Treść opublikowana przez Galetto
-
interfejs K+CAN Commander PIN
A co to za różnica czy do auta czy na stole byle po linii K. Bo jak bezpośrednio do procka programatorem go wtedy gorzej. Pomarańczowe z Chin to na pewno loteria do RB4/RB8 lepiej nie podchodzić...
-
interfejs K+CAN Commander PIN
Tu czytają szafę z crypto i PIN odczytuje Są polskie klony co działają: http://allegro.pl/vagdashcan-vag-dash-can-5-29-v5-29-produkt-polski-i5085319354.html
-
pomoc lubelskie
Jest, ale trochę daleko mieszkasz.
-
Lambda 1.8 T odczyty
Kolego w grupie 006 w ostatnim okienku masz: współczynnik korekcji wysokości n.p.m. Nie masz odpowiedniej labelli w programie do swojego silnika i program domyślnie podpisuje ogólnymi frazami kolumny. A z racji, że wartość ta jest wyrażana w procentach to program podpisał jako lambda co mija się z prawdą.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Z chęcią zaproszę kolegę zza miedzy Krzysztofa na darmowe hamowanie 20km od Lublina.
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
Pod warunkiem, że B5 ma licznik VDO, gorzej jak ma się licznik UK NSI.
-
Zmiana Języka W Nawigacji I Pulpicie Międz Zegarami. Lublin
Na Fisie tj. między zegarami tylko na angielski ewentualnie można, polskiego się nie da.
-
zwiększenie mocy 1.8T AVJ
Jak kat był przytkany, a TIP się zapadał to możesz odczuć lepszy kop, ale jak wszystko było sprawne to żaden przyrost.
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Zapraszam na modzik do siebie. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/366142-diagnostyka-chiptuning-elektronika/
-
[PB] Opis grup i kolumn logów dla częstych usterek
http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
Kolego pokaż jak to wygląda pod maską... Na czerwonych też powinno to jeździć, a przynajmniej można spróbować tylko musiałby ktoś kumaty się za to wziąć, a nie tacy papracy.
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
Mocno ubogo.. Pierwsze co to szczelność do sprawdzenia.
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
Reduktory AC-R01 to nadal loteria... Pływanie ciśnienia to norma, a i zacinać się lubią.. Zresztą Roboform550 miałeś u siebie w AVJ czerwonego... Dlaczego go zmieniłeś mając 200KM. Pochwal się zwłaszcza, że montujesz LPG.
-
Czy na przewodach lpg 6mm pociagnie 180 KM?
Dev miałeś miedź czy faro? Może gdzieś za mocno zacisnęli i zmniejszyła się przepustowość. Ale tak jak cwiara mówi okolice 200 kucy i więcej to już 8.
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
Swego czasu po montażu u AR trochę cyrków miałem. Żebyś się nie zdziwił jak Ci czerwony AC-ek pociągnie 250 kuca... Niebieskie hany, AC-R01 red i Stag Qbox to dobry setup, ale na 200 kuca... (zapewne to Ci zaproponował bo to jego standard)...
-
Analiza logów dynamicznych i statycznych
Poprawcie logi. Od 1500rpm but w podłogę do 6000rpm na jednym 3 biegu. Grupy 002+033, 004, 022+023.
-
Dobrzy chiptunerzy
Jedz bez wahania do Darka z Poniatowej takie TDI-ki to robi z zamkniętymi oczami...
-
Polski VAG 2.5 - brak połączenia z silnikiem
Cichy wejdź we właściwości portu COM w MU i sprawdź jakie masz ustawienia portu. PS. Polski VAG to nie jest najlepszy wybór lepiej zainstaluj VCDS Lite 1.2
-
Poduszki silnika
http://google.plczesc/poduszka-silnika,vw,passat-3b3-2000-11-2005-05,1-8-t-20v-150km,121-4736-15532-100538-0-140-80000219.html#montowane-w-autach http://google.plczesc/poduszka-silnika,0-140-602571-6488.html#montowane-w-autach
-
który blok od missfire w silniku 1,8 ARG
W tym silniku nie podejrzysz tego w blokach pomiarowych.
-
Program do sprawdzenia błedów
Kupujesz zwykły kabel KKL VAG ściągasz VAG COMa z netu i masz. Więcej tu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/2602-vag-com-jaki-kupic/
-
Prośba o analizę logów A4B5 1.6 ADP
W ADP przy końcu obrotomierza powinny być okolice 80g/s. U Ciebie przepływka nie mierzy liniowo tylko skokami więc może być coś z nią nie tak.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przecie Ciebie ma na miejscu... Czyżby podpis w profilu był przesadzony??
-
Chip Bez Hamowni 1.8T
Do kresek ma duże, a co do softów to kto wie jak nikt ich nie widział nie wspominając o logach. Widzę, że troszkę słabo u Ciebie ze zrozumiałym czytaniem... Chodziło o to, że na hamowni można oszukać i niema znaczenia na jakiej, a logi prawdę powiedzą.
-
Prośba o analizę logów 1,8T [BFB]
Masz w aucie LPG? Logi były robione na PB?