Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. W VC w większości modułów diagnostyka idzie już po CAN więc tym fejsem nie poszalejesz.
  2. LPG się samo nie dostroi. Będzie dobrze na tej mapie do której będzie ustawiona instalacja na innych będą rozjazdy składu mieszanki.
  3. Możesz jaśniej?? Rodzai sterowników było wiele. Sondy w starszych 1.8T były wąskopasmowe, a w nowszych po 2000r. zaczęto montować szerokopasmowe. Oczywiście mowa o sondzie regulacyjnej.
  4. Kamil ile Cię wyniosły koszty montażu??
  5. Galetto odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    To nie jest tylko zawór od RS system w ASO do większości 1.8T go wyrzuca. Możesz spokojnie montować.
  6. Ale podobno kolektorów nie zwykli demontować do nawiertów.
  7. Galetto odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
  8. Wcale nie podłączaj. Od wtyczki do sondy są 2 czarne 2 białe czy od wtyczki do ECU??
  9. Podłącz pod czujnik położenia wałka rozrządu pod środkowy pin.
  10. Galetto odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Tak. Mocniejszy od P jest z końcówką N. Jaki to rozmiar??
  11. A propo Darek gdzie montowałeś??
  12. Najlepiej to zapodaj logi zarówno na PB jak i LPG i będzie widać więcej.
  13. Co tam arrcio potrzeba?? Jakby co mam ori VCDS z najnowszymi softami EN i PL
  14. EDC 15 i EDC 16 to sterowniki w silnikach diesla. Czy taki posiadasz? PS. PB nie zapisuje przebiegu.
  15. Sprawdź w kodowaniu can gateway.
  16. Miałeś licznik crypto, a kupiłeś noncrypto. Nie zaadoptujesz. Możesz jedynie wyłączyć immo i śmigać bez niego.
  17. Już wersja VAG COM 607 miała odczyt przebiegu z EDC-15, a od wersji VCDS 908.1 doszedł odczyt także EDC-16. Także od tych wersji wszystkie w wzwyż to robią.
  18. Zapewne masz VCDS Lite (program dedykowany pod fejs KKL).
  19. Te okolice 190Hp da radę tylko po sofcie trzeba na nowo wystroić LPG.
  20. K03-029 TIP seryjny
  21. Jawor czasami emulator daje radę innym razem nie, czasami jest błąd raz na 1000km innym razem częściej. Najlepiej dołożyć trochę wyłączyć O2 i mieć spokój. Tylko też trzeba zwrócić uwagę na niektórych cwaniaczków bo niektórym z cenami się....
  22. Hehe wolałem uważać na języku polskim... Wystarczy tego OT w temacie na dyskusje i przepychanki zapraszam na PW lub testy w realu.
  23. Haha zawirowania. Niech ktoś je udowodni, albo się nie odzywa... Nie ma żadnej różnicy czy to DP czy Kat czy pusty Kat dźwięk identyczny. Osiągi takie same więc po co bulić?? Chyba, że ktoś przerabia cały wydech, dolot i celuje w wyższe moce to wtedy tak... 90% aut tu dłubniętych to jazda cywilna i moc w okolicach 200hp gdzie DP za dużo nie zmieni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.