Treść opublikowana przez rafi10612
-
B6 DIVISION
W dziale sprzedam jest ogłoszenie z takim zestawem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Odkrecasz śrubki na małego torxa. Małe patyczki wkładasz w blokady. Jak juz rozlozysz to płytkę odkrecasz od panelu . Składa się na odwrót Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak TMC w RNS-e
Mi odbieralo w okolicach Mińska mazowieckiego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Brak TMC w RNS-e
Mam juz jakis czas navi w aucie i tylko raz przez chwile mialem TMC a tak to jest nieaktrywne . Samo sie aktywowalo bez mojej ingerencji
-
B6 DIVISION
W dziale sprzedam ktoś wystawiał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Dobra Rada
Sprzedajac ten a kupujac inny nie bedziesz wiedzial czy po jakims czasie nie pojawi sie droga awaria
-
Czy boczki drzwi przednich da się przerobić z wersji UK na europejską
Dokladnie tak. Lepiej poszukac z wersji EU
-
Lusterko - ile pinów?
Szkło z lusterka. Jak go wycisgniesz to będzie widać jakie jest lusterko po tym co ma w środku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
W licznikach z uk tego nie było Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Lusterko - ile pinów?
Wyciągnij wkład i zrób zdj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Body kit,co i za ile?
Pdc czyli czujniki parkowania. Dobrze wyposażona kosztuje swoje. Wszystko zależy od tego za jaką cenę kupisz. Możesz dorwać pakiet sline zewnętrzny za parę groszy a możesz za to sporo wybulic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Body kit,co i za ile?
Lepsze Ori ale też trzeba szukać w dobrym stanie bo niektóre elementy mogą być mocno zjechane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Body kit,co i za ile?
Tył z pdc i pod wydech to tak z ok 800 zł. Przód zwykły z 1300 zł, spryski z 1500 a pod spryski i pdc to cena może być ponad 2 tysie bo jest mało tego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
J podejdzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka T jest do nowszych Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jestem tak jakby w podobnej sytuacji jak ty. Z tym ze udało mi się uzyskać kontakt. Teraz jest inny numer do Gwerty. Pisz pw to ci napisze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Jak podepniesz tylko plus i mase to fotel moze wogule nie dzialac Nie bedzie ani grzania ani regulacji . Zdarzaja sie takie przypadki Nie raz jest tak ze dziala grzanie i ledzwia a reszta nie Nie oznacza to wcale ze cos jest uszkodzone . Wystarczy stworzyc odpowiednia instalacje w aucie i bedzie wszystko dzialalo. Fotel mowisz ze masz z modulem a masz panel memo w boczek z instalacja? wazny tez jest modul komfortu . Musi byc bogatsza wersja typu elektryka z tylu albo alarm . Wtedy to zadziala. Jak masz biedna wersje to i modul musisz zmienic
-
Przygotowanie auta do Bixenonów - czy się opłaca?
No to napewno. U siebie założyłem zderzak ze spryskami ,samopoziom. Teraz tylko lampy zostały Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dzwonisz na stary numer? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przygotowanie auta do Bixenonów - czy się opłaca?
Koszt lamp moze byc mniejszy gdy kupisz ori BIXY nieprzerobione na soczewki z B8. Za 700 zl komplet lamp znajdziesz,zbiorniczek,spryskiwacze i weze to koszt ok 250 zl Modul i czujniki samopoziomu to cos ok 250 zl jesli masz kontrole zarowek to juz odchodzi ci MCE do przerobienia . Zderzak pod same spryski nie jest tak ciezko znalezc ,kupujac na szybko zaplacisz sporo a gdy troche poszukasz to mozesz kupic w fajnej cenie Wiazke potrzebujesz praktycznie tylko jedna do samopoziomu . Mozesz na forum kupic albo rwac z auta . Zamontowac mozesz to sam jesli jestes troche mechanikowaty bo jest troche zabawy zeby czujniki sampoziomu zalozyc bo trzeba troche przy zawieszeniu pogrzebac . Jesli nie czujesz na silach to pare zlotych moga cie policzyc za montaz czujnikow bo potrzebny jest podnosnik. Do zalozenia wiazki czujnikow musisz troche rozebrac(nadkola przod i tyl lewa strona ) i progi w srodku . . Zbiorniczek montuje sie latwo ,druga pompke wystarczy podpiac do MCE i dziala Ogolnie fajny mod,kosztowny przez lampy ale bedziesz Pan zadowolony patrzac na auto i jezdzac w nocy
-
Bixenon Xenon od A do Z
Np kojito Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Tak. Plus i masa i fotel działa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wycena a4 b6 avant po spotkaniu z sarną AUTO CASCO
Jedz do Aso. Oni ci to zrobią porządnie i o kasę zgłoszą się gdzie trzeba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Żeby ruszyły to tak ale tego bezpiecznik od zapalniczki nie wytrzyma. Nie lepiej puścić do skrzynki i zrobić z bezpiecznikiem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Z tego co ja wiem to się nie da kodowaniem tego zrobić. Jedynie trzeba trochę kabelkow dorzucić żeby szedł sygnał z modułu ze jest aktywny i wyciszalo radio Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jakby się tak dało to większość osób by tak miało zrobione Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kodowaniem tego nie załatwisz z tego co pamiętam. Z tego co pamiętam to działało na podobnej zasadzie jak mu te przy BT. Podłączenia nie pamiętam. Tematu szukaj przez Google bo ta wyszukiwarka na forum jest słaba. Wpisz sciszanie radia po wbiciu wstecznego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka