Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

j4s2c2vr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez j4s2c2vr

  1. Zakładaj panie już temat... Zamiast czekać Wczoraj władowałem 2din i zmieniłem olej z filtrem. Teraz musze sie za radyjkiem rozejrzec...
  2. To ustaw doładowanie po biegach
  3. Gdzie można znaleźć jakiś manual do tych tajnych kodzików z climatronica, bo chciałbym się tym pobawić
  4. procedura startu, też wiele daje
  5. Te lampy przednie w zderzaku, to nie jest przypadkiem zestaw DRL od HELLA ? takie o: Niektórzy za to grubą kasę dawali
  6. każdą diablicę da się okiełznać powodzenia w modach
  7. Si Jak dobrze pójdzie, to w weekend wadzę do auta
  8. dziś dostałem paczkę pomocnik już się rwie do pracy
  9. Fajne zdjęcie z czyszczeniem felg :] Pokaż no te dziary bliżej
  10. Ile taka szelka sabelta kosztuje? Bo mam alternatywną opcję i zastanawiam się nad produkcją seryjną
  11. eeeee, ja bym S4 grila zostawił a skoro już o grilach, to może masz od S4 na handel ?
  12. od DEV-a masz w tej cenie k03s? Ja kupowałem taniej, ale to było z 1,5 roku temu... edit: nie zatrybiłem, że o nówkach piszesz...
  13. jak to k04 jest oryginalne i sprawne, to bym brał... a cenowo jak wypada?
  14. Kowi, rzuć i mi fotki na pw jak to wygląda Bo mam robotę do zrobienia
  15. A pompa paliwa jakie ciśnienie daje ? może jest na wykończeniu już ??
  16. Więcej fotek z właścicielką !!!
  17. ale kasę wziąłeś jak za RS-a?
  18. j4s2c2vr odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ale się błyszczy !
  19. http://bynajmniej.net/
  20. ABS to chyba przy pompie z tego co się orientuję... Może zalany był? Tam często się leje przy uzupełnianiu płynu do spryskiwaczy
  21. Możesz dać fotkę jak wygląda taki naciąg na 8,5"? Bo w przyszłości będę chciał zmienić swoje 225 na coś węższego i się zastanawiam jaką wybrać 215 czy 205... Tylko poproszę o zdjęcia przy dobrym świetle itd. Bo te z pierwszej strony marnie obrazują to co chcę zobaczyć Jakieś dystanse masz w sadzone, czy nie ? Jakie ET felg?
  22. Bez fotek się nie liczy
  23. Powiedzcie mi jeszcze koledzy, w którym miejscu robić czujnik ciśnienia oleju... i chciałbym też się dowiedzieć za co odpowiedzialny jest ten zaworek: PS. tutaj kilka fotek z pierwszego spotu Audi Spot Wwa :] https://www.facebook.com/media/set/?set=a.793499960746961.1073741830.737367523026872&type=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.