Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. To było w sensie wydajesz... Zgraj to, wgraj serię i rób logi.... Po softach to niech sobie oceniają Ci co to robili (bo kto ma wiedzieć co tam jest namieszane).
  2. Na początek to wgrać serię bo to co masz w aucie się do niczego nie nadaje. Zamiast to auto dobrze zdiagnozować to tylko srasz kasą i jesteś naciągany. Tyle w temacie.
  3. Galetto odpowiedział(a) na Murat88 temat w Audi A4 B6/B7
    Np. Zgranie/Wgranie eeprom lub flash z ME 7.5. Tu gdzie zawsze.
  4. Podjedź na tygodniu i zmierzymy.
  5. Galetto odpowiedział(a) na Murat88 temat w Audi A4 B6/B7
    Ten: http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i6613000433.html jest dużo bardziej funkcjonalny w 1.8T
  6. Brak zmian więc może być i problem w wiązce.
  7. A na odpiętej wtyczce od MAF grupa 003?
  8. Przepływka nie mierzy i tnie dawkę. Co pokazuje na biegu jałowym?
  9. Powiedz debilom, że w B7 klucza po kodzie PIN nie da się dopisać i do niczego się on sam nie przyda jak w starszych autach. Heh jakim ori programem do Audi.... Zamiast się przyznać do braku wiedzy to Ci nawijają makaron na uszy. W Krakowie masz Enigma Serwis.
  10. A dokładnie z jakim problemem oddałeś? Tylko dopisania klucza do IMMO? Robią Ci wodę z mózgu. Klucz sam nie wyparuje. Nieumiejętnie dopisywali i wywalili Ci klucz, a teraz zganiają na nie wiadomo kogo.
  11. Mam do sprzedania FRK od Passata AVF. Pasuje zamiennie za GBA tylko musisz te flansze, co przykręcany jest przegub wewnętrzny, przełożyć ze swojej bo są inne, ale wałki wychodzące ze skrzyni takie same.
  12. Galetto odpowiedział(a) na akuku2 temat w 1.8T
    Przy IC. Idąc grubym wężem od przepustnicy w dół powinieneś znaleźć.
  13. Galetto odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    Coś się dzieje? Jakieś błędy? Próbowałeś wpisywać inne kodowanie?
  14. Galetto odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    Co się stało ze starą, że nie spisałeś?? Znajomy w A4 B7 Avant 1.8T 2006r w ośce, manualu ma Kodowanie 0004871
  15. Galetto odpowiedział(a) na krzysztof3 temat w Audi A4 B6/B7
    Po co usuwać jak dopisanie nowego klucza to nawet może mniej roboty niż off..
  16. A mało tego w Lublinie? Tylko, że większość filtry byle schit montuje. Nie mów, że sam filtrów nie wymienisz? Jak nie masz gdzie to możesz sobie kupić i Ci wymienię. Jak nie wiesz co kupić to się pokaż autem lub zrób fotki i będzie wiadomo.
  17. Nie płaciłem tylko montowałem chłopakom, którzy u Tomka kupili. 350zł bodajże z uszczelkami i śrubami.
  18. Chce Ci się kombinować to sobie wgraj serię i testuj. Generalnie logi wyglądają dobrze poza tym przeładowaniem, ale to też nie tragedia. Jeśli tuner zrobił w sofcie wszystko co w jego mocy, aby zniwelować przeładowanie to problem raczej mechaniczny. No ale na obecną chwilę raczej nikt więcej oprócz tunera, który to robił nie jest w stanie dać konkret bo nikt nie wie jak jest zrobiony soft.
  19. Oceniać zdalnie to można auta seryjne bo wiemy co jest w sofcie. Po modzie nie da się konkretnie przewidzieć jak się nie wie co jest pozmieniane i jak auto reagowało na wprowadzone zmiany. Więc albo należy zaufać temu kto robił soft, albo przekonać się w inny sposób. Jakiś log 011 serii przed modem masz?
  20. Zrób dynamicznie 008
  21. Przepływka zaniża pomiar.
  22. Jeśli nie udało się okiełznać przeładowania mapą N75 to może być coś nie tak ze sterowaniem zmiennej geometrii.
  23. W sprawie DP napisz do kolegi toman. Montowałem kilka sztuk od niego i wykonanie pełna profeska. Wtryski możesz założyć BEX-owe lucz Saab-owskie. Tylko nie daj się z frajerzyć max 200 z wysyłką bo niektórzy wołają i 3 razy tyle. Najlepiej to kup sobie fejs KKL zrobisz kpl. logów i przynajmniej jadąc do kogoś pół polski będziesz miał pewność, że auto sprawne.
  24. U, którego w końcu? Jakie koszty?
  25. W B7 to nie ma tej typowej ochrony komponentu (Component Protection) stosowanej w autach marki Audi. Po prostu zastosowano już nowszą generację IMMO, która jest bardziej zaawansowana niż zwykła 3 generacja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.