Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Zawyżone wskazania przepływomierza- niski boost
Cześć, co poza nieszczelnością może powodować, że jest taki wysoki przepływ jak na seryjny 1.8T AEB, komp przez to nonstop zbija boost do 0.2 bar. http://vaglog.pl/log_265043.html
-
AEB ograniczenie doładowania
Czy zrobisz tak czy tak to jest to samo.
-
Przepustnica a4 b5 1.8T AEB
Musi być taka sama
-
Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
Kiedys go wyciągałem ale on jest cały, chodzi na sprężynce i nie ma przelotu na wylot. Jest jeszcze takie pierdnięcie sekundowe po zgaszenieniu, jakby z odmy, silnika, podcisnienia, cięzko to zlokalizowac
-
Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
No nie wiem gdzie może być jeszcze nieszczelność, wyjmę jeszcze całą odmę może na tym trójniku gumowym
-
Wymiana wahaczy na nowe czy poliuretany w stare?
Jak źle założysz to i zestaw Lemfordera padnie szybko, na MS kupiłem auto i zrobiłem jakieś 25tyś, dalej jest cisza.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
No i uśmiech na twarzy najważniejszy
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Raczej był
-
Audi A5 B5 1.9TDI Quattro 200KM!
Gorszej muzyki nie było?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Koło ma dobrze bo widać te wybite znaki z logo, z drugiej strony jest pusto. Powinno być właśnie logiem do przodu.
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Gdzie dostać taką dokładkę pod PDC
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
- Jakie obroty macie?
Teraz jest zimno i sterownik podbija obroty, mam tak samo.- Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
Dv nowy, przewody do n75 nowe, jedynie znalazłem pęknięcie na na kołnierzu gumowego dolotu TIP przy samej turbinie, zakleiłem to narazie łatką do dętek i ścisnąłem opaską ale nic to nie zmieniło.- AEB odcina przy dodaniu gazu
cewki, świece, przy 2500-3000 jest największe obciążenie (doładowanie turbiny w peaku) i któraś cewka już niewydala.- [A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **
Bajerancko- [B5 ADR] silberring - gewöhnlicher Audi
Nie ma i nie będzie ładniejszych lamp do B5 jak te z 2 lifta- Uszkodzone gniazdo OBD
Tunel to pare srubek, prosta robota, w gniezdzie te piny są jakoś wsunięte.- Uszkodzone gniazdo OBD
Sciagasz tunel i dolem wychodzi, trzeba takie boczne plastiki scisnac- Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
Borykam się z takim problemem jak wysokie wskazania przepływki, auto seria powinno być coś ze 120 pare g/s ja mam ze 20 więcej, przez co komputer widzi jakby duzo powietrza w układzie i steruje n75 aby turbo nie pompowało, auto kiepsko jedzie. Gdzie mam szukać przyczyny, przepływomierz oryginalny Bosch z numerami takimi jak wyjechał z fabryki. Tu logi http://vaglog.pl/log_265043.htm dynamiczne i statyczne- Klamki lift do przedlifta ?
Trzeba by dociąc troche bo liftowe sa wieksze- Kupno tv prosze o pomoc w wyborze
Miałem 32 calowy telewizor samsunga przez 2 lata i nic z nim się nie działo, teraz dałem go swojej babci a sam zakupiłem 40 tez samsunga, póki co nie mam do czego się przyczepić. Oba są bez smart bo było mi to zbędne.- Kupno tv prosze o pomoc w wyborze
Potrzebujesz smart tv ?, bo ja ostatnio kupowałem i za tą cenę wolałem kupic 40 cali tez samsunga ale bez smarta- Kupno tv prosze o pomoc w wyborze
Różnią sie z tego co widzę jedynie kolorem ramki, parametry te same- Jest tutaj chip? Stary AEB 95r
Szczelność sprawdzana pod kompresorem, dv nowe, sonda lambda sprawna, a przeływka to oryginalna Bosch, numery prawidłowe. Tutaj są logi które kiedyś robiłem http://vaglog.pl/log_265043.html z tego wszystkiego tylko n75 nie podmieniałem, nie ma znim błędu na kompie a pod prądem cyka. - Jakie obroty macie?