Treść opublikowana przez Galetto
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lubelski celebryta. Forumowicz.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tu możesz zapytać: Lublin ul. Wygodna - 602833366 Pawłów - 815666606
-
opinie o hamowni dynomet
Hamownia dosyć miarodajna, a to co pokaże zależne od rzetelności ustawień operatora.
-
A4 B6 1.8T AVJ a BEX ?
Samym osprzętem nie osiągnie takiej mocy.
-
licznik rb4 DEF naprawa
Jeżeli był tylko nieudany odczyt to jeszcze powinno się dać zrobić bo takie rzeczy robiłem bez DeJaVu i innych wodotryskow. Gorzej jak przy próbie naprawy wygrywane było nie wiadomo co to teraz faktycznie ratuje sprzęt typowo do tego.
-
licznik rb4 DEF naprawa
Licznik Kolor czy Mono? Co było grzebane, że wyskoczył Def?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wszystko zależy co masz obecnie i na co chcesz zmienić.
-
Przełączanie fis przez VAG?
Zwieraniem odpowiednich przewodów od sterowania.
-
Jakie lpg do 163km
Bzdura... Wejdź na LPG Forum i napisz do forumowicza Mirosław jeśli jesteś z Zamościa i Ci ogarnie LPG jak należy. Chyba że chcesz to mogę ci podać nr tel.
-
Kodowanie licznika- nawigacja
Adaptacja, kanał 62, +4 - Nawigacja.
-
Adaptacja ABS/ESP po zmianie hamulców na 320mm
Sprawa w ogóle dotyczy A4 B6? Bo A4 B7 czy A6 C6 mają pompę ABS Bosch-8 i kodowania są inne niż do starych 5.7 przytoczonego linku.
-
4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
Mowa to jest o tym, aby zrobić właściwie diagnostykę, a nie wymieniać w ciemno. Nie wiem co ma na celu wklejanie tych linków? Czekasz, abym Ci powiedział: Tak to jest to?? I wtedy pojedziesz kupisz i wymienisz? Ja szklanej kuli nie posiadam. Wyżej napisałem z czym może wiązać się błąd. Auto ma od groma różnych czujników i wiele rzeczy można sprawdzić komputerem. Podstawa to właściwa diagnostyka, a nie zgadywanie i wymiany w ciemno.
-
Przeładowanie i błąd 17965
Zapewne geometria brudna i się blokuje.
-
4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
Nie. To jest mało ważna pierdoła do sterowania pompą niskiego ciśnienia w zbiorniku. Druga ważniejsza pompa wysokiego ciśnienia jest przy silniku i jest sterowana mechanicznie.
-
Adaptacja ABS/ESP po zmianie hamulców na 320mm
Zapowietrzona pompa ABS.
-
4106 - System zbyt bogata na biegu jałowym
Arek bogata mieszanka to najprościej mówiąc więcej paliwa w stosunku do powietrza względem tego czego oczekuje w danym momencie ECU. Sonda lambda odczytuje zawartość tlenu w spalinach daje sygnał do ECU, a ten wysterowuje paliwo tak, aby skład mieszanki był jak najbardziej zbliżony do wzorcowego. Tolerancja regulacji ma też swoje granice i jak zostanie, któraś przekroczona to jest wtedy błąd. Ani czujnik wału, ani wałka, ani odma, ani przepustnica moim zdaniem nie ma wpływu na ten akurat błąd. Pompa? Pompa paliwa z reguły nie zwiększa sama swojej wydajności, a tylko z biegiem czasu zmniejsza więc od pompy szybciej może być błąd ubogiej mieszanki, a nie bogatej. Ale już regulator paliwa może płatać figle. W pierwszej kolejności wypada go sprawdzić. W blokach pomiarowych powinien być nawet odczyt z ciśnienia na listwie wtryskowej. Jak z paliwem jest wsio OK to trzeba sprawdzić co się dzieje z dopływem powietrza. Ponadto trzeba by podejrzeć kompem kilka parametrów i porównać z wzorcowymi, a nie na ślepo wymieniać po kolei.
-
rozrząd 1,8T ANB
Jest też nowsza, a zarazem tańsza wersja rozrządu do 1.8T bez tłumika drgań.
-
Prosze o diagnostyke logow avj
Dokładnie, gdybyś miał logi świeżo po modzie to byłoby jakieś odniesienie, a tak to nie wiadomo co tam dłubane i ciężko o trafną diagnozę.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
Łapie 0,6 a zadane ma przynajmniej z 1bara. Turbo, weste-gate, nieszczelność trzeba sprawdzać.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
Auto po programie. Zapłon trochę na ostro lub coś ma zły wpływ na stukowce. Dobrze by było zapiąć manometr i zmierzyć ciśnienie doładowania bo mam wrażenie, że jest problem właśnie z boostem.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
Wrzuć te logi tu: http://vaglog.pl/
-
wieksze wtryski do bexa
Bez problemu. A skalibrować trzeba jak każde inne.
-
wieksze wtryski do bexa
W dobrej kasie możesz kupić 0280156023. Podchodzą P&P i nie musisz nic przerabiać, a spory zapas będzie.
-
wieksze wtryski do bexa
Te są 350cc/3bar, ale mają inną budowę. Brązowe są P&P i mają 370cc/3bar.
-
wieksze wtryski do bexa
O których wtryskach mówisz (nr)?