wsadziłeś i powiem Ci czy dobra.
  7. Muszę odłożyć na nową 0 258 006 014 albo uniwersalną 0 258 986 615. Pewnie do nastepnego miesiąca bo aktualnie mam inny plan na wydatki.
  8. Przyszło to gówno za grosze używane, pierwszy i ostatni raz. Oporu na grzałce nie ma (rezystancja nieskończona), sonda stoi w miejscu, czasami się ruszy. Podczas jazdy niezle szarpie przy pełnym bucie. Gwarancja rozruchowa 14 dni, nie opłaca mi się tego odsyłać. Trzeba będzie nad nową pomyśleć.
  9. Wez podepnij vaga, bo szkoda na pałe wymieniać rzeczy. Logi tez by sie przydały, zrób dynamiczne 002,007,025
  10. Poliftowy grill z czarną ramką i logiem w ori kolorze by lepiej wyglądał, przemyśl to.
  11. Zrób jeszcze filmik przykładając, kamerę do tyłu silnika. Pierwsze co zrób to sprawdz ciśnienie oleju, bo na zimnym jeszcze może być ok kiedy olej jest gęsty, dopiero po rozgrzaniu pompa może już nie wyrabiać lub jest zapchany smok w misce olejowej.
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/
  13. Ja wole w Boscha może i Delphi bedzie latać, ale ECU Boscha mam przepływkę Boscha to i sondę by taką pasowało. Przyjdzie mi to co wziąłem za grosze oczywiście Bosch. Obczaje co i jak, jeżeli coś będzie nie tak to jak 201zł to jest to cena do przyjecia. Pozdrawiam
  14. Idzie do mnie sonda 0 258 006 977 bez wtyczki, zobacze jak to lata, jak będzie lipa to się w stu procentach odezwę.
  15. Ok dzięki Ci bardzo, temat wyczerpany, wiem co i jak .
  16. Mógł bys mi podesłać numer tej sondy którą przerabiałeś? Nakierowałeś trochę mnie na ciekawą kwestię. Ze nr powinnien być 0 258 006 a końcówka czyli te trzy cyfry 014 to wtyczka. Jezeli tak to można kupić jakąkolwiek nową aby początek się zgadzał, a wtyczkę to już połączę na konektorki takie z uniwersalnej sondy. Jestem ciekawy czy będzie to działać, tak jak mówię jak masz jak to podaj mi nr tej sondy co miałeś kiedyś.
  17. Ja kupiłem auto już z niewiadomo jaka sondą, napewno to nie była oryginalna, mechanik mi vaga podłączyl i mowil zeby wymienić bo wogole nie działa. Do tego ktoś przyspawał ją punktowo do katalizatora jeszcze jakby tego było mało musiałem gwintować otwór w katalizatorze. Słuchaj może nie zawracaj sobie głowy dzwonieniem po znajomych, trzeba bedzie używkę prztestować. Po tym co widzę to nie kupi tego póki nie wznowią produkcji. Aktualnie oryginalna używka lub nowa uniwersalna Bosch 0 258 986 615
  18. Ponad 600zł za sonde w tym linku co podałeś, to ja juz wole jezdzić bez. Znalazłem jedną ale używkę, może się na to zdecyduję. Wg Ciebie te wszystkie, czy to Fiat czy BMW powinny działać? Takie jak te http://allegro.pl/uklad-wydechowy-sondy-lambda-18866?string=0%20258%20006&description=1&bmatch=s0-aut-1-4-0510&order=p&buyUsed=1 Jeżeli tak to mogę bez problemu brać tą nówkę bo ona zbiera wszystkie te numery http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3016321622171-0_258_986_615-sonda-lambda.html
  19. Na lekko otwartych drzwiach podnoś je do góry, jak jest luz na zawiasie to musisz go wymienić.
  20. Sonda na jałowych obrotach ma jak najszybciej oscylować pomiędzy 0.1V a 0.9V. Przy pełnym obciążeniu czyli pełnym bucie ma być w okolicach 0.8V-0.9V. Przy hamowaniu silnikiem ma byc w okolicach 0.1-0.2V
  21. No właśnie i o taką odpowiedz mi chodziło , bo przepywkę mam ori boscha ok, dv szczelne, uklad podcisnien szczelny, turbo ok bez luzów, a tocze się juz z 1tys km z odpiętą sondą bo poprzednik wstawil jakis zamiennik i to tez nie działało. Może wkoncu po wstawieniu sondy poczuje to 150KM Kamil, ja stawiam, że miałeś poprostu farta z kupnem. Patrz to jest katalog boscha, spójrz na czerwone strzałki.
  22. Ok zobacz co i jak, wez mi jeszcze powiedz, jakaś różnica w mocy pomiędzy padniętą a nówką?
  23. Tylko jest taki drobny szczegół że juz ich nie produkują . Pytałem w IC i mówią że mogą mi sprzedać jakies Denso DOX ale ja tego nie chce bo wiem z tego co obczytałem, że nie bedzie działać.
  24. Jeszcze się zastanawiam między używką która ma nie wiadomo ile nalatane a nową uniwersalną Boscha , która niby powinna działać. Czekam na zdjecia numerów sondy od goscia bo nie chce sie bawic w odsyłanie i kombinowanie.
  25. Te kable po bokach co nie widać gdzie lecą to są zaizolowane czy moze gdzies podpięte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.