Treść opublikowana przez Galetto
-
Wyłaczenie sondy lambda
Jesli tak sie dzieje to nie do konca ogarneli jak nalezy.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Czym ten fachura łączy się z Twoim autem??
-
VCDS brak odpowiedzi w momencie próby wejścia w LONG CODING
Wyłącz antywirusa i wtedy sprawdź
-
Źle zamontowane wtryski
Pokaż foto jak są zamontowane.
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
W poprzecznym 1.8T SAI ma inną konstrukcję niż w wzdłużnym. Jest w sieci dokładny opis ze zdjęciami. No i na koniec wypada programowo wyłączyć w ECU.
-
Wyłaczenie uskadu SAI (Warszawa i okolice)
Mogę Ci zdalnie wyłączyć bylebyś miał czym wgrać.
-
Wyłaczenie sondy lambda
No to ładnie. Za te kasę to kupiłbyś sobie fejs podesłałbym Ci plik i zostałoby Ci jeszcze ponad 100zł
-
Brak klimy po wymianie licznika
A licznik nie założyłeś przypadkiem jakiś nowszy?
-
Serwis klimatyzacji Lublin
Jarek mam dobrego kolegę z prowincji Lublina. Ma teraz duży młyn, ale jak coś mogę dać Ci namiar i będziesz pytał.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zależy o jakich wtryskach mowa. Czy 320cc przy 3bar czy 320cc przy 4bar. :D Nie należy wrzucać wszystkich K03 do jednego worka. W starszych były K03 005, a AVJ czy BFB ma K03 029 i ono jest bardzo zbliżone do K03s 073 z BEX. Dlatego bezsens jest napalać się na 073 mając 029 bo wyniki są niewspółmierne. Jak już modzić to przynajmniej jakąś hybrydę.
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
Trzeba zrobić lepsze logi. Myślę, że gruntowne sprawdzenie szczelnosci nie minie, a i może nawet pomiar cisnienia paliwa. Jak chcesz to mozesz podjechac to zobaczymy to i owo.
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
Mogłeś się lepiej przyłożyć do wykonania logów. Były robione na PB?
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
002+033, 003+020, 115+118. Przepływomierz jaki założyłeś?
-
zawór DV 1.8T
Nie upuszcza nadmiaru ciśnienia, a rozpedzony wirnik dostaje nim w nos i turbo może w takich warunkach krócej po żyć.
-
Dziwne objawy podczas przyspieszania 1.8 T AUM
Zapodaj kpl. logów.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A jaki to problem? Przecież to chwilka roboty. Chcesz mieć zamontowane i zakodowane wszystko od ręki jak nalezy to pisz PW i Ci zrobię, a jak chcesz robić na raty to szukaj dalej.
-
Prośba o analizę 1.8 T BEX Q
Korekta dosyć mocno na ubogo. Log robiony na PB?
-
2.0 a4 b6 - gazownik w okolicach Zamościa?
Mogę Ci podesłać namiar na dobrego fachowca od LPG z Zamościa jak chcesz?
-
mapowanie silnika
W Lublinie mogę Ci zrobić.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W razie czego mogę pomóc z montażem i kodowaniem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Manetke do kompa masz?
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Ja tam widzę 020+003, a nie 002+033.
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
Pokaż log 002+033
-
ADR Korekty długoterminowe ?
To jest LTFT średnich obciążeń.
-
Analiza LOG-ów
Jakiej firmy filtr? Logi zrób na PB po kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma.