Treść opublikowana przez michu93
-
Zegraki timex - opinie
Używam od ponad roku Timexa do użytku codziennego, podświetlanie skończyło się po pół roku i czasami muszę go pchnąć do przodu, bo się zawiesza, ale podejrzewam że problemem jest bateria. Ogólnie wytrzymały na uderzenia, upadki, wodę itp. A kupiłem go z dolnej półki za niecałe 300zł. Niestety zgubiłem gwarancje
-
Jak odebrać pieniądze z allegro - PayU
Już wszystko wiem. Znowu lecieć i założyć kolejne konto... po co mu to.
-
Jak odebrać pieniądze z allegro - PayU
Tato sprzedał coś na allegro za przedpłatą. Kasa dotarła, ale do PayU. Wszystko byłoby ok, gdyby tato miał bankowość internetową, bo trzeba zrobić przelew weryfikacyjny do payu. Otwarcie bankowości internetowej będzie go kosztowało 50zł a do odebrania za sprzedaną rzecz ma niewiele więcej. Więc mija się z celem żeby otwierał bankowość internetową, nie będzie z tego korzystał. Do allegro też mu się to nie przyda, bo raz na pół roku - rok coś tam sprzeda. Jest jakaś inna możliwość do odzyskania tych pieniędzy?
-
System operacyjny Android
powiedzcie mi taką rzecz, mam xperie m2, po miesiącu użytkowania rozwaliłem szybkę. wsiadałem do auta mając telefon w tylnej kieszeni. efektem było złamanie się telefonu jak nowe ajfony ale używam go dalej już jakiś miesiąc w tym stanie (wyprostowany i naklejona nowa folia, żeby szkło w palcach mi nie zostawało), wszystko działa bez problemu. na allegro są szybki od ok 80zł do 250zł, na klej albo na taśmę itp. Jaką szybkę kupić żeby to miało ręce i nogi?
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla świra, właśnie się ustawiłem za Tobą pod galeria ;-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
Auto normalnie ma nic arek, a takie na różnych stacjach ;-)
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
Ale co tam miałoby się stać? Jest wspawana zwykła rura.
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
nic nie widać, sprawdzane 2 razy. napisałem u góry, że jest nowa.
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
nic nie czuć a dźwięk jest regularny
-
Pierdzenie przy przyśpieszaniu
Siema, sprawa dotyczy mojej a3 1.9 ahf, przy przyśpieszaniu słychać takie pierdzenie z dołu auta, tak jakby była dziurka w tłumiku albo pęknięty kolektor/wydmuchana uszczelka, jednak byłem u 3 mechaników (w tym jedni to tłumikarze) i nie mogą znaleźć przyczyny, cały wydech zdrowy, kolektor cały, spod uszczelki nie dmucha. Złącze elastyczne nowe, katalizatora nie ma. Po wycięciu katalizatora było wszystko ok, to było prawie rok temu. A zauważyłem to na trasie w DE gdy leciałem sobie całą drogę ok 180km/h i w tunelach usłyszałem pierwszy raz. Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny, czy jest możliwe żeby np turbina wydawała te dźwięki? Najbardziej słychać to np 2 bieg od 1300rpm jak wdepnę gaz.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
oo to kawał drogi ode mnie
-
[8L AHF] Audi a3 8l
dystanse 20mm na tył będą ok? są koło mnie na zamianę takie coś: Dystanse 20mm 5x100 4x100+sruby VW Audi zamiana na opony15"2szt Twardogóra a leżą mi niepotrzebne oponki. może być takie coś?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
gdzie jeździsz?
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
w sumie wygląda ciekawie, dla kobity w sam raz
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Dolnośląskie
-
[8L AHF] Audi a3 8l
a ićtafuj. kaju jeszcze nayebany chodził dzisiaj, to puki ciągu nie stracił ogarniajcie po wakacjach pewnie pomaluję
-
[8L AHF] Audi a3 8l
jesteś w domu? wpadnę na chwilę
-
[8L AHF] Audi a3 8l
lewy błotnik tylny jest do pomalowania, mogła być moja, a jechać mógł ojciec, gdzie pracujesz?
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
wieczorem wrzucę jakieś foto ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- nie pamiętam już jak tam te fotki wyglądały, ale zrobiłem foto tej blaszki w kratce i trzeba ją poprostu trochę wyprostować na każdym zgięciu i będzie ok przy okazji zrobiłem u siebie
-
czujnik temperatury/termostat
kolego, ogarnąłeś coś z tematem? mam to samo ale w afn, zegary działają poprawnie, a nie zrobię logów, bo automat.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
brzydal.
- [8L AHF] Audi a3 8l
- [8L AHF] Audi a3 8l
-
[8L AHF] Audi a3 8l
ode mnie ciulu nie chciałeś zapomniałem o tobie ale to miałem w promocji
-
[8L AHF] Audi a3 8l
nie zmienię raczej. przynajmniej nikt takich nie ma ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ---------- Led ambiente