Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Galetto odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Nie ma się co sugerować tym, że ktoś ma u siebie tak to już tak musi być. Tym bardziej, że AEB, a AWT to całkiem inna era. Silniki 1.8T niby takie same, a rozwiązań wiele. Sam od dawna już w nich grzebie i różne miałem na tapecie i niekiedy potrafiły przysporzyć zdziwienie.
  2. Galetto odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Może ustal po VIN lub po prostu zajrzyj za głowicę. Ja kiedyś jak zmieniałem w AWT to też była w nim wersja ze zdjęcia nr 1.
  3. Galetto odpowiedział(a) na kamil1989lub temat w 1.8T
    Nie wyjmowałeś przypadkiem licznika? Może kostki z tyłu nie łączą, a IMMO to nie sam licznik Lub zimne luty w liczniku. Trzeba by przejrzeć to i owo sprawdzić czy są jakieś błędy i wtedy można powiedzieć coś więcej.
  4. Galetto odpowiedział(a) na kamil1989lub temat w 1.8T
    Wskaźnik paliwa nie, ale licznik. A sam wspomniałeś, że oprócz dwóch kontrolek ciemno.
  5. Piotr po pierwsze to zrób logi jak należy. Przynajmniej tak jak mi odpowiada czyli: na początek wystarczy dwa przejazdy i logowanie grup 001+003, 008+011, 3 bieg i w przedziale 1200-4000rpm. Moment z dołu dowalony, ale i tak dawki ścięte przez smoke limiter, który wymaga poprawy. Po to są logi, aby podejrzeć co jest do poprawy. PS. Zwróć uwagę na Lambdę.
  6. Dynamicznie 011,031,032,034 nie ma potrzeby. Dynamicznie na początek wystarczy 002+033, 003+020, 115+118 i ewentualnie podgląd kilku parametrów w czasie rzeczywistym bez logowania. Jak nie dasz rady to pisz to Ci ewentualnie ogarnę.
  7. Galetto odpowiedział(a) na Damenkenk temat w 1.8T
    Zrób kpl. logów.
  8. Galetto odpowiedział(a) na Damenkenk temat w 1.8T
    + niewyregulowana instalacja LPG (jeśli jest).
  9. Jak wyglądają korekty paliwowe?? Może zapodaj kpl. logów to będzie co nie co widać.
  10. Softy robią do kitu, ale zabezpieczyć i zazwyczaj zmienić sum kontrolnych nie zapominają.
  11. Logi dużo więcej powiedzą niż hamownia.
  12. Podłączyć zasilanie na krótko. Pinouty masz w tym temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/
  13. Jak spawał na aucie i nie odłączył klemy to bardzo prawdopodobne.
  14. Czy ECU generuje jakieś błędy??
  15. Galetto odpowiedział(a) na poleczek temat w Lubelskie
    Do Darka się tylko dzwoni jak coś bo on nie ma czasu na pierdoły i na fora rzadko zagląda. Adrian nie gorączkuj się z Darkiem dobrze się znam i niejednokrotnie sobie podsyłamy auta. Generalnie kto gdzie pojedzie to jego sprawa każdy ma wybór, aby dopytać o szczegóły, cenę etc. i pojechać gdzie chce PS. Dla woli ścisłości Daron nie pisze mi softów tak jak dla niektórych mega fachowców. Pod każde auto, które ja robię, piszę program indywidualnie na oczach właściciela i każde poprawki też.
  16. A cóż ma wynikać z jednego loga i to tylko samego doładowania... Wstaje i wstaje, a jak wstanie to dmucha to co zadane. Nic poza tym nie widać w tym jednym logu.
  17. Zrób cały kpl. logów. Tu widać, że ECU obcina doładowanie, a turbo idzie własnym życiem.
  18. Galetto odpowiedział(a) na StrusLbn temat w Audi A4 B6/B7
    Generalnie to nie, to nie BOV.
  19. Co Ci pomoże kodowanie jak jest zakodowany na manual... Zmiana wsadu na taki od Audi lub ECU od AUDI. Immo można off lub mając PIN dopasować. To już sposobów jest wiele.
  20. Kodowanie jest na manual... VAG wyświetla ...019KD, a czy fizycznie ECU na naklejce ma też taki nr?? Bo raczej ori od Audi on nie jest tylko Passata. Pomimo, że te same silniki to softy się trochę różnią i wentylatory mogą wariować.
  21. Jak ktoś nie wie do czego jest BTS bo go wyrzuca całkiem z softu i na ile stopni jest ustawiony w tym aucie to niech się nie odzywa. Pewnie lepiej by było jakby głowica płynęła powyżej 900*C. A zagotować ją na 95 to nie trzeba wiele.
  22. Masz VAG-a?? Jakie masz obecnie kodowanie? Niekiedy VAG COM/VCDS można je zmienić, a niekiedy trzeba się wysilić bardziej, ale to i tak nie zmienia faktu że przesadził z ceną.
  23. W lubelskim to mogę Ci zrobić na miejscu.
  24. Zrób te logi na 3 biegu od około 1400rpm gaz w podłogę, a nie tak pomieszałeś zapewne klikając start tuż przed ruszeniem z 1 biegu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.