Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Hehe. Wczoraj był u mnie BEX z okolic Opatowa. Świeżo po programie, który wyglądał tak: Zgranie map i na drugi dzień wgranie. Bez diagnostyki, bez logów, bez niczego. A dla kumatych podsyłam logi do zobaczenia jak działają tunerzy http://vaglogi.pl/log-115_118_mYv5y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_681vHf2.html http://vaglogi.pl/log-002_033_L4sdtL.html PS. Wow nawet mapy na daną moc... Nie ma czegoś takiego jak mapy o danej mocy w 20 letnich autach i robione przez kogoś kto ma wiedzę tylko jak zgrać i wgrać.
  2. Zdarza się i tak i szczerze nie interesuje się tym dlaczego tak jest bo nie mam na to czasu. Ja zazwyczaj używam trochę droższego sprzętu niż VAG eep..., a jak jest potrzeba to się na piechotę czasami bit po bicie przepisuje wszelakie potrzebne dane w eeprom, jak licznik trafi się uparty jak ten. To jest tylko elektronika, która potrafi być nieprzewidywalna i jak chce się nią zajmować to trzeba mieć w zanadrzu różne rozwiązania i różnoraki sprzęt. Jak się koledze nie uda to zawsze może podesłać mi liczniki i się ogarnie.
  3. Gdybyś potrzebował diagnostyki z omówieniem, a nie tylko lapka i kabla to zapraszam.
  4. Oni nie piszą programów, tylko je wgrywają. Były u mnie już auta spod ich ręki. Gdyż po wyjeździe za bramę i zgarnięciu kasy już ciężko się dodzwonić i umówić na poprawki strojenia LPG czy rozwiązanie jakiegoś problemu, który wyniknął później. Z tego co zauważyłem mają różne źródła "kupowania" plików do aut, bo niektóre są zrobione całkiem OK i widać, że to robota jednego człowieka, a inne kaszana, namieszane w sofcie, zmiany w mapach bez sensu. Jeden z forumowiczów klubu A4 reza dla nich pliki.
  5. Da radę tylko wszystko się rozchodzi o to jak jest zrobiona.
  6. Posiadam oryginalny VCDS od ADAKO i wykonuję usługi diagnostyczne. W razie czego zapraszam na PW.
  7. A co tu oceniać... Jest jakiś soft. Turbo pikuje. Zrób kpl. logów będzie widać więcej.
  8. Czy ja dobrze widzę? Po pół roku dopiero wziąłeś się za odczyt? Tak dla ścisłości masz EDC16U31 więc takowy spróbuj wybrać. Jak nic nie zmieni to możesz mu zmienić prędkość odczytu na wolniejszą.
  9. W Lubelskim mogę pomóc. Ale też wysyłkowo można ogarnąć, a sama przekładka to dwie śrubki i 2/3 wtyczki.
  10. Galetto odpowiedział(a) na jakimamtakimam temat w Audi A4 B5
    Wysłałem na PW.
  11. Sondę można wyłączyć całkowicie i wyjąć z auta i przy prawidłowo wyłączonej nie ma prawa być od niej błędów. Resztę dopowiedz sobie sam. PS. Jaka kasa za wyłączenie?
  12. Galetto odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w 1.8T
    Tam nic skomplikowanego nie ma. Pompa SAI od spodu najlepiej z kanału. Od pompy dwie rurki plastikowe, jedna do puchy filtra druga do metalowej rurki wzdłuż głowicy i dalej do zaworu combi z tyłu głowicy. Podciśnienie od combi zaworu do zaworka N112 pod kolektorem (można zaślepić lub zapętlić przy zaworku). Otwór w puszcze filtra zaślepić. Otwór z tyłu głowicy po combi zaworze zaślepić (są zaślepki w sieci do kupna nawet mam ich chyba kilka, albo we własnym zakresie dorobić). Wtyczka od pompy zabezpieczyć. Wyłączyć w sofcie lub nie i czekać na check.
  13. AC-R01 jest tak specyficznym reduktorem, że potrzebuje dużego zapasu LPG na zasilaniu, wtedy jako tako trzyma ciśnienie. Miedź 6 jest w stanie obrobić tą moc. Dławik wywal, a przy okazji można delikatnie rozwiercić wielozawór i zaworek przy filterku fazy ciekłej jak i miejsca zakończenia miedzi gdyż baryłki mogły ją delikatnie ścisnąć.
  14. Galetto odpowiedział(a) na bodzenty temat w 1.8T
    Pompa paliwa.
  15. Przyjedz uwolnię Ci niuta z dołu i się grubo zastanowisz czy robić swap.
  16. Pasują do AWT od BEX.
  17. Napisz do tomana. Wcale nie jest tak P&P AWX do AVJ. Przerabiał temat od A do Z to Ci opowie.
  18. Galetto odpowiedział(a) na musia temat w Audi A4 B5
    Podejdą bez problemu.
  19. 1. Zielony 2. Biały 3. Fioletowy 4. Czerwony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.