Treść opublikowana przez Galetto
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Kamil zdecydowanie opisz swój problem na LPG forum. Sebastian ma tam dużo czasu na potyczki z innymi, a jak widać na regulację nie.
-
1.8t(BFB), problem z wysokimi obrotami i dawką paliwa
Zrób kpl. logów na PB jak należy i wtedy będzie można powiedzieć więcej.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
10
-
1.8T BFB 187 KM
Jeszcze powiedz, że na seryjnych wtryskach?? Przede wszystkim jak fachowcy nie ruszą żadnej mapy po temperaturze dolotu. Na seryjnym osprzęcie to okolice 190KM bez zapętleń.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A potraficie czytać czy tylko pytać??
-
Problem z wymianą jeagera na VDO.
Link nie działa. Do swojego auta nie potrzebujesz prekodu transpondera.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam oryginalnego VCDS-a. Jak nie ogarniesz to pisz.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
U Wiśniewskiego OK możesz spokojnie jechać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mariusz kumpel ma Hot Aira to jutro zadzwonimy czy i kiedy by miał czas zrobić przelut. A sam licznik mogę Ci wyjąć/rozebrać.
-
Problem z wymianą jeagera na VDO.
Wymień transponder na nowy. Starego z innego auta nie dopiszesz w tym przypadku.
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
Jak chcesz to podeślij i Ci zrobię jak ma być. Jak się zaglębisz bardziej to zobaczysz jaką fuszere niektóre firmy odwalaja, a ludzie za to płacą nie małe $$.
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
Mapa na 100% ma mieć 8x8. To co jest w sieci wszelkie olsy, kp, damosy to na wszystko trzeba brać poprawkę. Jest ich kupę i w każdym są jakieś błędy. Zwróć uwagę na pierwszy wiersz tabeli. Wartość jest bez sensu w porównaniu do innych, które wraz z obrotami i obciążeniem narastają. Ponadto nie sądzę, że w najbliższym czasie Ci się ta mapa do czegoś przyda.
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
Sam tworzysz mapę czy kopiujesz z innego opisanego pliku?? One są 8x8.
-
1.8t AVJ Audi b6 quattro plany na 300km
Też uważam, że ta rzeźba nie potrzebna. KFMLDMX 8x8.
-
Prośba o analizę logów i diagnostykę 1.8 T AVJ
Nieszczelność może powodować różne dźwięki. Jak chcesz podjedź to posłucham.
-
Prośba o analizę logów i diagnostykę 1.8 T AVJ
Trochę ubogo. Sprawdź dolot pod kątem nieszczelności.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Masz już koniec wtrysków więc już za dużo nie ugrasz. Wszystkiego nie widać więc nie wiadomo jak zapłon jak paliwo bo to też ważne przy ostatecznym wyniku. Wstaje, a osiąga max zadane ciśnienie to inna inszość.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Znam kilku, ale ten jest najtańszy. O szczegóły pytaj: [email protected]
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Poszło.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pewnie softa chce robić. Mariusz jak będzie czas to zrobimy logi i zobaczymy co Twoja furka reprezentuje.
-
(Lublin)Instalacje LPG
W 2010r do AWT zapłaciłem u niego 3200zł, a i tak wszystko musiałem poprawić po swojemu bo szału nie zrobił i popełnił dziecinnie błahy błąd, ale najwidoczniej wcześniej nie miał dużego doświadczenia z autami na szerokopasmówce. Teraz jak widzę jego galerie to muszę stwierdzić, że jego robota się poprawiła. PS. Po co szukasz u obcych jak widzę, że kolega z grupy lubelskiej soul87 montuje LPG.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mogę Ci zakodować. Masz już założoną?
-
Problem z wymianą jeagera na VDO.
Nie ma problemu czy IMMO OFF czy ON klucze da się dopisać, ale trzeba wykonać dodatkowy myk.Niektórym na tym forum się wydaje, że jak sami czegoś nie zrobili to już się nie da. To jak już wszystko ogarnąłeś to odpal VCDS i pokaż czy IMMO ID jest takie samo w ECU i liczniku oraz pokaż bloki pomiarowe 022 i 023 z licznika.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Elo fachowcy 90 licznikowe to nie do końca 90 na silniku. Wskaźnik nie działa liniowo tylko ma kilka przedziałów.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W FWD nie pozwolisz sobie na tyle co w Q (nie mówię o mocy, a stylu jazdy), ale nie przesadzajmy jeździć się da, a opony dobrej marki z dobrym bieżnikiem i rocznikiem to podstawa.