Treść opublikowana przez Galetto
-
Wymiana rozrzadu w BFB z hydraulicznym napinaczem.
8mm luzu. Po skręceniu i obróceniu silnikiem może się zawierać od 6mm do 10mm i jest OK
-
Wymiana rozrzadu w BFB z hydraulicznym napinaczem.
Dla ścisłości w tej wersji rozrządu to nie jest napinacz tylko tłumik drgań. Napinanie odbywa się tylko i wyłącznie rolką napinającą.
-
Dane do ustawienia Gazu, CL OL, grupa 008 jak odczytać?
Kabelek styknie Ci taki http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i6613000433.html a do niego VCDS Lite. ADR ma sondę wąskopasmową i jak ktoś nie wie w jakich trybach ona pracuje to nawet z nim nie dyskutuj. Ponadto w takim aucie najlepiej stroić pod AFR z zewnętrzną sondą.
-
Prośba o analize logów doładowania 1.8T AVJ
Sprawdź DV.
-
[B7 BKE] Brak mocy na niskich obrotach
Jest tylko jeden log z EGR-a (dynamiczny). Po wysterowaniu widać, że teoretycznie zamknięty.
-
[B7 BKE] Brak mocy na niskich obrotach
Auto jest po programie nie do końca udanym.
-
[B7 BKE] Brak mocy na niskich obrotach
Zrób dynamicznie 001+011, 003+008
-
Diagnostyka Logów 1.8T BFB SOFT
Mierzyła już na serii za dużo jak na BFB.
-
logi 1.8t awt
Czy ktokolwiek widział parametry tego auta?? Błąd ubogiej mieszanki to nie jest wyrocznia. Weź to lepiej wy edytuj bo ludzie czytają. Jakie mapki, jakie korekty. Piszesz gdzieś tam w innym temacie, że poprawiałeś LPG, a tym udowadniasz, że w ogóle nie masz podstawowej wiedzy. Mapki to rysują się na podstawie czasów wtrysku i ciśnienia. Korekty to jest inna inszość. Ponadto AWT ma na pokładzie sondę szerokopasmową i w pełnym zakresie jeździ w CL, a pchanie dodatkowej w wydech w nim nie ma najmniejszego sensu. Potrzebne jak zającowi dzwonek....
-
Słabo przyspiesza błąd 17535 1.8T AWT
Tu to znaczy gdzie?? Z diesla nie. Najlepiej o tym samym nr co ori.
-
[A4 B7] 1.8T BFB - VAG K+CAN ? ? ?
Silnik i kilka rzeczy po K-line, a część po CAN. Na Commandera to szkoda kasy...
-
Słabo przyspiesza błąd 17535 1.8T AWT
Bardzo biednie w tym aucie z doładowaniem. Zrób logi 002+033, 115+118, 003+020. Max po dwie grupy, a następnie umieść na stronie VAG-LOG, a tu zapodaj linki.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Które?
-
ustawianie instalacji a4 b6 1.8t
Korekta to nie jest wartość stała i nigdzie jej się nie ustawia. To odchyłka od takiego AFR jaki jest zadany w danym momencie w mapach ECU. Zero to jest idealnie to co chce ECU, a jeśli występuje korekcja w jedną czy drugą stronę to jest to odchyłka od wartości wzorcowej. Ustawiając LPG stroimy jak najbliżej 0.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dokładnie 931F
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Niee...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Stroiłem na nich auta i nie było problemu i do tej pory nikt nie meldował, że jest źle. Jest jeszcze opcja Saab 0280156023 w AVJ przy 4 barach i 230KM będzie jeszcze zapas.
-
Proszę o ocenę logów 1.9 tdi PD
Przepływka tnie dawkę to raz. Geometria brudna, albo gruszka się przycina i łapie od czasu do czasu notlaufy.
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Mogę Ci wyłączyć drugą sondę programowo a aucie. A daleko do mnie nie masz.
-
Pomoc w zakupie wtyczki
Jarek masz już bo na allegro jedną widziałem.
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
Jak będzie w pozycji zamkniętej to nic. Gorzej jak się nie domyka lub będzie nieszczelnie zamknięty to wtedy najlepiej zaślepić rurkę.
-
B6 1.9 TDI AVF - Prośba o ocenę logów - Błąd 17964
Jak sterowanie jest OK to masz źle ustawioną sztangę. Logi robiłeś na starym MAP czy na nowym?
-
1.9TDI AWX Prośba o ocenę logów dynamicznych
Synchronizacja powinna być na jednym poziomie, a tu widać wartość skacze tak jakby coś nie tak z naciągiem paska. Czy to minus czy plus to najlepiej sobie po testować bo różnie silniki reagują.
-
1.9TDI AWX Prośba o ocenę logów dynamicznych
Masz przeładowanie w okolicy 2000 rpm. w jednym logu nawet spore. Wystarczy, że utrzymało się przez dłuższą chwilę i notlauf i błąd. Geometria może się trochę przycinać. Czasami wypada depnąć, aby kierownice popracowały w pełnym zakresie. Synchro wałka trochę niestabilne. Poza tym ogólnie jest OK.
-
kabel kkl a program vcds
A masz do niego odpowiedni kabel hex-can? Bo taka wersja na KKL nie działa.