Treść opublikowana przez michu93
-
[8L AHF] Audi a3 8l
git, będzie miał kto polewać kto taki? ---------- Post dopisany 06-06-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 20:46 ---------- dwie nowe fotki czystego w końcu auta
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
całkiem dobrze, ale jeszcze wyżej mogą iść
-
[8L AHF] Audi a3 8l
chętnie odwiedzę
-
[8L AHF] Audi a3 8l
a bo ja wiem? ostatnio rzadko bywam w sośniach
-
[8L AHF] Audi a3 8l
muszę świeżą podpierdzielić
-
[8L AHF] Audi a3 8l
cicho tam, sośnieńskie rondo musiałem testować ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- ano... belka do wymiany
-
[B5 APS] by czorny
gruuuuboo w uj :kox:
-
[8L AHF] Audi a3 8l
w planach jest -40 na krótszych springach. progi będą w lato malowane razem z błotnikiem. co do dystansów to zobaczymy kiedyś narazie muszę sprawdzić tylne zawieszenie, bo teraz widać, że lewe tylne koło stoi krzywo ale dziwne, że opony nie zjadło i całą zimę bez problemów przejeździłem...
-
[8L AHF] Audi a3 8l
wiem. ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 21:01 ---------- Borbet H 17" 7J z oponą 215/45 i białe migacze jakiś czas temu wleciały
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tylna wycieraczka de best po za tym jest pięknie, choć mogłoby być szerzej
-
Kundel srebrny by mrogal
wiem, też nie mam piątego nawet nie wiem jak wychodziły kanapy z piątym
-
Kundel srebrny by mrogal
brakuje ci piątego zagłówka
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
no a3 bardziej nadaje się, żeby towary przewozić niż ludzi pod względem miejsca i ilości
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
rok temu każdy dmuchał zanim gdziekolwiek pojechał, niektórzy nawet dla swojego spokoju podjechali na psiarni i w psiarski balon dmuchali aaa, no chyba że tak też tam zawsze jadę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
uważajcie na przejazdy po mieście, ostatnio szaleją w Ostrowie i blokują ulice - każdy musi dmuchać i nie - to nie policjantki każą dmuchać
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
jest przeeeuj
-
Spotkania na drodze
dzisiaj na stacji BLISKA w Międzyborzu widziałem granatowe b5 avant z tablicami CT, klubowe ramki, naklejka. Ładnie się prezentowała
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
a gdzie czerwone dekle? jest fpytkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
weź to panie załóż, a nie nas trzymasz w niepewności
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
świetnie Wajsik
-
Kundel srebrny by mrogal
fajnie wygląda, brakuje lotki, taka goła d*pa się wydaje
-
[8L AHF] Audi a3 8l
cfaniaku. mam zyebane obdII, tak mi ktoś kiedyś poradził kupić
-
[8L AHF] Audi a3 8l
O patrz, przed chwilą Ci PW napisałem w tej sprawie Prócz dokładki i rejestracji, gotowe. Chłodnica klimy odratowana, wyprostowałem ją, bo gaz trzymała i działa dalej. W stacyjce okazał się ułamany bolec, więc wpadł korpus stacyjki, całe szczęście kluczyk został Czujnik temperatury wymieniłem jeszcze, bo stary nie domagał, ale teraz pytanie mam. Świece mi się długo grzeją, wcześniej świece gasły odrazu a teraz nawet na gorącym długo się świecą, w dodatku, jak odpalam zanim zgasną to obroty podchodzą mi pod 2000rpm, w sensie jest taki skok. A wszystko pracuje ok.
-
[8L AHF] Audi a3 8l
no o dokładce wiem, to jest oczywiste, chodziło mi właśnie o instalacje, przekaźniki jakieś, dzięki
-
[8L AHF] Audi a3 8l
no jakiś taki byczek napakowany ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- co potrzeba żeby halogeny wsadzić? oprócz halogenów i przełącznika