Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Galetto odpowiedział(a) na edekxp temat w 1.8T
    Nie tak do końca W grupie 031 widzimy wartość lambda, która przekłada się na AFR. Okolice 1 to bieg jałowy, pełny but to wartości ok 1-0,7, ale normalna jazda i odpuszczenie gazu już może wskazywać różnie. Co do sondy to najlepiej kupić nową, gdyż sonda po prostu starzeje się i z czasem może już nie funkcjonować jak należy. Niestety cena nie należy do przyjemnych
  2. Galetto odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    W grupie 032 są korekty długoterminowe. Nie musisz robić logu wystarczy spojrzeć na wartości. Najważniejsze, aby przed ich odczytem nie kasować błędów, a jeśli skasujesz to zrobić przynajmniej kilkadziesiąt kilometrów
  3. Kolego po pierwsze primo to nr sterownika podaj bo AWT miało kilka różnych, a i adresy w nich nie pokrywają się identycznie.
  4. Galetto odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Plik csv wrzuć najpierw tu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM, a następnie skopiuj i wklej odnośnik do tematu bo oczopląsu idzie dostać. Przepływka za mało mierzy i czas wtrysku pod koniec leci w górę.
  5. To jak tak rozrzutnie używasz wykrzykników to zrób zdjęcia znaków fabrycznych INY na rolce i tłumiku bo nie wierzę gdyż INA jest także pakowaczem.
  6. Zalecają wymianę co 90tys. km, ale wcześniej nie zaszkodzi. Całkiem niedawno zmieniałem u brata w 1.8T rozrząd. 1. Pasek Continental 2. Tłumik drgań z rolką kierunkową NTN 3. Rolkę napinającą NTN 4. Pompę wody Hepu Zestaw kosztował ok. 550zł a brałem u chłopaków z ProChoice: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-najnizsze-ceny-forumowiczow-super-rabaty-promocja-motul-32035/ Kolego Terpis czy rolka i tłumik jest firmy INA, czy tylko pudełka INY?
  7. Galetto odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Od dołu poniżej 2tys. rpm. Tu masz ogólną instrukcję. Instrukcja wykonania logów- VAG COM/VCDS.
  8. A nie zauważyłeś przypadkiem czy to się nie dzieje po przekroczeniu pewnych obrotów silnika?
  9. Galetto odpowiedział(a) na poiuytkoksu temat w 1.8T
    O jakim kodzie siedzi tam silnik? Przydały by się logi dynamiczne.
  10. I wrzuć pliki csv tu: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  11. Na początku z AC R-01 były problemy zarówno z czarnym jak i czerwonym. Obecne wersje podobno są lepiej dopracowane no i teraz trochę mniej się o nich słyszy więc coś w tym jest. Jeżeli chodzi o wybór cena jakość to jedna z lepszych opcji. Do turbo jak najbardziej się nadają, a i w razie "w" AC nie robi problemów z reklamacją.
  12. Bo ta labelka, którą pobrałeś jest po niemiecku. Niestety nie mam takiej w języku EN poszukaj w sieci może gdzieś będzie
  13. Ściągnij ten plik. Jeżeli masz program zainstalowany na kompie to wejdź tam gdzie on jest. Najczęściej dysk C, program files i tam otwórz plik z nazwą Twojego programu i do folderu labels wklej ten plik ściągnięty z neta. Po wejściu w bloki pomiarowe licznika przy każdym okienku powinny pojawić się dokładniejsze opisy.
  14. Sondy jedno przewodowe startują, aż się dobrze rozgrzeje silnik, ale cztero i więcej startują szybciej gdyż posiadają własną grzałkę. Jak sonda nie pracuje to są 0 jak zaczyna pracować pojawiają się wartości tzw. korekcje. U Ciebie jest max. na minus, aż dziwne, że nie pojawia się błąd bogatej mieszanki, może dlatego, że do pewnej temperatury pomimo tego, że sonda pracuje ECU i tak nie bierze jej pod uwagę. Skoro korekcje są mocno na bogato to trzeba szukać przyczyny w za dużej ilości paliwa lub za małej ilości powietrza Przepustnicę można wyjąć i wyczyścić nie zaszkodzi.
  15. Jesteś pewien, że skopiowałeś to z przepisów, które weszły w życie od 11 lutego 2012r?
  16. A czy jak miałeś ustawiony kąt synchronizacji na 0 Bipy były też tak wysokie jak teraz?
  17. Spotkałem się, że wyświetlany był tam obecny stan paliwa w zbiorniku, ale to nie znaczy, że tu będzie tak samo. Wrzuć sobie odpowiednią labelkę z nr Twojego licznika i program będzie wyświetlał Ci więcej informacji
  18. Masz 14 dni na zgłoszenie i zrób to jak najszybciej bo póki tego nie zrobisz OC wisi na Was dwóch. Co zrobi kupujący to jego problem, ale powinien zgłosić zakup i ewentualnie zrobią mu rekalkulację. Wszystko zależy od firmy. Ty do ubezpieczyciela z umową osobiście, albo listownie poleconym i jesteś czysty
  19. Zazwyczaj to: 1. Nie rozpoznano żadnej usterki w diagnozie własnej, brak błędów w pamięci. 2. Temperatura katalizatora osiągnięta. 3. Kompresor klimatyzacji wyłączony. 4. Rozpoznanie biegu jałowego. 5. Układ regulacji lambda działa prawidłowo. 6. Przepustnica zamknięta. 7. Obroty silnika poniżej 2000/min. 8. Temperatura płynu chłodzenia powyżej 80*C. Warunek spełniony = 1; Stan niespełniony = 0 Nie miałem nigdy styczności z takim zaworem skracającym dolot, ale jeśli jest błąd to jakiś powód tego jest. Przepustnice masz w pełni elektroniczną czy na linkę?
  20. Bez logów dynamicznych nie postawi się diagnozy. Przydał by się przynajmniej log z grupy 011. Postaw lapka na siedzeniu obok, kliknij log, podaj ścieżkę zapisu, najedź sobie kursorem na przycisk start i w drogę. Jak znajdziesz kawałek prostej zapnij 3 kliknij start i but w podłogę, potem stop i masz log.
  21. Sprawdź synchronizację wałka rozrządu w grupie 4 ostatnie okienko.
  22. W grupach 015, 016 każde niezerowe wartości świadczą o wypadających zapłonach. W jakim stanie masz świece i cewkę zapłonową? Pojawiają się jakieś błędy?
  23. Jedyne do czego można się przyczepić to BIPy, warto byłoby sprawdzić wiązkę PD i same wtyczki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.