Treść opublikowana przez Galetto
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
Hehe. Wczoraj był u mnie BEX z okolic Opatowa. Świeżo po programie, który wyglądał tak: Zgranie map i na drugi dzień wgranie. Bez diagnostyki, bez logów, bez niczego. A dla kumatych podsyłam logi do zobaczenia jak działają tunerzy http://vaglogi.pl/log-115_118_mYv5y.html http://vaglogi.pl/log-003_020_681vHf2.html http://vaglogi.pl/log-002_033_L4sdtL.html PS. Wow nawet mapy na daną moc... Nie ma czegoś takiego jak mapy o danej mocy w 20 letnich autach i robione przez kogoś kto ma wiedzę tylko jak zgrać i wgrać.
-
[A4 B6] Zmiana licznika z MONO na KOLOR - immo problem
Zdarza się i tak i szczerze nie interesuje się tym dlaczego tak jest bo nie mam na to czasu. Ja zazwyczaj używam trochę droższego sprzętu niż VAG eep..., a jak jest potrzeba to się na piechotę czasami bit po bicie przepisuje wszelakie potrzebne dane w eeprom, jak licznik trafi się uparty jak ten. To jest tylko elektronika, która potrafi być nieprzewidywalna i jak chce się nią zajmować to trzeba mieć w zanadrzu różne rozwiązania i różnoraki sprzęt. Jak się koledze nie uda to zawsze może podesłać mi liczniki i się ogarnie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdybyś potrzebował diagnostyki z omówieniem, a nie tylko lapka i kabla to zapraszam.
-
Prośba o analizę logów 1.8t bfb - ocena pracy silnika
Oni nie piszą programów, tylko je wgrywają. Były u mnie już auta spod ich ręki. Gdyż po wyjeździe za bramę i zgarnięciu kasy już ciężko się dodzwonić i umówić na poprawki strojenia LPG czy rozwiązanie jakiegoś problemu, który wyniknął później. Z tego co zauważyłem mają różne źródła "kupowania" plików do aut, bo niektóre są zrobione całkiem OK i widać, że to robota jednego człowieka, a inne kaszana, namieszane w sofcie, zmiany w mapach bez sensu. Jeden z forumowiczów klubu A4 reza dla nich pliki.
-
[B7] Projekt: 2,7biturbo + mody
- Jakie turbo pod moc 300+
Da radę tylko wszystko się rozchodzi o to jak jest zrobiona.- VCDS LUBLIN I OKOLICE POMOC
Posiadam oryginalny VCDS od ADAKO i wykonuję usługi diagnostyczne. W razie czego zapraszam na PW.- [B7 BRB] Proszę o sprawdzenie logów
A co tu oceniać... Jest jakiś soft. Turbo pikuje. Zrób kpl. logów będzie widać więcej.- Czy mozna VCDS zmienic dawki startowe paliwa
Czy ja dobrze widzę? Po pół roku dopiero wziąłeś się za odczyt? Tak dla ścisłości masz EDC16U31 więc takowy spróbuj wybrać. Jak nic nie zmieni to możesz mu zmienić prędkość odczytu na wolniejszą.- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
W Lubelskim mogę pomóc. Ale też wysyłkowo można ogarnąć, a sama przekładka to dwie śrubki i 2/3 wtyczki.- chiptuning 1.8t
Wysłałem na PW.- 1.8T AVJ usuwanie 2 sondy
Sondę można wyłączyć całkowicie i wyjąć z auta i przy prawidłowo wyłączonej nie ma prawa być od niej błędów. Resztę dopowiedz sobie sam. PS. Jaka kasa za wyłączenie?- Prośba o analizę logów po chiptuningu
Pokaż jeszcze 001, 008.- Demontaż układu SAI
Tam nic skomplikowanego nie ma. Pompa SAI od spodu najlepiej z kanału. Od pompy dwie rurki plastikowe, jedna do puchy filtra druga do metalowej rurki wzdłuż głowicy i dalej do zaworu combi z tyłu głowicy. Podciśnienie od combi zaworu do zaworka N112 pod kolektorem (można zaślepić lub zapętlić przy zaworku). Otwór w puszcze filtra zaślepić. Otwór z tyłu głowicy po combi zaworze zaślepić (są zaślepki w sieci do kupna nawet mam ich chyba kilka, albo we własnym zakresie dorobić). Wtyczka od pompy zabezpieczyć. Wyłączyć w sofcie lub nie i czekać na check.- A4 b6 1.8t
- wyciągnięcie dławika
AC-R01 jest tak specyficznym reduktorem, że potrzebuje dużego zapasu LPG na zasilaniu, wtedy jako tako trzyma ciśnienie. Miedź 6 jest w stanie obrobić tą moc. Dławik wywal, a przy okazji można delikatnie rozwiercić wielozawór i zaworek przy filterku fazy ciekłej jak i miejsca zakończenia miedzi gdyż baryłki mogły ją delikatnie ścisnąć.- Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Mam czyste transpondery.- Slabe cisnienie paliwa
- B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Przyjedz uwolnię Ci niuta z dołu i się grubo zastanowisz czy robić swap.- Jakie wtryski audi a4 1.8 T
Pasują do AWT od BEX.- Sprzęgło z AWX do AVJ-co potrzebne ?
Napisz do tomana. Wcale nie jest tak P&P AWX do AVJ. Przerabiał temat od A do Z to Ci opowie.- Prośba o analizę logów S3 8L AMK
Co tam za turbo siedzi?- Proszę o analizę logów dynamicznych.
Przepływka leży.- wymiana wtryskiwaczy APU
Podejdą bez problemu.- Podłączenie drugiej sondy lambda a4 b7 1.8t
1. Zielony 2. Biały 3. Fioletowy 4. Czerwony - Jakie turbo pod moc 300+