Treść opublikowana przez Galetto
-
Dorobienie klucza a ochrona komponentu
W B7 nie dopiszesz klucza po PIN. Odpowiedni sprzęt do odczytu SB. Odpowiedni programator. Dopisanie transpondera to chwila. Jak byś był w Lublinie to Ci mogę dopisać. Jak nikogo nie znajdziesz to mogę i wysyłkowo zrobić tylko trzeba wysłać licznik.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Napisz do forumowicza kdawid i Ci ogarnie.
-
Proszę o analizę logów 1.8t avj +DP
A 115 gdzie? Jak logi na PB to można by ewentualnie dopieścić kalibrację wtrysków.
-
Dodatkowe gniazda zapalniczki w schowku pasażera
Mogę Ci zrobić, Lublin.
-
1.9 tdi ocena wykresu i pytanie czy warto robić program
Jak Cię interesuje kondycja to zrób logi dynamiczne bo kreski nic o silniku nie mówią. PS. Wcale bym się nie zdziwił jakby w tym aucie już był soft, ale hamownia o tym nie przesądzi, a logi tak.
-
Proszę o analizę logów 1.8t avj +DP
Jest w dobrej kondycji.
-
Pomoc w adaptacji IMMO-Puławy-Lublin, okolice
Mogę Ci ogarnąć.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czyżby Twoje LPG nie przeszło zaplanowanej rewitalizacji?
-
Ocena błędów
Błąd poszedł za cewką więc nadaje się do wymiany. LPG wymaga wyższej sprawności układu zapłonowego niż PB.
-
Analiza logów AWX
Cóż chciałbyś się dowiedzieć z jednego loga dynamicznego? Jak już to wrzucaj kpl.
-
wieksze wtryski do bexa
Jakie masz teraz wtryski? Poka loga 002+033 lub rób pomiar ciśnienia paliwa.
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
Mam taką serię jak masz w aucie. Jak chcesz to możemy też zgrać i zobaczyć jak to wygląda co masz teraz i dla porównania wgrać serię.
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
Śmiem przypuszczać, że zbyt dużo wymagasz. Generalnie w aucie nie jest źle, logi wyglądają w miarę dobrze. Soft można by dopracować, poprawić IQ po MAF. N75 to chyba wcale nie ruszone. Jak masz zadane 2478 mbar realne dla tej turbiny to od 2000rpm przeładowuje do 2726 mbar to trochę za dużo. Ty zamiast czuć moment narastający to czujesz mocne kopnięcie w tym przedziale. Dołem można jak najbardziej jeszcze dodać koksu, ale nie wiem czy Ci ktoś da gwarancje na sprzęgło i podzespoły. A kto wie czy byś sam nie wrócił po kilku dniach, że coś trzeszczy w aucie. Ponadto 1.9TDI to żaden demon.
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
A tak zapytam jeździsz już trochę tym autem i po pewnym czasie stwierdziłeś, że mu brakuje buta czy po prostu kupiłeś i od początku wydaje Ci się że nie ma buta?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Drugi link to turbina do poprzecznych 1.8T więc Ci nie podejdzie.
-
Proszę o ocenę tych logów Przepływka
Już Ci Maciej napisał wyżej.
-
Proszę o ocenę tych logów Przepływka
Nie koniecznie. EDC-16 to nie EDC-15 i przepływka odgrywa trochę inną rolę w niektórych kwestiach. Nie wiadomo co tam w ogóle namieszane w tym gotowcu i nie da się konkretnie określić skutków.
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
Powtórz te logi dynamiczne, ale max po dwie grupy.
-
vag diagnoza check
U mnie, a co do miejsca to można się ugadać.
-
vag diagnoza check
W okolicach Lublina można.
-
Prośba o analize logów
Szukaj problemu pomiędzy N75, a gruszką. Jak tu jest OK to geometria się blokuje i czeka rozbieranie turbo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Taka charakterystyka K03/04, że to co osiągną w peaku to nie są w stanie utrzymać do końca. Jak chcesz sobie przeanalizować to sobie zrób loga z doładowania i porównaj zadane z aktualnym.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jak nie masz czujnika w zbiorniczku i instalacji to tak. Zajrzyj do pin-outu licznika i odpowiedni pin od czujnika poziomu płynu daj na masę.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
No niestety szklanej kuli nie mam. Czy to 2001 czy to 2002 to IMMO można zrobić bez najmniejszego problemu. Nie wiem czym ten gościu się podłączał i czy w ogóle wie co robił. Jak PIN-em nie mógł się zalogować to zapewne źle odczytał, albo coś źle robił, albo nie ma odpowiedniej wiedzy. Nie będę zgadywał bo to nie ma sensu. Zrobić się da. Chcesz się przekonać to przyjeżdżaj, a nie to szukaj na miejscu sposobów, abyś osiągnął zamierzony cel.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Przecież ten fachura nie doszedł nawet do zagadnienia odczyt prędkości bo nie jest w stanie ogarnąć IMMO. Nic nie spisał. Tylko jak mówi sam zainteresowany: A nie ma czegoś takiego jak IMMO off w liczniku. Niektórzy wywalenie obszaru odpowiedzialnego za IMMO nazywają jako off, ale żaden off to to nie jest. dEF też można by było nazwać IMMO off bo wywala obszar IMMO. Ale do rzeczy przy wywaleniu z eepromu obszaru IMMO, czyli niby ten off dla niektórych, normalnymi objawami są np. problemem z klimatronikiem czy wentylatorem. Podsumowując, trochę mi się nie chce wierzyć, że te liczniki mają te same nr bo nie było by problemu z dopasowaniem IMMO. Chyba, że taki fachowiec. Jest jeszcze opcja przypuszczać, że licznik ori w aucie jest noncrypto, a takowe były w 2001r, a licznik ...900G jest crypto i nie potrafi tego ogarnąć, ale wtedy nr na pewną nie będą takie same.