Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafi10612

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi10612

  1. Bez guzika będzie stały sygnał świadczący o tym ze układ nie jest cały U mnie przód się załącza po wbiciu wstecznego. Wyłącza się po przekroczeniu 15 km /h Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  2. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do obszycia to trudny temat . Sam chciałem zmienić materiał na półce i ciężko jest dostać taki sam materiał. Poza tym moim zdaniem taniej kupisz komplet niż ten jeden obszyjesz. Na allegro ciężko coś fajnego znaleźć ale na forum myślę że coś znajdziesz. Dużo osób zmienia na lepsze Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jakie masz fotele? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Gotowa wiazke może ci kaju ogarnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena robi swoje Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  6. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Strach do ciebie jechac
  7. Dokładnie tak masz zrobić. Z tym od prędkości to zobaczę po pracy bo mi się wydaje ze tak ale pewny na 100 %nie jestem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  8. Cany to 2 przewody pomarańczowe ale nie są takie same. Przyjrzyj się dokładnie ze są 2 kolorowe. podłaczasz tymi samymi kolorami. Czyli jak jest pomarańczowo brązowy to w liczniku do tego samego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jak zdemontujesz lewy boczek w bagażniku to praktycznie pod szyba będzie taka śruba do której przykrecony będzie brązowy kabelek. Odkrecasz ja i albo masz kabel od masy z oczkiem albo nawnin na gwint kabelek i przykrec Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Troche to dziwne bo mialem obgadany znim temat i w tym tygodniu mielismy to zalatwic
  10. rafi10612 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie nie wiecie co sie dzieje z Gwertym? Nie moge sie do niego dodzwonic
  11. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nie wiecie co sie dzieje z Gwertym? Nie moge sie do niego dodzwonic
  12. Dokładna navi? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  13. rafi10612 odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6/B7
    Zielony Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Odnosnie tych listw . Nowe z aso sa w kolorze grafit i czy w autach gdzie ori byly progi w kolorze ta listwa byla grafitowa czy w kolorze?
  15. Coś masz tam pomieszane bo ja mam dokładna navi i zmieniarke. Zmieniarki nie kodowane tylko podłączyłem i mi ją widzi radio i pokazuje utwory no chyba ze płyty nie czyta to wtedy jest na szaro Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Najlepiej za licznikiem ja rzucić ale dla pewności sprawdź czy łapie sygnał bo jest takie miejsce gdzie jest stal i nie będziesz miał sygnału. U siebie nie kodowalem licznika i mała navi jest na liczniku. Jeszcze tak nie było żeby jej nie było Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Napoczatku to zmień te dwa czujniki które nie cykaja u wtedy sprawdź działanie. Układ masz dobrze podłączony ale przez czujniki nie zadziała Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Przez te dwa czujniki masz komunikat o uszkodzeniu. Zalatw sobie lepszy kabel Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Nie sprawdzisz na 8 kanalowym bo będzie błąd. Może uwalony masz któryś czujnik. Posłuchaj czy cykaja Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka A nie możesz się połączyć bo słaby masz kabel Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  19. Nie ma zadnej roznicy
  20. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Dzięki za potwierdzenie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zbiornik spryskiwaczy pod xenon z B7 2.0 tdi pasuje do B6 1.9 tdi? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. No dobra . Daj mi ceny Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  23. Kupiłem tydzień temu taki komplet. Jak szukałem to nie było takich a teraz do koloru do wyboru Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Jedna mi potrzebna. Chce zapas zmienić na większy Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  24. Szukam do zapasu jednej:) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. rafi10612 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Planuje kupic spray do pomalowania polki w sedanie . Wybor padl na VHT VINYL z tym ze nie wiem jaki kolor dokladnie wziasc . Mam wnetrze czarne i jest 2 rodzaje czarnego Gloss Jet Black oraz Ktory bardziej bedzie pasowal do czarnego wnetrza ? i Czy warto brac z VHT odtluszczacz i podklad ? Black Satin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.