Treść opublikowana przez Imhotet
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bardzo dobre pytanie.. chinol ma mniejsze kolo niz ori zdaje sie mozesz pokazac fote dyszy od strony kolektora ? albo porownac do k03 ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
oczywiscie ze wiem o co Ci chodzi rezaj rezaj bo juz mialem od AWXa kupowac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobrze Wampir mówisz to ja dorzuce coś od siebie porównanie paru kół które można zaplikować do k03 Gregor podasz dokladne wymiary koła które miales w tej hybrydzie ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
nie planujesz LPG przebudowac zeby wyrobilo wiecej ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a gdzie tam wywalil.. to jak wyrzucic z domu swoje dziecko
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no chyba wreszcie ktos pokaże wynik na wiekszej hybrydzie niż k03s ? Co tam bedzie za wirnik, zdradzisz ?
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
no ok jesli do korekcji to spoko.. z temp nie mam innego pomyslu niestety
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
ta gruszka twarda strasznie Nka 40% tylko wysterowania przy koncu.. moze to zły trop ale sprawdz nie zaszkodzi to przeciez 5 minut roboty na zimnym aucie. Kto robil ten program ? Bo widze wtrysków nie skalibrował, i zapłon 7.5 stopnia ?? Z tego mocy nie bedzie..
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
wiesz.. to juz jest spory przeplyw jak na małą dupe z k03s wydaje mi sie ze to od tego ze to turbo juz płonie nie ma innego wyjscia.. poluzuj troche ta gruszke zeby bardziej wg sie otwierał i zobacz temp
-
a4 1.8t bfb k03s hybryda,hiflow, gruszka sport, fmic
a turbo po dwoch przejazdach z noga w podlodze bardzo czerwone ? nie ma opcji zeby intercooler nie chlodzil ;p masz ori puche czy jakis stozek ?
-
zestaw wahaczy
tez kupiłem MSa bo ktos chwalił ale to kupa jest 7k i juz puka
-
Analiza logów disel ;)
zrobiłem logi w dislu kumpla twierdzi ze slabo jedzie u góry... mogłby ktos zerknąć ? Ja sie totalnie na dislach nie znam.. z tego co widze to turbo ładuje OK, wydaje mi sie ze troszke za pozno wstaje.. ale moze mi sie wydawac, Na MAFie przepływ spada z obrotami, ale to juz kiedyś w dislu widzialem, to normalne ? Pacjent to VW 1.9tdi 90hp w serii chyba nic nie grzebane.. Zerknijcie prosze http://vaglog.pl/log_189149.html http://vaglog.pl/log_189148.html dzieki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
.... moja wpowiedz tydzien temu: " Panowie dorzuce swoje 3 grosze.. po przeczytaniu wątku zastanawia mnie czy komplet dwumas + docisk,tarcza z AVF podejda do 1.8T BFB 6gang Q ?? Konczy mi się sprzęgło a jest aspiracja na więcej mocy..." i Twoja Pioteros zaraz pod niżej: "Chyba nie bo pomimo ze to 6biegowka to rozrusznik i sprzęgło masz to samo co w 5bieg" czyżbyś miał nowe informacje ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to tez jest dobre, do takich mocy nawet nie spiek a kewlar + wzmocnienie docisku ale radzikowski zawołał 1300 wiec cena mało optymalna + nowy dwumas albo liczysz ze stary to zniesie...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to masz problem ;P nie ma dobrego rozwiazania, mozesz sprobowac komplet od AWX, powinien wystarczyc
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
skrzynia 5gang czy 6 gang ?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
bo dziur sie młotkiem niewycina...
-
A4 B6 1.8T BEX zwykłe koło czy dwumas ?
znam ludzi ktory jezdza na seryjnym dwumasie z moca 500+ wiec dwumas w 1.8t wydaje się byc wytrzymały napewno nie jest tak obciążany jak w dislu, masz tam program czy seria ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytałem mówi ze niedostępne, myślałem ze Ty pomożesz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ma ktos dostęp do żeliw K04-15 albo wie gdzie kupic w dobrej cenie ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Swietny temat sobie wybraliście na takie sprawy
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
temat sprzęgła do skrzyni 5 biegowej został rozwiązany i zamknięty to co założył Dev jest dobre, ale jak widzisz tutaj ludzie szukają alternatywy dla skrzyni 6 biegowej gdzie jak wiadomo ten patent nie podchodzi pozatym sam pisałeś o utracie komfortu na jednomasie typu drgania etc.. jesli temat Cie drazni to po co zaglądasz ? oszczędź sobie nerwów
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Nic nie kombinuje, w BEXie sa tlumiki drgan i dwumas.. (zreszta jak i w dislach) skąś to sie bierze pozatym pytanie bylo gdzie obijaliście tarcze mam uzywke z bexa sie obije i tyle..
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
Juziu ma Ośke.. ale skoro u Kowiego działa.. tylko ze seria tarcza z AWX jest bez tlumików drgan, srednio mi sie to podoba trzeba by z czegos innego wziac np z BEXa.. Kto chłopaka obijał te tarcze 240mm do jednomasu ? Dwumasy w 1.8t i AWX sa takie same dobrze kojarze ?
-
AJM montaż kpl. sprzęgła z AVF
z tego co wiem to nie trzyma 300km napewno, mam opinie z pierwszej reki... dlatego szukam czegos mocniejszego...