Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy obudowa lamp xenonowych różni się czyms od lamp zwykłych ? Chce kupic lampe i przełożyć bebechy (mam xenon) i nie wiem czy kazda obudowa podejdzie..
  2. a po co do ASO ? łapiesz sie na akcje serwisowa ? kup normalna cewke BERU
  3. dobrze Ci koledzy podpowiadaja sprawdz co z paliwem, cisnienie pierwsze
  4. jakie masz korekty w 32 kanale, powodem wypadania zaplonu moze byc tez uwalony wtrysk, ale to sie rzadko zdarza
  5. Imhotet odpowiedział(a) na barrowiec1 temat w Audi A4 B6/B7
    nie zrozumieliście tego co napisał Łukasz..
  6. wydaje mi sie ze kolo 270 g/s ktoś gdzies to kiedys pisał..
  7. szybki klekot jaka sprężarka tam siedzi ?
  8. sprawdz wężyk od gruszki do n75 czy jest cały i dobrze zalozony, w aucie jest wirus czy seria ?
  9. Hehehe sam na niego stawaim , pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM hehe jasne ja tez musze dokonczyc pare rzeczy
  10. gratki czekam na jakis spot pod milenijnym, chce na kreske
  11. a to widzisz, myślałem ze to jest juz ta nowa GTX3582..
  12. i jak dalsze prognozy ? bo 420 to raczej poczatek dopiero co Ci tam brakuje ? na ile ostatecznie ustawicie odcinke ? i kiedy założysz normalne zegary !
  13. spool wydaje sie lepszy na tej sprężarce.. a chyba nie powinien byc? Czy to złudzenie?
  14. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17748/P1340/004928 po czujnik do kolegi Wandej sie zgłoś
  15. WM sport mi zgnily po 2 latach. Jak rozumiem robisz to tylko dla brzmienia - nie dla performance'u ?
  16. mimo ze nie napisałeś co nagiął.. odpowiadam na pytanie.. przewody nie sa wielkim wydatkiem i zrobi to mechanik jesli ma minimum pojecia o czymkolwiek pozdro
  17. Kolor chciał to go odesłałem do Ciebie. Coś pisał o różu:decayed:Tapnięte z SGS5 kolor nie wazny jak juz mi Wandej tarcze śle to wezme u niego.. dzieki
  18. tam masz wszystko napisane... wstaje jak pojeb..a 1 bar 2900
  19. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/166241-dzis-k03s-niedlugo-mutant-bv5sk03s/page-40 czytaj masz foty turbo kolektora i inne
  20. mozesz wziac td04 na zeliwie z saba pod taki sam chinski kolektor
  21. Pany po ile chodza przewody w stalowym oplocie na 4 kola do b6 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.