Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. A co to za różnica czy do auta czy na stole byle po linii K. Bo jak bezpośrednio do procka programatorem go wtedy gorzej. Pomarańczowe z Chin to na pewno loteria do RB4/RB8 lepiej nie podchodzić...
  2. Tu czytają szafę z crypto i PIN odczytuje Są polskie klony co działają: http://allegro.pl/vagdashcan-vag-dash-can-5-29-v5-29-produkt-polski-i5085319354.html
  3. Jest, ale trochę daleko mieszkasz.
  4. Kolego w grupie 006 w ostatnim okienku masz: współczynnik korekcji wysokości n.p.m. Nie masz odpowiedniej labelli w programie do swojego silnika i program domyślnie podpisuje ogólnymi frazami kolumny. A z racji, że wartość ta jest wyrażana w procentach to program podpisał jako lambda co mija się z prawdą.
  5. Z chęcią zaproszę kolegę zza miedzy Krzysztofa na darmowe hamowanie 20km od Lublina.
  6. Pod warunkiem, że B5 ma licznik VDO, gorzej jak ma się licznik UK NSI.
  7. Na Fisie tj. między zegarami tylko na angielski ewentualnie można, polskiego się nie da.
  8. Jak kat był przytkany, a TIP się zapadał to możesz odczuć lepszy kop, ale jak wszystko było sprawne to żaden przyrost.
  9. Zapraszam na modzik do siebie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/366142-diagnostyka-chiptuning-elektronika/
  10. Kolego pokaż jak to wygląda pod maską... Na czerwonych też powinno to jeździć, a przynajmniej można spróbować tylko musiałby ktoś kumaty się za to wziąć, a nie tacy papracy.
  11. Mocno ubogo.. Pierwsze co to szczelność do sprawdzenia.
  12. Reduktory AC-R01 to nadal loteria... Pływanie ciśnienia to norma, a i zacinać się lubią.. Zresztą Roboform550 miałeś u siebie w AVJ czerwonego... Dlaczego go zmieniłeś mając 200KM. Pochwal się zwłaszcza, że montujesz LPG.
  13. Dev miałeś miedź czy faro? Może gdzieś za mocno zacisnęli i zmniejszyła się przepustowość. Ale tak jak cwiara mówi okolice 200 kucy i więcej to już 8.
  14. Swego czasu po montażu u AR trochę cyrków miałem. Żebyś się nie zdziwił jak Ci czerwony AC-ek pociągnie 250 kuca... Niebieskie hany, AC-R01 red i Stag Qbox to dobry setup, ale na 200 kuca... (zapewne to Ci zaproponował bo to jego standard)...
  15. Poprawcie logi. Od 1500rpm but w podłogę do 6000rpm na jednym 3 biegu. Grupy 002+033, 004, 022+023.
  16. Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami...
  17. Cichy wejdź we właściwości portu COM w MU i sprawdź jakie masz ustawienia portu. PS. Polski VAG to nie jest najlepszy wybór lepiej zainstaluj VCDS Lite 1.2
  18. Galetto odpowiedział(a) na marajan temat w 1.8T
    http://google.plczesc/poduszka-silnika,vw,passat-3b3-2000-11-2005-05,1-8-t-20v-150km,121-4736-15532-100538-0-140-80000219.html#montowane-w-autach http://google.plczesc/poduszka-silnika,0-140-602571-6488.html#montowane-w-autach
  19. W tym silniku nie podejrzysz tego w blokach pomiarowych.
  20. Kupujesz zwykły kabel KKL VAG ściągasz VAG COMa z netu i masz. Więcej tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2602-vag-com-jaki-kupic/
  21. W ADP przy końcu obrotomierza powinny być okolice 80g/s. U Ciebie przepływka nie mierzy liniowo tylko skokami więc może być coś z nią nie tak.
  22. Przecie Ciebie ma na miejscu... Czyżby podpis w profilu był przesadzony??
  23. Galetto odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B6/B7
    Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.
  24. Masz w aucie LPG? Logi były robione na PB?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.