Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL] TDi odpala jak latem
bo to jest polska mentalność.. "łee dizel w zimę będziesz latał, bo nie odpali, ropa zamarznie itp"... a tak naprawdę to jeśli są dobre świeczki, aku pomijając sprawę oleju to diesel odpali i koniec. największe zło to lpg na zimę - wiem, bo sam użytkuję, nie dosyć, że benzyna musi być bo na gazie mógłby się parownik (membrany?) zmrozić, to wystarczy trochę lewego powietrza i inne duperele, żeby już nie chciał poprawnie pracować na lpg.
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 1Z] A4 TDi
co z tego jak ręczny nie działa... ale kiera fajnie wygląda zrób fotki za dnia, jak ogarniesz autko w środku kubełki jeszcze, klima jakby była to byłby lux slepy - po nowym roku to swap na 3.0tdi :gwizdanie:- [B5 1Z] A4 TDi
:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? galeria na fb nie działa- [B5 1Z] A4 TDi
:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak?- [B5 1Z] A4 TDi
no jest kox- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
teraz będą fotki nowego modu - zdjęcia gałki i sprzęgła- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
niech się wreszcie nacieszy życiem- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
to ponagrywajcie jakieś filmiki, pośmiejemy się może ja bym coś nagrał ale nie ma po co ręczny w golfie dopiero zaczyna działać, a okładziny w bębnach się kończą :gwizdanie:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach :tongue4: :polew: co nie znaczy, że mi je urywa :gwizdanie: Koniec OT.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Są trzy główne rodzaje napinek na tym forum: diesel vs. benzyna sedan vs. avant Q vs. ośka nawet takich tematów nie czytam, bo jak widzę cwaniactwo jednego z drugim, to mnie trafia...- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
myślę, że mimo wszystko odczucia lepsze będą w tdi, ale bawarka wykręci lepsze czasy co za tym idzie - przepaści nie będzie- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
z czystym sumieniem mogę napisać, ze udało mi się kupić, "perełkę", a jest nią bmw e36 328i sedan buma ściągnięta ze Szwajcarii od 1 właściela, 40parę lat kobieta, w chacie miała 7 aut!! serwisowana do końca, 100% oryginalna i nie bita chwale chwale, bo to takich bemek jest już niewiele, większość po wiejskim tuningu,lub spawanych z 5 innych jedno jest pewne, bema zostaje ze mną dożywotnio :> to wiesz na co czekamy- [ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
paput współczuję fury- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
somes idziesz ostro- [B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
no dużo się nie zmieniło od moich ostatnich komentarzy czekam na nową sesję- [ALL] Jazda bez osłony
lepiej rezaj osłonę z blachy kilku forumowiczów coś wspominało, że taką mają zamiar robić ale jakoś nic nie widać..- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ta kowi prezent pod choinkę będzie ja byłem głupi jak pół roku temu kupowałem, bo mogłem dołożyć i już jakąś lustrzaneczkę albo chociaż hybrydę kupić... a tak to pewnie jakieś lustro będzie... w przyszłym roku, może za dwa- [B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
taka zabawa jest spoko, sam tak zimą latam, a teraz nie mam czym... tylko zawsze mnie ciekawiło, czy po odłączeniu abs-u można spokojnie dalej się bawić, czy nei wyskoczy jakiś stały błąd w komputerze?- [ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
teraz już wiem. co z tym BT w sumie, jak go wmontować? kupuje się jakieś ustrojstwo i gdzie go wpiąć??- Spoty wrocławskie
ponoć continental na zimę nie bardzo...- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
w tej chwili jest u mnie -21st.C cały dzień się pizgam z ludzi na letnich i nie tylko (mam szkołę na krzyżówce i rondzie i jest na co patrzeć ) a golf dostał nowy rozrusznik, co by mu lżej kręcić było- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
weee myślałem też że to multifunkcja do radia... :gwizdanie:- [ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
to nie multifuncja tylko tiptronic, trójramienne nie wychodziły z multi czyli, że co - przełącza biegi?- [ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
ale co to za szumy na rozpoczęciu kawałka? - [B5 1Z] A4 TDi