Treść opublikowana przez Galetto
-
Nie można stroić na benzynie 95?
Treści tematu zaprzecza sama sobie. Chyba wielu ludzi nie rozumie pojęcia "strojenie". Strojenie silnika są to poszczególne czynności, aby program był tak dopasowany pod stan silnika, stan turbiny, zalane paliwo i wiele, wiele innych rzeczy. Podczas strojenia podgląda się, loguje, bierze pod uwagę wszystko, tak aby nastawy w programie nie były na wyrost tylko tak ustawione na ile sobie dany silnik z tym radzi.
-
2.0tdi 150km CSUA
CSUA ma lepsze sprzęgło niż to miało miejsce w przedliftowych CAGC, CAGB, CAGA, CAHA, aczkolwiek w nich też jeśli stan sprzęgła był OK i soft zrobiony z głową to często było OK. Jeśli sprzęgło było już w agonalnym stanie to nieduży przyrost momentu i bywają uślizgi. W wielkopolsce śmiało możesz jechać do Łukasza z TUNE Serwis. Ogarnie wszystko jak trzeba. Facebook WWW.FACEBOOK.COM Zobacz posty, zdjęcia i nie tylko na Facebooku.
-
Słaby wynik na hamowni
Pomiar nie pasuje do logów. Patrząc po logach powinno być więcej. Dlaczego wpisał na wykresie seria? Byłeś przy tym pomiarze?
-
Downpipe do Audi A4 B9 2.0 TFSI
Pisz do kolegi toman.
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
MPPS w zakładce Generic też zrobisz boota w tym ECU.
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Plik ma nie policzone sumy. Stąd problemy. Na stole w bootmode ECU postawisz. A jak chcesz zrobić plika pod auto po logach z korektami to pisz na PW.
-
3.0TDI ciśnienie doładowania po remapie P0299 Analiza logów
Nie doładowuje Ci. Trzeba by zlogować trochę więcej istotnych parametrów, żeby ocenić czy jest jakiś problem czy trzeba w sofcie dopieścić sterowanie turbo.
-
Chip tuning - 1.8T AVJ
Jak najbardziej szanse są. Wszystko zależy od kondycji autka. Gdybyś chciał zrobić FMIC czy strojenie to zapraszam do kontaktu: Zaloguj się do Facebooka WWW.FACEBOOK.COM Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
- Blacharz lakiernik
-
Avf quattro mapa kopci
Wgraj sobie serię i wtedy zrób logi bo w sofcie totalny rozpiz*ziel.
-
Avf quattro mapa kopci
To autko ma osprzęt seryjny? W sensie turbo, wtryski?
-
Chiptuning 1.8T
https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/
-
2.0 TDI CGLC chip
Odezwij się na PW to Ci powiem co i jak zlogować... Bo tam już nie masz bloków pomiarowych.
-
2.0 TDI CGLC chip
Masz VCDS żeby zrobić logi?
-
[ALL TDI PD] Aktywacja kontrolki check engine ?
To auto z silnikiem 1.9TDI nie ma kontrolki check. W przypadku usterki rolę tej kontrolki pełni kontrolka świec żarowych (sprężynka).
-
1.8t po chipie kontrolki EPC i silnika
Niech Ci wgra serię pojeździsz i się dowiesz. Ewentualnie MPPS za 60zł i możesz sobie zgrywać, wgrywać sam i dać innym soft do oceny.
-
3.0 TDI- wydech przelotowy a zmiana mapy?
Możesz śmiało jeździć nic nie musisz korygować.
-
2.0tdi bpw
Proponuję go zmierzyć zanim zaczniesz mody.. BPW, BRD i podobne 2.0PD już kilka sztuk miałem że mocy nie trzymają w serii. Żeby potem nie było że wydasz sporo kasy a potem efektu brak
-
Dobór Downpipe B7 BFB
Polecamy DP od Toman Tomek Kafara. Będzie taniej.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
To nie cyfry mocy i momentu są wyznacznikiem bezpiecznego programu dla danego auta i silnika!!! Prawidłowy chiptuning to przede wszystkim diagnostyka. Ustawienie bezpiecznych nastaw dla doładowania, paliwa, EGT, DPF itp... Wszystko to dopracowane pod diagnostykę w następstwie generuje bezpieczne parametry mocy i momentu dla danego auta... Tak jak różny jest stan i przebieg aut, tak różna będzie bezpieczna moc. W jednym będzie wyższy wynik w innym będzie niższy wynik. Takie są realia...
-
Zakład zajmujący się wydechem
Z kwasu chcesz czy jak?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Bez otwierania silnika w 1.8T to realne okolice 250KM. Co z tego że będą kosmiczne hybrydy jak i tak silniki nie chcą przyjmować boostu zaczynają mocno stukać... Moce nie zależą od osprzętu czy od tunera w głównej mierze od samego słupka, jeśli mowa o mocach w okolicy 300KM. Auta mają swoje lata i swoje przebiegi. Bez ingerencji w silnik to 1 na 10 wychodzi tak jak wykres poniżej Audi A4 BFB
-
Jak waszym zdaniem wyglada tabela po chiptuning
Ten wykres to ze stycznia jest? Nie tylko wyspecjalizowany warsztat, ale też artysta widać najważniejsze dane auta z pomiaru zatarł
-
A4 B6 BEX 216KM bp 209KM lpg
Strojenie LPG do poprawy. Turbo górą, gdzie silnik powinien generować max moc słabnie, temperatura w dolocie duża. Więc nie oczekuj cudów. Zrób tak, żeby w dolocie było max 35* przy odcince i doładowanie 1bar to zobaczysz jak moc wyjdzie
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
Pusta puszka w niczym nie przeszkadza jeśli reszta wydechu pozostaje ori. Są auta z pod mojej ręki które jeżdżą tak od lat i nie ma różnicy czy DP czy pucha. Chodź więcej zdarza się montować DP. W ostatnim czasie też było nie jedno wydłubywanie kata i zostawienie imitacji katalizatora dla diagnostów bo coraz częściej mówią o spalinach i przeglądach, auta nawet z tego forum i nikt nie narzeka na rezonanse. Nie czytać bajek bo u mnie co drugie auto strojone to 1.8T i wiem co mówię. Co do DP to Tomek jest też tu na forum i ma nick toman. DP od niego można śmiało brać pasuje wręcz idealnie.