Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Galetto odpowiedział(a) na emzet temat w 1.8T
    Dobry program po logach kosztuje w granicach 300zł. W BFB d*py nie urywa. To nie AWT, że w serii ma 150 i regulator 4 bar plus doładowanie.Do BFB od razu proponuję większe wtryski, żeby kierownik był zadowolony, bo jednak seria 163 i regulator 4 za wiele nie pozwolą, a i odczucia sprawiają niedosyt. DP opcjonalnie w okolicach 300zł, a i pusty kat da radę. W Ic można inwestować, ale i bez tego się obejdzie jak nie ma za dużo $$.
  2. Można to zmienić w eepromie licznika.
  3. Zrób kpl. logów.
  4. Stroiciel chyba nie zna do końca charakterystyki turbawki, którą masz na pokładzie. Masz z tego wykres??
  5. Jak chcesz mogę Ci podłączyć auto ori VCDS i zobaczymy jak to wygląda.
  6. Czyli Ci się łączy w ogóle z modułem czy nie??
  7. Wiśniewski na związkowej.
  8. Sterownik przyjął Ci w ogóle kodowanie czy nie przyjmuje żadnych zmian?
  9. Ktoś się orientuje gdzie w pewnym źródle można w Lublinie zakupić przyczepkę samochodową??
  10. Otóż to... Typowy Kowalski pojedzie tam gdzie ładny szyld i cena. Buli kasę sam nie wie za co, gdzie amator z forum zrobi mu to lepiej i taniej. :D
  11. Bardzo optymistycznie myślisz i chyba nie dłubiesz w tym... W samym tym tygodniu miałem styczność z 3 furaczami. 2 softy krajowe jeden zagraniczny. W żadnym AFR nie ruszony, tylko pobieżnie zamieszane. Najciekawsze, że to nie są jednostkowe przypadki. Najwyraźniej mało jest inteligentnych szympansów...
  12. Taa... Tak oklepany, że amatorzy wiedzą o nim więcej niż większość zawodowych "tunerów" lub takich, którzy się nimi czują. Przypadków jest wiele, ale większość nie wychodzi. Ruszony boost, kilka limiterów nie mających praktycznie żadnego wpływu przy danym modzie i już jest soft. Wielu nie tyka zapłonu, skorygowanie AFR-u to już całkiem kuleje nie wspominając o innych mapach, a usunięcie sondy to już zazwyczaj wywalenie całej tabeli błędów bo inaczej ktoś nie umie. I taki to jest oklepany stary poczciwy ME 7.5
  13. Przyjeżdżaj do Lublina to pomożemy.
  14. Zrób logi 002+033 i 003+020. LPG masz??
  15. W Lublinie możesz kupić DP u kolegi toman z forum. A drugą sondę mogę Ci wyłączyć, zamontować DP też mogę. Jest P&P zamiast kata. Żadne zamienniki bo szkoda kasy a check będzie bił po oczach.
  16. Był prowizoryczny test szczelności i wyszło jedno podcisnienie. N75 był podmieniany, ale jak się okazało był niesprawny więc trzeba podmienić na pewny i sprawny. Węże przy N75 ok. Z odpieta wtyczka turbo wstaje jak należy i trzyma jak należy niecałe 0,3bara.
  17. Forumowicz soul87 montuje LPG pod Lublinem. Możesz go zapytać. Ostatnio montował w 1.8T w którym robiłem program i powiem Ci, że montaż jak i strojenia pełna profeska.
  18. Dobrze jakbyś podmienił N75 na inny sprawny.
  19. Sprawdź na początek szczelność bo korekty ponad 20%...
  20. Tak jak Piotrek mówi PIN do niczego Ci się nie przyda.
  21. Ubogo... Auto jeździ na PB czy LPG??
  22. Więcej opcji, a potem moje media.
  23. To tym bardziej się nie przyłożyli.
  24. Może wyłączyli tylko podstawowe bity i gdyby sonda była w aucie to by błędu nie było, a zapewne wyjąłeś ją??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.