Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Tu możesz zapytać: Lublin ul. Wygodna - 602833366 Pawłów - 815666606
  2. Galetto odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Audi A4 B5
    Hamownia dosyć miarodajna, a to co pokaże zależne od rzetelności ustawień operatora.
  3. Galetto odpowiedział(a) na majlet temat w Audi A4 B6/B7
    Samym osprzętem nie osiągnie takiej mocy.
  4. Galetto odpowiedział(a) na Aby13 temat w Lubelskie
    Jeżeli był tylko nieudany odczyt to jeszcze powinno się dać zrobić bo takie rzeczy robiłem bez DeJaVu i innych wodotryskow. Gorzej jak przy próbie naprawy wygrywane było nie wiadomo co to teraz faktycznie ratuje sprzęt typowo do tego.
  5. Galetto odpowiedział(a) na Aby13 temat w Lubelskie
    Licznik Kolor czy Mono? Co było grzebane, że wyskoczył Def?
  6. Wszystko zależy co masz obecnie i na co chcesz zmienić.
  7. Zwieraniem odpowiednich przewodów od sterowania.
  8. Bzdura... Wejdź na LPG Forum i napisz do forumowicza Mirosław jeśli jesteś z Zamościa i Ci ogarnie LPG jak należy. Chyba że chcesz to mogę ci podać nr tel.
  9. Adaptacja, kanał 62, +4 - Nawigacja.
  10. Sprawa w ogóle dotyczy A4 B6? Bo A4 B7 czy A6 C6 mają pompę ABS Bosch-8 i kodowania są inne niż do starych 5.7 przytoczonego linku.
  11. Mowa to jest o tym, aby zrobić właściwie diagnostykę, a nie wymieniać w ciemno. Nie wiem co ma na celu wklejanie tych linków? Czekasz, abym Ci powiedział: Tak to jest to?? I wtedy pojedziesz kupisz i wymienisz? Ja szklanej kuli nie posiadam. Wyżej napisałem z czym może wiązać się błąd. Auto ma od groma różnych czujników i wiele rzeczy można sprawdzić komputerem. Podstawa to właściwa diagnostyka, a nie zgadywanie i wymiany w ciemno.
  12. Zapewne geometria brudna i się blokuje.
  13. Nie. To jest mało ważna pierdoła do sterowania pompą niskiego ciśnienia w zbiorniku. Druga ważniejsza pompa wysokiego ciśnienia jest przy silniku i jest sterowana mechanicznie.
  14. Zapowietrzona pompa ABS.
  15. Arek bogata mieszanka to najprościej mówiąc więcej paliwa w stosunku do powietrza względem tego czego oczekuje w danym momencie ECU. Sonda lambda odczytuje zawartość tlenu w spalinach daje sygnał do ECU, a ten wysterowuje paliwo tak, aby skład mieszanki był jak najbardziej zbliżony do wzorcowego. Tolerancja regulacji ma też swoje granice i jak zostanie, któraś przekroczona to jest wtedy błąd. Ani czujnik wału, ani wałka, ani odma, ani przepustnica moim zdaniem nie ma wpływu na ten akurat błąd. Pompa? Pompa paliwa z reguły nie zwiększa sama swojej wydajności, a tylko z biegiem czasu zmniejsza więc od pompy szybciej może być błąd ubogiej mieszanki, a nie bogatej. Ale już regulator paliwa może płatać figle. W pierwszej kolejności wypada go sprawdzić. W blokach pomiarowych powinien być nawet odczyt z ciśnienia na listwie wtryskowej. Jak z paliwem jest wsio OK to trzeba sprawdzić co się dzieje z dopływem powietrza. Ponadto trzeba by podejrzeć kompem kilka parametrów i porównać z wzorcowymi, a nie na ślepo wymieniać po kolei.
  16. Galetto odpowiedział(a) na Kevin88 temat w 1.8T
    Jest też nowsza, a zarazem tańsza wersja rozrządu do 1.8T bez tłumika drgań.
  17. Dokładnie, gdybyś miał logi świeżo po modzie to byłoby jakieś odniesienie, a tak to nie wiadomo co tam dłubane i ciężko o trafną diagnozę.
  18. Łapie 0,6 a zadane ma przynajmniej z 1bara. Turbo, weste-gate, nieszczelność trzeba sprawdzać.
  19. Auto po programie. Zapłon trochę na ostro lub coś ma zły wpływ na stukowce. Dobrze by było zapiąć manometr i zmierzyć ciśnienie doładowania bo mam wrażenie, że jest problem właśnie z boostem.
  20. Wrzuć te logi tu: http://vaglog.pl/
  21. Galetto odpowiedział(a) na muzin temat w Audi A4 B6/B7
    Bez problemu. A skalibrować trzeba jak każde inne.
  22. Galetto odpowiedział(a) na muzin temat w Audi A4 B6/B7
    W dobrej kasie możesz kupić 0280156023. Podchodzą P&P i nie musisz nic przerabiać, a spory zapas będzie.
  23. Galetto odpowiedział(a) na muzin temat w Audi A4 B6/B7
    Te są 350cc/3bar, ale mają inną budowę. Brązowe są P&P i mają 370cc/3bar.
  24. Galetto odpowiedział(a) na muzin temat w Audi A4 B6/B7
    O których wtryskach mówisz (nr)?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.