Treść opublikowana przez Galetto
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
To było w sensie wydajesz... Zgraj to, wgraj serię i rób logi.... Po softach to niech sobie oceniają Ci co to robili (bo kto ma wiedzieć co tam jest namieszane).
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
Na początek to wgrać serię bo to co masz w aucie się do niczego nie nadaje. Zamiast to auto dobrze zdiagnozować to tylko srasz kasą i jesteś naciągany. Tyle w temacie.
-
Jak zacząć ??
Np. Zgranie/Wgranie eeprom lub flash z ME 7.5. Tu gdzie zawsze.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podjedź na tygodniu i zmierzymy.
-
Jak zacząć ??
Ten: http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i6613000433.html jest dużo bardziej funkcjonalny w 1.8T
-
1,9 TDI AVB - Błąd przepływomierza 17552, logi
Brak zmian więc może być i problem w wiązce.
-
1,9 TDI AVB - Błąd przepływomierza 17552, logi
A na odpiętej wtyczce od MAF grupa 003?
-
1,9 TDI AVB - Błąd przepływomierza 17552, logi
Przepływka nie mierzy i tnie dawkę. Co pokazuje na biegu jałowym?
-
[A4 B7 BRD] Mega problem przy dodaniu kluczyka
Powiedz debilom, że w B7 klucza po kodzie PIN nie da się dopisać i do niczego się on sam nie przyda jak w starszych autach. Heh jakim ori programem do Audi.... Zamiast się przyznać do braku wiedzy to Ci nawijają makaron na uszy. W Krakowie masz Enigma Serwis.
-
[A4 B7 BRD] Mega problem przy dodaniu kluczyka
A dokładnie z jakim problemem oddałeś? Tylko dopisania klucza do IMMO? Robią Ci wodę z mózgu. Klucz sam nie wyparuje. Nieumiejętnie dopisywali i wywalili Ci klucz, a teraz zganiają na nie wiadomo kogo.
-
Jaka skrzynia do AVF
Mam do sprzedania FRK od Passata AVF. Pasuje zamiennie za GBA tylko musisz te flansze, co przykręcany jest przegub wewnętrzny, przełożyć ze swojej bo są inne, ale wałki wychodzące ze skrzyni takie same.
-
Gdzie jest czujnik AVJ PILNIE :)
Przy IC. Idąc grubym wężem od przepustnicy w dół powinieneś znaleźć.
-
Kodowanie ESP8
Coś się dzieje? Jakieś błędy? Próbowałeś wpisywać inne kodowanie?
-
Kodowanie ESP8
Co się stało ze starą, że nie spisałeś?? Znajomy w A4 B7 Avant 1.8T 2006r w ośce, manualu ma Kodowanie 0004871
-
Usunięcie immo
Po co usuwać jak dopisanie nowego klucza to nawet może mniej roboty niż off..
-
Dobry gazownik Lublin i okolice
A mało tego w Lublinie? Tylko, że większość filtry byle schit montuje. Nie mów, że sam filtrów nie wymienisz? Jak nie masz gdzie to możesz sobie kupić i Ci wymienię. Jak nie wiesz co kupić to się pokaż autem lub zrób fotki i będzie wiadomo.
-
chip na 200km,tuner,śląskie,gdzie szukać,kto ma na sprzedaż wtryski bex lub dp,porady,prośba o pomoc
Nie płaciłem tylko montowałem chłopakom, którzy u Tomka kupili. 350zł bodajże z uszczelkami i śrubami.
-
Logi 1.9 AVF Quattro po CHIPIE
Chce Ci się kombinować to sobie wgraj serię i testuj. Generalnie logi wyglądają dobrze poza tym przeładowaniem, ale to też nie tragedia. Jeśli tuner zrobił w sofcie wszystko co w jego mocy, aby zniwelować przeładowanie to problem raczej mechaniczny. No ale na obecną chwilę raczej nikt więcej oprócz tunera, który to robił nie jest w stanie dać konkret bo nikt nie wie jak jest zrobiony soft.
-
Logi 1.9 AVF Quattro po CHIPIE
Oceniać zdalnie to można auta seryjne bo wiemy co jest w sofcie. Po modzie nie da się konkretnie przewidzieć jak się nie wie co jest pozmieniane i jak auto reagowało na wprowadzone zmiany. Więc albo należy zaufać temu kto robił soft, albo przekonać się w inny sposób. Jakiś log 011 serii przed modem masz?
-
Prośba o analize logów 1.9Tdi AVG
Zrób dynamicznie 008
-
Prośba o analize logów 1.9Tdi AVG
Przepływka zaniża pomiar.
-
Logi 1.9 AVF Quattro po CHIPIE
Jeśli nie udało się okiełznać przeładowania mapą N75 to może być coś nie tak ze sterowaniem zmiennej geometrii.
-
chip na 200km,tuner,śląskie,gdzie szukać,kto ma na sprzedaż wtryski bex lub dp,porady,prośba o pomoc
W sprawie DP napisz do kolegi toman. Montowałem kilka sztuk od niego i wykonanie pełna profeska. Wtryski możesz założyć BEX-owe lucz Saab-owskie. Tylko nie daj się z frajerzyć max 200 z wysyłką bo niektórzy wołają i 3 razy tyle. Najlepiej to kup sobie fejs KKL zrobisz kpl. logów i przynajmniej jadąc do kogoś pół polski będziesz miał pewność, że auto sprawne.
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
U, którego w końcu? Jakie koszty?
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
W B7 to nie ma tej typowej ochrony komponentu (Component Protection) stosowanej w autach marki Audi. Po prostu zastosowano już nowszą generację IMMO, która jest bardziej zaawansowana niż zwykła 3 generacja.