Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Nie chodzi przypadkiem o deamone https://a4-klub.pl/profile/99803-deamone/ ??
  2. Galetto odpowiedział(a) na marek659 temat w 1.8T
    Nic nie musisz robić. Po zmianie samej turbiny nic się nie zmieni. Doładowanie będzie takie samo jak na starej. Z tym, że jak stara już umiera, a nowa by była w git stanie to może lepiej trzymać ten zadany boost. Jak ktoś odpowiednio z mapuje ECU. Nazywa się to potocznie Chip Tuning. Bez tego nie licz na nie wiadomo co.
  3. Boost bez zmian, a przepływ sporo zaniża.
  4. Od wykonania logów dynamicznych.
  5. Przy podmianach trzeba było zapodać logi.
  6. Dawki są znośne. BIPY rozjechane, ale ustaw synchro i wtedy trzeba podejrzeć.
  7. Panie synchronizacja wałka do poprawy szybciutko. Jeśli turbo seryjne to boost z deczka spory. A dawka nijak ma się do niego. Bardzo oszczędnie.
  8. Zrób jeszcze grupy 001, 004, 008, 010. Auto jest po sofcie. Czy pompki i turbo są seryjne??
  9. Soft mocno przesadzony. Gaz źle wystrojony.
  10. Tak przebiega moment w Twoim modzie (kolor czerwony) względem serii (kolor zielony). Jak myślisz? Jest OK?
  11. Raczej mod który wziąłeś za wzór też szału nie robił. Tu jest temacik głównie o EDC-15. http://forum.vw-passat.pl/threads/132922-Darmowy-przyjazny-program-do-edycji-wsadów-EDC15P
  12. Da się. Wchodzisz w pomiary rozszerzone rozwijasz listę i wybierasz sobie parametry jakie Cię interesują, a następnie logujesz.
  13. Galetto odpowiedział(a) na Bknz temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie standardowe miejsce pęknięć żeliwa K03. Każde w które zaglądać się zdarzyło tak miało. Ostatnio nawet to samo widziałem w turbo po regeneracji kilka miesięcy wstecz także myślę, że nie ma się co podniecać, że się wydało siano na nowe turbo czy regeneracje bo szybko może pojawić się to pęknięcie. Raczej jest to wada fabryczna żeliwa, ale w większości przypadków na nic nie wpływa. Bo jak turbo dobrze wstaje i dobrze dmucha to niby jaki to ma mieć wpływ... Oczywiście przypadki pęknięć i uszkodzeń turbiny mogą być różne w innych miejscach.
  14. Podmieniałeś MAF na inny?
  15. Jeżeli chce się sprawdzić faktyczną wydajność pompy to tylko pod obciążeniem. Na postoju to praktycznie każda trzyma ciśnienie bo nie ma dużego zapotrzebowania na paliwo. Pod butem w całym zakresie obrotowym kiedy trzeba wykarmić cylindry widać na ile pompę stać.
  16. Ciśnienie pod obciążeniem to się podczas jazdy sprawdza, a nie dodawaniem gazu na postoju.
  17. Zapytaj Pawła (spraniec). Ostatnio był u mnie i widziałem, że świeżo przyciemniał. Cały tył Avanta chyba 350zł.
  18. Tak jak przyślesz logi w formie csv i grupy logicznie dobrane parametrami, a nie tak bez sensu jak na wydrukach...
  19. Turbo mocno przeładowuje. Geometria, albo jej sterowanie zawodzą.
  20. Proponuje zajrzeć do puchy ECU. Tam są przekaźniki i bezpieczniki. Może tam tkwić problem w połączeniach.
  21. Galetto odpowiedział(a) na krbartek temat w 1.8T
    Wtryski są jakieś większe?? Zrób logi na PB 002+033, 003+020, 115+118
  22. Obiektywnie można się wypowiedzieć mając wgląd w soft, albo logi na serii. W innym przypadku to tylko zgadywanie.
  23. Czemu się nie zwrócisz do osoby która robiła program? Nie wiadomo co jest namieszane bo soft może też powodować stukowe. Ponadto słaba benzyna, układ zapłonowy.
  24. Ten testerek PIN z RB4, a tym bardziej z EDC-16 to nie wyjmie. Bywasz w Lublinie? Mógłbym Ci odczytać PIN i dopisać klucz w niedużych pieniążkach. Czyste transpondery też mam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.