Treść opublikowana przez Galetto
-
Wgrywanie nowej mapy do 1.8T - pytanie
A ten stary nie był przypadkiem już modzony??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak motor i turbo zdrowe to nie trzeba mocno żyłować tej turbawki na 220KM.
-
Ocena logów 1.8T avj
Zrób loga 115+118 z odpiętą wtyczką N75. Podejrzewam, że masz trochę sztangę bardziej podciągniętą niż fabrycznie. Korekcja odrobinę na ubogo więc albo jest mała nieszczelność i stąd na przepływce mniej, albo pompa siada, a przepływka już tak ma (wiem, że jest ori niedawno kupowana ) Generalnie nie jest źle, ale pompie czy szczelności trzeba się przyjrzeć gdyż po sofcie może to się bardziej uwidocznić.
-
Obrotomierz 1.8 TURBO AVJ
Kostce licznika. A tak w ogóle co tworzysz i co chcesz osiągnąć?
-
Obrotomierz 1.8 TURBO AVJ
Według pinoutu w zielonej kostce na pinie 21 powinno być wyjście prędkościomierza.
-
gdzie w Lublinie zrobię LOGI
Mogę Ci zrobić logi bliżej weekendu.
-
Wymiana licznika -miga immo
Da się, ale nie we wszystkich sytuacjach. Zależy co tam już modziłeś z tym licznikiem. Na immo off w ECU też można to ogarnąć.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Totalny bezsens montować licznik z S-y i zmieniać tarczki. Raz, że się traci logo na tarczy obrotomierza, a dwa tarczki mają inny odcień. Montujac taki licznik do diesla po prostu połowa obrotomierza będzie nie wykorzystana, a jeśli komuś to nie odpowiada to nie ma sensu wydawania kasy na licznik S-y.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ma szanse.
-
Problem z dlawieniem
Jest LPG? Trzeba by logi zrobić.
-
II sonda i soft - czy da się zgrać/modyfikować?
Wszystko zależy od posiadanego sprzętu i wiedzy na temat zapisu/odczytu.
-
B6 licznik kolor 3 wtyczka?
Gniazdo do zegarka radiowego.
-
Check Engine A4 1.8T
Jestem cały czas jak narazie.
- Check Engine A4 1.8T
-
Check po wymianie rozrządu
W dwóch 1.8T poprawiałem rozrząd po "mechanikach" błąd oczywiście był i rozrząd przestawiony tylko o 1 ząbek.
-
Check Engine A4 1.8T
Heh. Jak już to błąd P0340 czyli 16724 dotyczy czujnika G40 czyli czujnika położenia wałka rozrządu. Do sprawdzenia wiązka lub sam czujnik.
-
Jak wymienić sprzęgło w 1.8T (wzdłużnie) ?
Klucz typu odgiety bardzo dobrze pasuje.
-
Odwiecznie wyskakujący błąd 1.8 AWT 17536 - fuel trim bank 1 (mult) system too lean p1128 - 35-00
Popraw linki.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
I to w 3 przypadkach jest BRC.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kodowania to też banał tylko fejs potrzebny. Teoretycznie przejściówki wystarczą do właściwego podłączenia z ori instalacją, ale czasami i trzeba jakiś kabel przełożyć/dołożyć. Komunikaty to żaden problem CAN-y zapewne są, a jak nie to nie problem dołożyć. Licznik nie ma znaczenia czy mono czy kolor. Nie jest to jakieś skomplikowane, ale jak nie czujesz się w tych sprawach to trzeba być ostrożnym.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kupuj przejściówki, wyjmaki i heja. 2din już jest więc z górki. Chyba, że się nie czujesz na siłach to mogę pomóc.
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
Zrób log z 002+115. Przepływkę jakąś kupowałeś, ale teraz jeździsz na jakiej??
-
WYCINKA KATALIZATORA
Noom przy dużo. Za kata w całości najwięcej dostaniesz jak zaczniesz wyrzucać wkład na kawałki to grosze. Więc sam sobie odpowiedz czy wolisz pustą puchę czy DP, a kat sprzedać. Najtańszy koszt to wydłubać wkład i założyć pustą puchę.
-
WYCINKA KATALIZATORA
Jak to jest dla Ciebie tanio to przyjeżdżaj do Lublina.
-
Zwiększenie mocy 1.8 T BFB
Wtryski też wymagają korekty softu, aczkolwiek jeździć jakiś czas można bo jakoś mocno podlewać nie będę bo i jakoś mega dużo nie są wydajniejsze.