Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Galetto

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Galetto

  1. Treści tematu zaprzecza sama sobie. Chyba wielu ludzi nie rozumie pojęcia "strojenie". Strojenie silnika są to poszczególne czynności, aby program był tak dopasowany pod stan silnika, stan turbiny, zalane paliwo i wiele, wiele innych rzeczy. Podczas strojenia podgląda się, loguje, bierze pod uwagę wszystko, tak aby nastawy w programie nie były na wyrost tylko tak ustawione na ile sobie dany silnik z tym radzi.
  2. Galetto odpowiedział(a) na fanatyklech temat w Audi A4 B8
    CSUA ma lepsze sprzęgło niż to miało miejsce w przedliftowych CAGC, CAGB, CAGA, CAHA, aczkolwiek w nich też jeśli stan sprzęgła był OK i soft zrobiony z głową to często było OK. Jeśli sprzęgło było już w agonalnym stanie to nieduży przyrost momentu i bywają uślizgi. W wielkopolsce śmiało możesz jechać do Łukasza z TUNE Serwis. Ogarnie wszystko jak trzeba. Facebook WWW.FACEBOOK.COM Zobacz posty, zdjęcia i nie tylko na Facebooku.
  3. Pomiar nie pasuje do logów. Patrząc po logach powinno być więcej. Dlaczego wpisał na wykresie seria? Byłeś przy tym pomiarze?
  4. Pisz do kolegi toman.
  5. MPPS w zakładce Generic też zrobisz boota w tym ECU.
  6. Plik ma nie policzone sumy. Stąd problemy. Na stole w bootmode ECU postawisz. A jak chcesz zrobić plika pod auto po logach z korektami to pisz na PW.
  7. Nie doładowuje Ci. Trzeba by zlogować trochę więcej istotnych parametrów, żeby ocenić czy jest jakiś problem czy trzeba w sofcie dopieścić sterowanie turbo.
  8. Jak najbardziej szanse są. Wszystko zależy od kondycji autka. Gdybyś chciał zrobić FMIC czy strojenie to zapraszam do kontaktu: Zaloguj się do Facebooka WWW.FACEBOOK.COM Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
  9. Polecam
  10. Galetto odpowiedział(a) na benkarf temat w Audi A4 B6/B7
    Wgraj sobie serię i wtedy zrób logi bo w sofcie totalny rozpiz*ziel.
  11. Galetto odpowiedział(a) na benkarf temat w Audi A4 B6/B7
    To autko ma osprzęt seryjny? W sensie turbo, wtryski?
  12. Galetto odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/
  13. Galetto odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B8
    Odezwij się na PW to Ci powiem co i jak zlogować... Bo tam już nie masz bloków pomiarowych.
  14. Galetto odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B8
    Masz VCDS żeby zrobić logi?
  15. To auto z silnikiem 1.9TDI nie ma kontrolki check. W przypadku usterki rolę tej kontrolki pełni kontrolka świec żarowych (sprężynka).
  16. Niech Ci wgra serię pojeździsz i się dowiesz. Ewentualnie MPPS za 60zł i możesz sobie zgrywać, wgrywać sam i dać innym soft do oceny.
  17. Możesz śmiało jeździć nic nie musisz korygować.
  18. Galetto odpowiedział(a) na SushiSakana temat w Audi A4 B6/B7
    Proponuję go zmierzyć zanim zaczniesz mody.. BPW, BRD i podobne 2.0PD już kilka sztuk miałem że mocy nie trzymają w serii. Żeby potem nie było że wydasz sporo kasy a potem efektu brak
  19. Polecamy DP od Toman Tomek Kafara. Będzie taniej.
  20. To nie cyfry mocy i momentu są wyznacznikiem bezpiecznego programu dla danego auta i silnika!!! Prawidłowy chiptuning to przede wszystkim diagnostyka. Ustawienie bezpiecznych nastaw dla doładowania, paliwa, EGT, DPF itp... Wszystko to dopracowane pod diagnostykę w następstwie generuje bezpieczne parametry mocy i momentu dla danego auta... Tak jak różny jest stan i przebieg aut, tak różna będzie bezpieczna moc. W jednym będzie wyższy wynik w innym będzie niższy wynik. Takie są realia...
  21. Z kwasu chcesz czy jak?
  22. Galetto odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Bez otwierania silnika w 1.8T to realne okolice 250KM. Co z tego że będą kosmiczne hybrydy jak i tak silniki nie chcą przyjmować boostu zaczynają mocno stukać... Moce nie zależą od osprzętu czy od tunera w głównej mierze od samego słupka, jeśli mowa o mocach w okolicy 300KM. Auta mają swoje lata i swoje przebiegi. Bez ingerencji w silnik to 1 na 10 wychodzi tak jak wykres poniżej Audi A4 BFB
  23. Ten wykres to ze stycznia jest? Nie tylko wyspecjalizowany warsztat, ale też artysta widać najważniejsze dane auta z pomiaru zatarł
  24. Strojenie LPG do poprawy. Turbo górą, gdzie silnik powinien generować max moc słabnie, temperatura w dolocie duża. Więc nie oczekuj cudów. Zrób tak, żeby w dolocie było max 35* przy odcince i doładowanie 1bar to zobaczysz jak moc wyjdzie
  25. Pusta puszka w niczym nie przeszkadza jeśli reszta wydechu pozostaje ori. Są auta z pod mojej ręki które jeżdżą tak od lat i nie ma różnicy czy DP czy pucha. Chodź więcej zdarza się montować DP. W ostatnim czasie też było nie jedno wydłubywanie kata i zostawienie imitacji katalizatora dla diagnostów bo coraz częściej mówią o spalinach i przeglądach, auta nawet z tego forum i nikt nie narzeka na rezonanse. Nie czytać bajek bo u mnie co drugie auto strojone to 1.8T i wiem co mówię. Co do DP to Tomek jest też tu na forum i ma nick toman. DP od niego można śmiało brać pasuje wręcz idealnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.