Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Cześć, co poza nieszczelnością może powodować, że jest taki wysoki przepływ jak na seryjny 1.8T AEB, komp przez to nonstop zbija boost do 0.2 bar. http://vaglog.pl/log_265043.html
  2. --Rafcio-- odpowiedział(a) na vRn temat w 1.8T
    Czy zrobisz tak czy tak to jest to samo.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Spike72 temat w 1.8T
    Musi być taka sama
  4. Kiedys go wyciągałem ale on jest cały, chodzi na sprężynce i nie ma przelotu na wylot. Jest jeszcze takie pierdnięcie sekundowe po zgaszenieniu, jakby z odmy, silnika, podcisnienia, cięzko to zlokalizowac
  5. No nie wiem gdzie może być jeszcze nieszczelność, wyjmę jeszcze całą odmę może na tym trójniku gumowym
  6. Jak źle założysz to i zestaw Lemfordera padnie szybko, na MS kupiłem auto i zrobiłem jakieś 25tyś, dalej jest cisza.
  7. No i uśmiech na twarzy najważniejszy
  8. Raczej był
  9. Gorszej muzyki nie było?
  10. Koło ma dobrze bo widać te wybite znaki z logo, z drugiej strony jest pusto. Powinno być właśnie logiem do przodu.
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na iDybeK temat w 1.8T
    Teraz jest zimno i sterownik podbija obroty, mam tak samo.
  12. Dv nowy, przewody do n75 nowe, jedynie znalazłem pęknięcie na na kołnierzu gumowego dolotu TIP przy samej turbinie, zakleiłem to narazie łatką do dętek i ścisnąłem opaską ale nic to nie zmieniło.
  13. cewki, świece, przy 2500-3000 jest największe obciążenie (doładowanie turbiny w peaku) i któraś cewka już niewydala.
  14. Nie ma i nie będzie ładniejszych lamp do B5 jak te z 2 lifta
  15. Tunel to pare srubek, prosta robota, w gniezdzie te piny są jakoś wsunięte.
  16. Sciagasz tunel i dolem wychodzi, trzeba takie boczne plastiki scisnac
  17. Borykam się z takim problemem jak wysokie wskazania przepływki, auto seria powinno być coś ze 120 pare g/s ja mam ze 20 więcej, przez co komputer widzi jakby duzo powietrza w układzie i steruje n75 aby turbo nie pompowało, auto kiepsko jedzie. Gdzie mam szukać przyczyny, przepływomierz oryginalny Bosch z numerami takimi jak wyjechał z fabryki. Tu logi http://vaglog.pl/log_265043.htm dynamiczne i statyczne
  18. Trzeba by dociąc troche bo liftowe sa wieksze
  19. Miałem 32 calowy telewizor samsunga przez 2 lata i nic z nim się nie działo, teraz dałem go swojej babci a sam zakupiłem 40 tez samsunga, póki co nie mam do czego się przyczepić. Oba są bez smart bo było mi to zbędne.
  20. Potrzebujesz smart tv ?, bo ja ostatnio kupowałem i za tą cenę wolałem kupic 40 cali tez samsunga ale bez smarta
  21. Różnią sie z tego co widzę jedynie kolorem ramki, parametry te same
  22. Szczelność sprawdzana pod kompresorem, dv nowe, sonda lambda sprawna, a przeływka to oryginalna Bosch, numery prawidłowe. Tutaj są logi które kiedyś robiłem http://vaglog.pl/log_265043.html z tego wszystkiego tylko n75 nie podmieniałem, nie ma znim błędu na kompie a pod prądem cyka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.