Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Jesli tak sie dzieje to nie do konca ogarneli jak nalezy.
  2. Czym ten fachura łączy się z Twoim autem??
  3. Pokaż foto jak są zamontowane.
  4. W poprzecznym 1.8T SAI ma inną konstrukcję niż w wzdłużnym. Jest w sieci dokładny opis ze zdjęciami. No i na koniec wypada programowo wyłączyć w ECU.
  5. Mogę Ci zdalnie wyłączyć bylebyś miał czym wgrać.
  6. No to ładnie. Za te kasę to kupiłbyś sobie fejs podesłałbym Ci plik i zostałoby Ci jeszcze ponad 100zł
  7. A licznik nie założyłeś przypadkiem jakiś nowszy?
  8. Jarek mam dobrego kolegę z prowincji Lublina. Ma teraz duży młyn, ale jak coś mogę dać Ci namiar i będziesz pytał.
  9. Zależy o jakich wtryskach mowa. Czy 320cc przy 3bar czy 320cc przy 4bar. :D Nie należy wrzucać wszystkich K03 do jednego worka. W starszych były K03 005, a AVJ czy BFB ma K03 029 i ono jest bardzo zbliżone do K03s 073 z BEX. Dlatego bezsens jest napalać się na 073 mając 029 bo wyniki są niewspółmierne. Jak już modzić to przynajmniej jakąś hybrydę.
  10. Trzeba zrobić lepsze logi. Myślę, że gruntowne sprawdzenie szczelnosci nie minie, a i może nawet pomiar cisnienia paliwa. Jak chcesz to mozesz podjechac to zobaczymy to i owo.
  11. Mogłeś się lepiej przyłożyć do wykonania logów. Były robione na PB?
  12. 002+033, 003+020, 115+118. Przepływomierz jaki założyłeś?
  13. Galetto odpowiedział(a) na DarePB temat w 1.8T
    Nie upuszcza nadmiaru ciśnienia, a rozpedzony wirnik dostaje nim w nos i turbo może w takich warunkach krócej po żyć.
  14. Zapodaj kpl. logów.
  15. A jaki to problem? Przecież to chwilka roboty. Chcesz mieć zamontowane i zakodowane wszystko od ręki jak nalezy to pisz PW i Ci zrobię, a jak chcesz robić na raty to szukaj dalej.
  16. Korekta dosyć mocno na ubogo. Log robiony na PB?
  17. Mogę Ci podesłać namiar na dobrego fachowca od LPG z Zamościa jak chcesz?
  18. Galetto odpowiedział(a) na mario.mario temat w Lubelskie
    W Lublinie mogę Ci zrobić.
  19. W razie czego mogę pomóc z montażem i kodowaniem.
  20. Ja tam widzę 020+003, a nie 002+033.
  21. Pokaż log 002+033
  22. To jest LTFT średnich obciążeń.
  23. Galetto odpowiedział(a) na jaworek346 temat w 1.8T
    Jakiej firmy filtr? Logi zrób na PB po kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.