Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. bo to jest polska mentalność.. "łee dizel w zimę będziesz latał, bo nie odpali, ropa zamarznie itp"... a tak naprawdę to jeśli są dobre świeczki, aku pomijając sprawę oleju to diesel odpali i koniec. największe zło to lpg na zimę - wiem, bo sam użytkuję, nie dosyć, że benzyna musi być bo na gazie mógłby się parownik (membrany?) zmrozić, to wystarczy trochę lewego powietrza i inne duperele, żeby już nie chciał poprawnie pracować na lpg.
  2. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co z tego jak ręczny nie działa... ale kiera fajnie wygląda zrób fotki za dnia, jak ogarniesz autko w środku kubełki jeszcze, klima jakby była to byłby lux slepy - po nowym roku to swap na 3.0tdi :gwizdanie:
  3. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? galeria na fb nie działa
  4. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak?
  5. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no jest kox
  6. teraz będą fotki nowego modu - zdjęcia gałki i sprzęgła
  7. niech się wreszcie nacieszy życiem
  8. to ponagrywajcie jakieś filmiki, pośmiejemy się może ja bym coś nagrał ale nie ma po co ręczny w golfie dopiero zaczyna działać, a okładziny w bębnach się kończą :gwizdanie:
  9. życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach :tongue4: :polew: co nie znaczy, że mi je urywa :gwizdanie: Koniec OT.
  10. Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum: diesel vs. benzyna sedan vs. avant Q vs. ośka nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...
  11. myślę, że mimo wszystko odczucia lepsze będą w tdi, ale bawarka wykręci lepsze czasy co za tym idzie - przepaści nie będzie
  12. z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :> to wiesz na co czekamy
  13. no dużo się nie zmieniło od moich ostatnich komentarzy czekam na nową sesję
  14. lepiej rezaj osłonę z blachy kilku forumowiczów coś wspominało, że taką mają zamiar robić ale jakoś nic nie widać..
  15. ta kowi prezent pod choinkę będzie ja byłem głupi jak pół roku temu kupowałem, bo mogłem dołożyć i już jakąś lustrzaneczkę albo chociaż hybrydę kupić... a tak to pewnie jakieś lustro będzie... w przyszłym roku, może za dwa
  16. taka zabawa jest spoko, sam tak zimą latam, a teraz nie mam czym... tylko zawsze mnie ciekawiło, czy po odłączeniu abs-u można spokojnie dalej się bawić, czy nei wyskoczy jakiś stały błąd w komputerze?
  17. teraz już wiem. co z tym BT w sumie, jak go wmontować? kupuje się jakieś ustrojstwo i gdzie go wpiąć??
  18. ponoć continental na zimę nie bardzo...
  19. w tej chwili jest u mnie -21st.C cały dzień się pizgam z ludzi na letnich i nie tylko (mam szkołę na krzyżówce i rondzie i jest na co patrzeć ) a golf dostał nowy rozrusznik, co by mu lżej kręcić było
  20. weee myślałem też że to multifunkcja do radia... :gwizdanie:
  21. to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi czyli, że co - przełącza biegi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.