Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Wymień sobie filtr paliwa jak go nie wymieniałeś, tylko coś porządnego gdyż w nim masz regulator ciśnienia, a następnie zrób loga 002+033.
  2. Nie tak do końca. To, że commander działa z KKL to nie znaczy, że to samo. VAG K+CAN Commander działa zarówno po linii K jak i CAN. Z oryginalnym kablem łączy się po K i po CAN, a z KKL tylko po K.
  3. Przez licznik przechodzi kilka istotnych połączeń pomiędzy sterownikami. Pewnie niektóre z nich połapały błędy jak próbowałeś odpalać "bez licznika". Piloty są zakodowane w Module Komfortu możesz sprawdzić czy te które masz są w nim zakodowane, a jak nie to je dopisać. Tak z tym, że dopasowanie IMMO Cię nie minie. Jest programik, który z KKL-em ogania RB4 tylko z tymi licznikami trzeba być ostrożnym i wiedzieć co się robi gdyż nie problem uszkodzić, a wtedy auto uziemione. Lub zrobić z wyświetlaczem tak jak Mateusz pisał i problem IMMO z głowy.
  4. A wtyczki z tyłu licznika dobrze wpięte? Jeśli licznik w ogóle nie reaguje po zapłonie to szukaj napięcia jego zasilania i dobrze przejżyj bezpieczniki. A to, że odpala na chwilę to normalne IMMO trzyma.
  5. To źle myślałeś. Po właczeniu zapłonu nic się nie dzieje czy jak? Żadna kontrolka itp?
  6. Safe na radiu to tylko zablokowane radio i trzeba wpisać PIN. Zapewne było sparowane ze starym licznikiem, a po włożeniu nowego już on nie ma danych tego radia. Może pochwal się jak wyglądała ta wymiana w Twoim wykonaniu? Skoro nie masz PIN-u, a tylko KKL i mały zakres wiedzy w tej dziedzinie to podejrzewam, że dopasowanie IMMO olałeś?
  7. W B7 RB8 też idzie krzyżować.
  8. Teraz ładnie widać, że modelowo 2002r. Możesz mieć zarówno licznik noncrypto jak i crypto. 100% pewności da wgląd do eeprom.
  9. Podaj VIN normalnie. Co do nr licznika to zależy kto Ci będzie robił bo nie każdy ma jednakową wiedzę. Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia gdyż mogę zamontować każdy inny od B6 i dopasować odpowiednio IMMO.
  10. Galetto odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w 1.8T
    Jest trochę ubogo i ECU podlewa paliwa wydłużając czas wtrysku.
  11. Galetto odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w 1.8T
    Do sprawdzenia DV i cały dolot pod kątem nieszczelności. Co do przepływki to tylko ori.
  12. Galetto odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w 1.8T
    Dla AGU 002, 007, 013, 025.
  13. Galetto odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Jest max ubogo. Logi na PB? Masz w aucie LPG?
  14. Słuszna uwaga w MCE siedzi.Coś źle wcześniej spojrzałem.
  15. To może zła regulacja LPG powodować błąd, a co do VIN to jak jest zły to możesz komuś zlecić kto ma sprzęt, aby dopisał go lub nic nie robić.
  16. Błąd ubogiej mieszanki. Masz LPG?? Podłącz kompa i wejdź w licznik. Po połączeniu jest wyświetlany VIN, sprawdź czy jest taki sam jak ma auto.
  17. Zmieniałeś licznik?? Możliwe, że masz niewłaściwy VIN w pamięci. 1753 to na pewno jest właściwy nr??
  18. W necie widziałeś opisy PL dokładnie z takiego samego sterownika o takim samym nr jak w aucie o którym mowa?? VCDS pomimo wersji PL nie ma wszystkiego po polsku.
  19. Mam taki "testowy licznik", ale chwilowo nie dostępny bo wysłałem forumowiczowi, żeby sobie po testował. Jak Ci się nie pali to za jakiś czas wróci do mnie.
  20. Te opisy można sobie w buty włożyć A4 B6 do końca produkcji przyjmuje transponder bez prekodu na TP025. Niektore B7 mają jeszcze IMMO 3, a niektóre 4, ale prawdopodobnie do wszystkich B7 trzeba transponder prekodowany pod CS bo inaczej SAFE na liczniku.
  21. A w B7 nie musi być przypadkiem prekodowany pod CS??
  22. Na to wychodzi... Miałem licznik produkcji z 2001r, auto z 2001r, a w VIN modelowo 2002r i działa. Zagłębiałeś się czy nie idzie tego włączyć edytując odpowiednie komórki w eeprom??
  23. Jakie kodowanie masz w 19??
  24. Oczywiście, że były nawet kilka dni temu miałem w rękach kolor, dokładnie z 04.07.2001r. Wsad non crypto jak to z początku produkcji.
  25. Jak brak wiedzy i sprzętu to i tykać się nie chcą. W okolicy Lublina znam przynajmniej dwóch tunerów, którzy nie boją się lutowania, a ponad to są bywalcami tu na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.