Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Jak nie chcesz do nikogo jechać lub nie masz nikogo w okolicy to lepiej poszukaj kogoś kto zrobić Ci program po logach.
  2. Zarówno 1.9 jak i 2.5 TDI na początku szły po linii K, a późniejsze po CAN. Więc bardzo możliwe, że Twój już po CAN i trzeba Ci fejsa K+CAN, a nie tylko K.
  3. Czy to BEX czy BFB to te same mapy wystarczy wyłączyć. Mało tego one praktycznie w tych autach się pokrywają... Zapewne używał jakiegoś badziewia typu swiftech więc szkoda komentować. A pro po sonda została w aucie czy wyjęta? PS. Rolka i ładny garaż o niczym nie świadczy, a na pewno o wiedzy. Auto wjechało sprawne to i takie powinno wyjechać, a nie wymówki.
  4. Niech Ci wgra serię i zobaczycie czy się coś zmieni. A ponadto po takiej akcji rządałbym zwrotu kasy, a wyłączenie sondy zlecił komuś ogarniętemu. W tej sytuacji to nawet nie wiadomo co on tam pogrzebał, skoro tak proste rzeczy robił na kilka razy.
  5. Uuu to są turbiny o danej mocy w KM. W ilu jeszcze wątkach masz zamiar pisać to samo zapytanie??? Gdzie dmucha??? Co z tego że założy turbo jak boost zadany nadal jest na tym samym poziomie co był. Paliwoo... Widać, że nigdy softa nie robiłeś... To jest super w internecie. Pomimo tego, że nigdy czegoś sie nie robiło to się błyszczy wiedzą (znaczy kompromituje). Podstawowe pytanie jaka ta hybryda.... Nie łaska o tym wspomnieć......... Jak jakaś nie powiększona 3 razy to możesz jechać jak gdyby nigdy nic.
  6. Galetto odpowiedział(a) na sebaa692 temat w 1.9TDI
    Najlepiej ori. Niektórzy reanimują. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=61186 Robiąc moda można by go oszukać i jeszcze by na nim śmigał. Kąt w zależności od nalotu auta okolice 50-55, ale im więcej nalatane to bym ustawiał 55. Może N75 coś, może podciśnienia, a może geometria. Tragedii z przeładowaniem nie ma.
  7. Galetto odpowiedział(a) na sebaa692 temat w 1.9TDI
    Przepływka tnie dawkę a za nim turbo zmniejsza doładowanie, nadaje się do wymiany EGR zaślepiony. Kąt wtrysku bym przyspieszył.
  8. Generalnie to zależy od tego co jest obecnie w aucie czy program seria czy mod. Kolejna sprawa to jak większe to turbo zamontowałeś? Zamiast wyrokować trzeba zrobić logi i zobaczyć jak wszystko wygląda. Niekiedy strojących ponosi z fantazją i tak robią softa, że turbo za chiny nie może osiągnąć ciśnienia zadanego,a po zmianie na większe jest w sam raz. Także wszystko zależy od sytuacji i od wydajności zamontowanych podzespołów. Wszystkie ingerencje w mapę ECU powinny być poprzedzone diagnozą komputerową i wtedy można dać ocenę czy trzeba poprawiać jak poprawiać i co trzeba poprawiać.
  9. VCDS nie odczytuje kodu PIN IMMO. VAG Tacho to nie podchodź do swojego auta bo masz licznik RB4 raz, że VAG Tacho ich nie robi, a dwa że może uwalić i uziemić auto. W ogóle z byle czym nie można podchodzić do tych liczników szyfrowanych.
  10. Zapraszam do siebie. Szczegóły na PW. Ceny mega konkurencyjne.
  11. Galetto odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Taa przystosowane seryjnie Po modzie w niektórych nawet zapłonem nie trzeba ruszać, a stukowe wali po 6-8 na PB. Wystarczy przełączyć na LPG i ginie. Morał z tego jeden. 95 oktanów to za mało.
  12. Da się. Mogę Ci nawet wysyłkowo zrobić.
  13. Galetto odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Na seryjnych gratach nie ma siły na osiągnięcie 215KM. Dlatego po co używać stage1, srage-n jak nic takiego nigdzie nie jest uwarunkowane. Z reguły każdy robi tyle na ile go stać lub co sobie zamyśli, ale angielskie słowa kozacko brzmią.... :D
  14. Galetto odpowiedział(a) na Szymon Drążek temat w 1.8T
    Tak naprawdę to 163KM w ośce nie daje rady. :D Soft to podstawa, a grzech tego silnika nie dłubnąć. Quattro to tylko na mega plus i nawet nie ma się co zastanawiać z tym, że nie zawsze się trafia odpowiednie auto z Q.
  15. W VAG-u możesz podejrzeć reakcję czujników sprzęgła, hamulca i pozycje manetki.
  16. Galetto odpowiedział(a) na sebaa692 temat w 1.9TDI
    http://forum.vw-passat.pl/threads/50476-Co-logowa%C4%87-w-silnikach-TDI http://forum.vw-passat.pl/threads/51667-Samodzielna-analiza-TDI
  17. Galetto odpowiedział(a) na sebaa692 temat w 1.9TDI
    Wystarczy, że geometria będzie trochę brudna i będzie się tak działo. N75 reaguje prawidłowo. Turbo jeszcze się nie blokuje więc zbija przeładowanie. Boost zadany trzyma, a przepływka leży i zapewne tnie dawkę. Zrób kpl logów.
  18. Auto po sofcie. Zrób logi: 002+033, 003+020, 115+118.
  19. Możesz tym programem zapisać i odczytać flash z ME 7.5
  20. Nie, ale NeMoto zadziała jeśli mowa o aucie z profilu.
  21. W B5 nie ma modułu komfortu to raz, a dwa auto scan dosyć długo trwa. Piszesz nie zrozumiale, że nie wiadomo o co Ci chodzi. Może zacznij zdjęcia wrzucać.
  22. Powinien dać radę.
  23. Link nie działa. Zawsze jest jakieś ryzyko niezależnie czym się czyta/wgrywa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.