Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dziale sprzedam jest ogłoszenie z takim zestawem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Odkrecasz śrubki na małego torxa. Małe patyczki wkładasz w blokady. Jak juz rozlozysz to płytkę odkrecasz od panelu . Składa się na odwrót Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. Mi odbieralo w okolicach Mińska mazowieckiego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Mam juz jakis czas navi w aucie i tylko raz przez chwile mialem TMC a tak to jest nieaktrywne . Samo sie aktywowalo bez mojej ingerencji
  4. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dziale sprzedam ktoś wystawiał Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Sprzedajac ten a kupujac inny nie bedziesz wiedzial czy po jakims czasie nie pojawi sie droga awaria
  6. Dokladnie tak. Lepiej poszukac z wersji EU
  7. rafi10612 odpowiedział(a) na simon_sz temat w Audi A4 B7
    Szkło z lusterka. Jak go wycisgniesz to będzie widać jakie jest lusterko po tym co ma w środku Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. W licznikach z uk tego nie było Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na simon_sz temat w Audi A4 B7
    Wyciągnij wkład i zrób zdj Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    Pdc czyli czujniki parkowania. Dobrze wyposażona kosztuje swoje. Wszystko zależy od tego za jaką cenę kupisz. Możesz dorwać pakiet sline zewnętrzny za parę groszy a możesz za to sporo wybulic Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    Lepsze Ori ale też trzeba szukać w dobrym stanie bo niektóre elementy mogą być mocno zjechane Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. rafi10612 odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    Tył z pdc i pod wydech to tak z ok 800 zł. Przód zwykły z 1300 zł, spryski z 1500 a pod spryski i pdc to cena może być ponad 2 tysie bo jest mało tego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    J podejdzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka T jest do nowszych Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Jestem tak jakby w podobnej sytuacji jak ty. Z tym ze udało mi się uzyskać kontakt. Teraz jest inny numer do Gwerty. Pisz pw to ci napisze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Jak podepniesz tylko plus i mase to fotel moze wogule nie dzialac Nie bedzie ani grzania ani regulacji . Zdarzaja sie takie przypadki Nie raz jest tak ze dziala grzanie i ledzwia a reszta nie Nie oznacza to wcale ze cos jest uszkodzone . Wystarczy stworzyc odpowiednia instalacje w aucie i bedzie wszystko dzialalo. Fotel mowisz ze masz z modulem a masz panel memo w boczek z instalacja? wazny tez jest modul komfortu . Musi byc bogatsza wersja typu elektryka z tylu albo alarm . Wtedy to zadziala. Jak masz biedna wersje to i modul musisz zmienic
  16. No to napewno. U siebie założyłem zderzak ze spryskami ,samopoziom. Teraz tylko lampy zostały Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwonisz na stary numer? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Koszt lamp moze byc mniejszy gdy kupisz ori BIXY nieprzerobione na soczewki z B8. Za 700 zl komplet lamp znajdziesz,zbiorniczek,spryskiwacze i weze to koszt ok 250 zl Modul i czujniki samopoziomu to cos ok 250 zl jesli masz kontrole zarowek to juz odchodzi ci MCE do przerobienia . Zderzak pod same spryski nie jest tak ciezko znalezc ,kupujac na szybko zaplacisz sporo a gdy troche poszukasz to mozesz kupic w fajnej cenie Wiazke potrzebujesz praktycznie tylko jedna do samopoziomu . Mozesz na forum kupic albo rwac z auta . Zamontowac mozesz to sam jesli jestes troche mechanikowaty bo jest troche zabawy zeby czujniki sampoziomu zalozyc bo trzeba troche przy zawieszeniu pogrzebac . Jesli nie czujesz na silach to pare zlotych moga cie policzyc za montaz czujnikow bo potrzebny jest podnosnik. Do zalozenia wiazki czujnikow musisz troche rozebrac(nadkola przod i tyl lewa strona ) i progi w srodku . . Zbiorniczek montuje sie latwo ,druga pompke wystarczy podpiac do MCE i dziala Ogolnie fajny mod,kosztowny przez lampy ale bedziesz Pan zadowolony patrzac na auto i jezdzac w nocy
  19. rafi10612 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Np kojito Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Tak. Plus i masa i fotel działa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Jedz do Aso. Oni ci to zrobią porządnie i o kasę zgłoszą się gdzie trzeba Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Żeby ruszyły to tak ale tego bezpiecznik od zapalniczki nie wytrzyma. Nie lepiej puścić do skrzynki i zrobić z bezpiecznikiem? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Z tego co ja wiem to się nie da kodowaniem tego zrobić. Jedynie trzeba trochę kabelkow dorzucić żeby szedł sygnał z modułu ze jest aktywny i wyciszalo radio Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Jakby się tak dało to większość osób by tak miało zrobione Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Kodowaniem tego nie załatwisz z tego co pamiętam. Z tego co pamiętam to działało na podobnej zasadzie jak mu te przy BT. Podłączenia nie pamiętam. Tematu szukaj przez Google bo ta wyszukiwarka na forum jest słaba. Wpisz sciszanie radia po wbiciu wstecznego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.