Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. A A4 B8 to OBD II już nie ma?? Podstawy się kłaniają. Gresus uściślij się bo OBD II wprowadzono pod koniec lat 90-tych i jest stosowany po dni dzisiejsze, a Can to tylko jeden z protokołów wykorzystywanych w OBD II. Jeśli podłączyłeś jakieś starsze autko gdzie diagnostyka idzie po K i działa to teraz podłącz autko po 2005r. jak kabel będzie działał po K i Can to ewidentnie coś blokuje Ci diagnostykę w aucie, a jeżeli nie to wina kabla.
  2. Na LPG Forum masz 210KM więc seria czy nie??
  3. Całkiem dobrze to wygląda. Turbawkę masz w dobrej kondycji bo ładnie wstaje..
  4. A masz coś wspólnego z tym softem?? Jak dla mnie to właściciel ośmiesza siebie i osobę, która to robiła. Jak się coś robi to należy to zrobić tak, żeby to miało ręce i nogi. Podobno było dobrze??? To gdzie są te logi jak było dobrze, gdzie jest wykres z hamowni?? Jak można kogoś chwalić, podniecać się jego wiedzą i ciągnąć taki temat. Podjął się ktoś programu to niech doprowadzi to auto do ładu, a nie właściciel szuka pomocy na forum publicznym. Gość, który zgarnął za to kasę zamiast wziąć auto i zrobić porządek stawia tezę zgadując. Trzeba mieć trochę honoru i wstydu. Autor tematu udaje mądrego, soft robił mu człowiek podobno znający się na rzeczy, a na forum piszę z prośbą o analizę logów. Podnieta hybrydą i zwracanie uwagi innym, a logów nie umiemy odczytać?? Przecież to podstawa... Temat się ciągnie ponad miesiąc, a poprawy nie widać żadnej.. Czyżby kompetencji zabrakło?? Albo się coś umie i potrafi do końca, albo się czegoś nie podejmuje takie jest moje zdanie...
  5. Nie no taki "guru" robił Ci soft, a Ty na forum pomocy szukasz??? Jeździsz na ubogo zaraz głowica powie dość, a podniecasz się DP czy K04. Bajka... Co z tego turbo jak tyle to zwykłe K03 dmuchnie. Albo zróbcie to jak należy, albo się tu nie ośmieszajcie. Tak sobie mów. Patrząc na korektę krótkoterminową to gdybyś przed logami nie skasował adaptacji to dopiero by cyrki wyszły. Albo Ci Twój "guru" mydli teraz oczy, albo sam pewnych rzeczy nie rozumiesz... Tak tak jeszcze wymieniaj kolejne 5szt. W większości przypadków problemów z przepływomierzem wystarcza jedna wymiana i zakup oryginału w ASO. To, że wymieniałeś już tyle razy też świadczy o pewnej niekompetencji, biorąc pod uwagę, że to auto nie jest jakimś potworem. Tylko pogratulować jak dla Ciebie wyznacznikiem jest zerwanie przyczepności, a nie ta ...ujnia w logach...
  6. Już był podany wyżej link do sprzętu jaki obsłuży craftera. To jest legalny oryginał z legalną licencją.Na allegro czy tego typu portalach u nas nie kupisz legalnie podróby tego kabla. Co innego w chinach Mateusz podrzucił linka do tańszej oferty klona oryginału nie do końca legalnego.
  7. Możesz odpowiedzieć na moje pytanie, albo określić się co jak z czym chcesz użyć? Bo tak naprawdę nic nie wiemy? A po uwaleniu jesteś w stanie postawić z powrotem 12.12.0 bo widzę że usługi oferujesz. Czy tylko naumiałeś się stawiać stare wersje, a 12.12 jak ktoś kupi od Ciebie i uwali to niech się martwi??
  8. Chcesz powiedzieć, że próbowałeś uruchomić VCDS na tym kablu?? Nie zauważyłeś, że opis w aukcji Can Commandera skupia się przede wszystkim na pinie, eepromie korekcie i wszystkim co związane z licznikami??
  9. Żeby do zapłaty nie przysłali. Za rejestrację i licencję. Na Vag-Diag : VAG diagnostic tools jest pełna wersja VCDS Lite 1.2 z witaminą.
  10. OBD-II jest zarówno w jednym jak i drugim. PS. Ja też swego czasu o coś pytałem.
  11. A w Crafterze to co jest?? Nie OBD-II?? sebo747 w Twojej Audi diagnostyka idzie po linii K, a w nowszych VAG-ach powyżej 2004-05r już po linii Can. I stąd różnica w interfejsach.
  12. A widziałeś key gena do VCDS Lite??
  13. Jesteś w stanie określić jakiej produkcji masz zegary?
  14. VAGiem nie. Trzeba wpiąć manometr w listwę paliwową i sprawdzić podczas jazdy.
  15. Synchronizacja wałka rozrządu do poprawy i sterowanie turbiną do sprawdzenia (pewnie brudne kierownice).
  16. Najpierw to się zajmij ubogą mieszanką, a potem szukaj doładowania.
  17. Jest szansa, ale to jest licznik RB4, a one są bardzo czułe i chinole typu Commander potrafią uszkodzić licznik.
  18. A tak w ogóle te zaworki odmy mają jakieś znaczenie?? Kiedyś miałem chyba takowy w rękach to puszczał powietrze na obie strony. Niektóre 1.8T mają je tylko przy TIP, a inne jeszcze z tyłu pokrywy zaworów.
  19. Po doładowaniu i wysterowaniu N75. Albo zacina się zmienna geometria, albo sterowanie nią. Jak dla mnie to wszystkie przepływki mierzą na podobnym poziomie. Przy pierwszym logu czułeś większego kopa bo było największe przeładowanie.
  20. To nie jest wypadanie zapłonu tylko cofanie zapłonu pod wpływem spalania stukowego.
  21. Takie cofanie to nic. Przepływka za mało mierzy i turbo wolno wstaje.
  22. E-serwis to nie producent tylko pośrednik chińskiego towaru. Jak dorzucili Ci nie wiadomo co to ich zapytaj.
  23. Wszystkie etykiety wgrałeś z 12.12 jak leciało? I LBL i CLB i ROD...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.